Posao na Brodu > G&P

G&P sezona 2019

(1/3) > >>

Joca bg:
Ajde da započnemo novi topic za sledeću godinu.Zvali me i pitali dal sam zainteresovan za sledeću sezonu,ja rekao naravno...samo da ne bude kao ova godina pa nisam na kraju ni otišao 😂

robhino123:
To je najgora kompanija koja postoji bjezi od njih glavom bez obzira.

mekilla:
I ja se slazem sa komentarom da svi koji moze da bjeze od njih..
G&P = Gipsys & Poors
U pravu smisao reci ovo ti je prevod za njih najgora firma sta postoji na svjetu sigurno..bio sam vidio i potvrdzavam.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Dezhan:
Ne znam sta da vam kazem.I za mene su bili najgora kompanija dok me nisu zaposlili konacno.Sto se tice uslova i posla uopste to sve zavisi od sefova,menadzera.Ove iz kancelarije boli uvo.Ne disu vam za vrat.
Problem je u tome sto mnogo ljudi daje otkaz.I oni moraju da imaju uvek spremne zamene.Na nekim bodovima ode i po deset ljudi u sezoni,i to cak u prvoj polovini.Za dva meseca samo koliko sam bio kod mene je cak njih cetvoro dalo otkaz.I plus sto dobar broj radnika nece da ode na odmor pa ni tako onda ne mogu ni kao dzampera nikog da ubace.A za nas bez EU pasosa nema mnogo izbora.Probajte neke druge kompanije ako nemate EU pa vidite.N

donshone:
Sve je to smejurija ljudi ja sam imao intervju kao ne moze da mi ponudi za sobara ne znam nemacki a sad im treba neko sa znanjem nemackog ajde da im verujem...

onda ne znaju ni ako sam prosao kada cu se ukrcati da li pocetkom sezone ili da me drze kao on hold da udjem na sred sezone,a to tek mogu da mi jave u decembru,ovo se ne isplati uopste smejurija teska...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version