Author Topic: koliko se otprilike ceka LoE ili koliko se ceka na ukrcaj na poziciji Carpenter?  (Read 9292 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Pre bih otišao da radim nego da letujem

 :clapping:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline m0ca

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Ima li kakvih novosti Gagi? Ili vec plovis?

Offline GagiKv

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
9 mesec čekanja,dobar ja....

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline GagiKv

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Ne brini Gagi,vecina nas ide tvojim stopama  :D (skoro 5 meseci)
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline GagiKv

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
9 mesec čekanja,dobar ja....

A ja u frci što čekam manje od mesec i po dana...  b00/

Offline m0ca

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
40 i kusur dana cekam odgovor dal' sam prosao glavni intervju... Kako je krenulo, a imajuci u vidu Gagija, iskreno, pocinjem da se hladim sto se broda tice. Svakako trazim neki drugi posao, a ovi ako pozovu - ekstra. Ako ne, nek se teraju u 3 lepe.
Postoji vec topic, ali cisto da pomenem i ovde... Ne razumem zasto se i dalje traze ljudi za poziciju Carpenter kad vec postoje oni koji dugo cekaju. Iz Kouzona sam dobio krajnje kvalitetan odgovor... "Nemam pojma zasto se toliko ceka, ali evo (pokazujuci na kompjuter), i dalje nam traze Carpentere."

Offline GagiKv

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Videćemo šta će biti,srećom pa radim,a i pre nekih nedelju dana sam prošao za Nelt ,a i kod njih moram da čekam,ali elem,brod je nešto što će srediti moju finansijsku situaciju u najboljem mogućem smislu,biće malo teže odvojiti se od dece,ali zbog njih i sve ovo radim,pogotovu zbog mlađeg kojih je hronični plućni bolesnik ,i za njegovo odrastanje treba mnogo novca.

Razumem da se čeka mnogo za te malo bolje pozicije,i znaj da su meni pre nekoliko nedelja javili da sam u sistemu i da je sa mojim zaposlenjem sve u redu,znači posle 8 meseci čekanja,i agencija jednostavno nema ništa sa tim ,pisani su mailovi,zvani su u Napulj,ali jednostavno se niko ne oglašava Kouzonu do pre nekih 2 nedelje kada me je Jovana zvala i rekla tu informaciju. Druga stvar,promenjen je neki planer u Napulju,neke glavonje su promenjene u Santa Clariti,i plus novi brod,pa onda sva ona "gospoda" koja menjaju rotacije, dovodi do toga da veliki broj nas čeka na taj famozni datum ukrcaja. Ne znam,možda grešim ,ali jednostavno mislim da je to cela priča što ja čekam LOE i datum.

Moj dobar drugar koji je došao sa Emeralda,rečeno mu je da će čekati 4 meseca na nov ugovor,dok mu je supervizor bara gde je radio rekao ,da Srbima daju sad 4 meseca pauzu ,ne bi li sami odustali,sem onih koji imaju dobre ocene ,njh zovu posle 6 nedelja. On je srećom dobio nov ugovor. E sad koliko je i to tačno što je super vizor rekao pitanje je,ali sobzirom da je Srbima zabranjen ukrcaj na Royal ,ne bi me čudilo da zakucamo i u Princessu ,zbog kojekakvih .........

Offline sasabiker

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re:
« Reply #25 on: 02/November/2014 »
Pozz drustvo, nov sam na forumima bilo koje vrste tako da se unapred izvinjavam ukoliko nesto  ne bude bilo po P.S.-u.
Ja sam takodje jedan od kandidata koji je bio na intervijuu u BG-u 29.05. i takodje cekam da se smiluju da pozovu (m0ca i ja jedini prosli od te grupe za ass. carpenter) pa vidim da i te kako spadam u ovu grupu mucenika koji cekamo da nam se smiluju da nas pozovu. Procitao sam sve unazad i iskreno i nemam nekih pitanja i nedoumica, samo sam hteo da se javim ekipi :-)
Doduse, sad sam se setio, vidim da odavno niko nije postovao pa bi mogli clanovi cisto da se jave ima li sta novo?

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Ja za poziciju utility cleaner-a, znaci za jednu od najtrazenijih i najnizih pozicija, cekam vec evo proslo tri meseca, ulazim polako u cetvrti mesec cekanja, tako da ko zna kad ce i carpenteri ici ako tako gledamo... Zvao sam pre neki dan Kouzon, Jovana mi rece da je u poslednje vreme sve usporeno, i odlasci i intervjui i sta ja znam i da se nadaju da ce se ubrzati to malo, a posto smo za Royal zabranjeni a mislim i za Celebrity, ako sam dobro cuo, onda nam je i to sto cekamo za Princess, koliko god da cekamo, odlicna sansa da uopste i odemo, dok i oni ne zabrane odlazak za nase ljude odavde da rade na brodu...

Offline pomorac92

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Prvi intervju sam imao u agenciji 15.01.2015.Glavni intervju sam imao 11.(ili 12,ne secam se tacno) 02.2015,sutradan mi je javljeno da sam prosao(dobio poziciju assistant carpenter),posle toga mi je trebalo oko mesec i po dana da obavim sve sto treba i prikupim sve papire,22.05. mi je stigao LOE u kom pise da krecem 26.06.2015.Spakovao sam sve i cekam 26 jun da zakoracim na "belu ladju". :plovim:
Od prvog interesovanja za brod do ukrcaja nesto vise od 5 meseci.

Offline m0ca

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Hmm... Toliko o Kouzonu, ne treba vise trositi reci. Nas troica proslo intervjue, cekalo preko godinu dana i vec odustalo od ideje (preko Kouzona) a ti burazeru za 5 meseci i vec ode (Safe Cruise).
U svakom slucaju nek je sa srecom i mirno more!

Offline MATASLOBA

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
zdravo kolege carpenteri ja cekam oko 2 meseca sve sam zavrsio sto se tice papira i sertificata papiri su u obradi na brodu a jos niko nista ne odgovara kad i kako,isao sam u split po sertificate neke kolege sa kojima sam bio u splitu vec su otisli do duse na dry dock,jer ima neko neku informaciju