Author Topic: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?  (Read 730934 times)

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #510 on: 04/December/2009 »
Odose svi osim nas jadnih bar waitera  -()-


Sta rece ja ,nema od januara za nas nista !!! :(( ali dobro ko zna zasto je to dobro veruj mi ... oni idu na lower pozicije i kinta je tamo slabija,a ovamo je malo jaca kintica,zato svi kazu da je prvi ugovor za*****an,ali ne mora da znaci ako si na dobroj poziciji ...  ja razmisljam pa bolje da idem posle Nove taman odradim novu kod nas,zaradim kojih 100,200 evra za vece i boledu me muda,provedes sa porodicom te praznike i posle laganica !! veruj zloco ko zna zasto je to dobro  :D
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #511 on: 04/December/2009 »
aiitje,svi idemo na entry level position,tak da nemozemo generalizovati.a da ne pricamo kakav menadzment tamo zateknemo a pogotovo kako se snadjemo.ja licno,se bavim trgovinom textila oko 8 godina,dva butika su na meni tj na mom imenu,al idem nesto da probam novo,novo poglavlje u zivotu(znam u nekim stvarima bit tvrdoglav)imao sam mogucnost da se bavim prodajom tj u shopu al sam ipak odabrao da konobarisem(sto nikad nisam radio)  imam muda(sorry na izrazu)i znam da mogu.nista nije tesko i sve je super dok ne udaraju
pozzz svima i  :uzdravlje:
neznam dali Sef pije hahahaaha ak ne pije,moramo ga izvesti na pravi put  :run:

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #512 on: 04/December/2009 »
aiitje,svi idemo na entry level position,tak da nemozemo generalizovati.a da ne pricamo kakav menadzment tamo zateknemo a pogotovo kako se snadjemo.ja licno,se bavim trgovinom textila oko 8 godina,dva butika su na meni tj na mom imenu,al idem nesto da probam novo,novo poglavlje u zivotu(znam u nekim stvarima bit tvrdoglav)imao sam mogucnost da se bavim prodajom tj u shopu al sam ipak odabrao da konobarisem(sto nikad nisam radio)  imam muda(sorry na izrazu)i znam da mogu.nista nije tesko i sve je super dok ne udaraju
pozzz svima i  :uzdravlje:
neznam dali Sef pije hahahaaha ak ne pije,moramo ga izvesti na pravi put  :run:


ok ali ja mislim da izmedju ass waitera i bar waiter-a postoji jasna razlika,sto u plati sto u svemu drugom !! raspitaj se pa ces videti,cini mi se da je bar back entry pozicija u bar !!!? :/   a nbt nego kazem samo da su prvo zvali ove sto su slabije pozicije a tek posle ove jace,pa vidi tako ti je na svim kompanijama,ass waiter na Carnivalu je kao npr buffet steward na princessy !!! plata je u tom rasponu !!
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #513 on: 04/December/2009 »
ja sam 82 godiste,od svoje 29 godine radim i privredjujem,radim u prosijeku 10 sati dnevno,sem nedelje(slobodna)al sam na takav da svaka moja musterija zna moj br mob i nikad mi nije bilo bad otvoriti ak treba i u 9 navece da usluzim musteriju i oni to znaju cijeniti.a da ne pricam sto sam veoma veoma cesto znao po 2 puta u mjesecu letiti zaa istanbul i odradjivati posao.to je jedna druga prica,nebi o tome.zelim da kazem,NISTA mi nije tesko nit me sta stid raditi.ja ionako ne idem na brod da izlizem lezaljke lezeci,idem brate mili da radim,kao veliiika vecina ovdje.ja imam zenu,zelim i sebe i nju da obezbjedim koliko tolikočnekad bude nekih razmirica,al odma joj kazem:koliko to jos ljudi VODI zenu 8 mjeseci na kruz oko svijeta,pa nek sta kaze lose protiv mene ahhahahhahahha  :run:  :plovim: :plovim:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #514 on: 04/December/2009 »
ja sam 82 godiste,od svoje 29 godine radim i privredjujem
[/b]

