Author Topic: ja sam od interviewa do ukrcaja cekao ravno 5 mjeseci.  (Read 1827 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Pa evo ja sam od interviewa do ukrcaja cekao ravno 5 mjeseci. Iako ne vidim neki razlog za kukanjem. Nadjes posao u edjuvremenu i cao.
Odradio sezonu, doso doma u Rijeku, sad radim u kaficu za malu lovu i cekam ukrcaj. Najlakse je sjedit doma i brojat dane. Dokoni um je djavolje igraliste ljudi ;)
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Ide brod, ide nova tema  :D
audaces fortuna iuvat

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ide brod, ide nova tema  :D

 :giggle:

@idebrod, znaš o čemu se radi? Ljudi ne mogu držat jezik za zubima pa kažu prijateljima i poznanicima da "IDU U AMERIKU".
I onda, kako vrijeme prolazi, počinju podje*i od strane nepristranih promatrača " a đe ti ono ideš momak?"  :rofl:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
:giggle:

@idebrod, znaš o čemu se radi? Ljudi ne mogu držat jezik za zubima pa kažu prijateljima i poznanicima da "IDU U AMERIKU".
I onda, kako vrijeme prolazi, počinju podje*i od strane nepristranih promatrača " a đe ti ono ideš momak?"  :rofl:


Kod mene ih nije ni briga Sefe zasto nisam otisao, problem je sto oprostajke nema na vidiku hahahhaa  :pop1:
Ali razumijem iz koje perspektive pricas. Jbg nije lako do Amerike  doc. Ja jos jadan idem samo do Engleske hahahah :)
Teus pakiraj se  :D  
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...