WOW! Pa ti si se vrlo mlad rodio  :rofl:

Svaka cast  :sprda: :rofl: :rofl:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #515 on: 04/December/2009 »
rodjen sam kao veoma mlada osoba hahahha.greska je bila,mislio sam od 19 te god,tek sam sad vidio.a i bio sam malo popio kad sam sinoc pisao,tak daaaa greske se desavaju

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #516 on: 07/December/2009 »
joj poludit cu  oT oT oT . danas ja i zena bili u ambasadi i moja ce viza bit gotova sutra a njene papire mora slati za ameriku na nekakve provjere i bit ce gotovi za 2-4 sedmice.samo nam se smije arogantno i kaze zao mi je,nemogu vam pomoci.nit je navela razlog nit sta.kaze bit ce sve u redu al ih moram poslati.iaoko sam joj rekao da 13-og treba da budemo u miami-u,samo se nasmija.izludit cu,neznam sta da radim

i jos sam danas iskesirao ukupne troskove za odlazak i za vize,i za mene i za nju ccccccc

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #517 on: 07/December/2009 »
joj poludit cu  oT oT oT . danas ja i zena bili u ambasadi i moja ce viza bit gotova sutra a njene papire mora slati za ameriku na nekakve provjere i bit ce gotovi za 2-4 sedmice.samo nam se smije arogantno i kaze zao mi je,nemogu vam pomoci.nit je navela razlog nit sta.kaze bit ce sve u redu al ih moram poslati.iaoko sam joj rekao da 13-og treba da budemo u miami-u,samo se nasmija.izludit cu,neznam sta da radim

Prvi put za 4 godine rada, cujem tako nesto. Ako su odbijali, odbiju odmah, a nisu slali na neke provjere... -()-
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #518 on: 07/December/2009 »
Trazi da pricas sa ambasadorom licno :rtfm:

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #519 on: 07/December/2009 »
ma nebi mi dali da pricam s ambasadorom.neznam ni ja kakve provjere,j.... im provjere.ima ugovor,sta ima dalje provjeravat.zena mi nikad nije predavala za usa vizu a bez problema je dobijala evropske.i da,jos su joj pasos vratili a papire su ostavili. :nono:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #520 on: 07/December/2009 »
Trazi da pricas sa ambasadorom licno :rtfm:

Pa ne prodaje ambasador jaja na pijaci da moze svako da mu se useta i da prica sa njim.  +U+ Iz iskustva, ako je ambasada uzela pasos, apsolutno nista ne mozes uraditi dok ga oni ne vrate sami, na ovaj ili onaj nacin  :)
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #521 on: 07/December/2009 »
pa to i ja mislim,da mi nebi dali da pricam snjim.a njen pasos nisu uzeli,vratili su nam ga.ostavili one papire sto se predaju uz pasos,i dali nam neki papir,kao odbijenica i na njemu pise :Clan 221˙(g)koji zabranjuje izdavanje vize svakome cija molba nije usaglasena sa odredbama zakona ouseljenju i drzavljanstvu ili sa propisima izdatim i vezi stim.sljedece primjedbe se odnose na vas slucaj: ADMIN PROCESSING.
sta im sad to znaci?rekla je da mora slati na provjere,al zasto nam je onda vratila pasos njen?a inace je bila veoma arogantna

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #522 on: 07/December/2009 »
mozda da provere tebe ?   ;D

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #523 on: 07/December/2009 »
moguce,ko zna?pa et,provjerit ce me.sacekat cu tih par sedmica da vidiim sta ce se desavati,ak bude definitivno odbijenica,idem sam,pa nek ona dodje zamnom,al nadam se da ce sve bit ok

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #524 on: 07/December/2009 »
moguce,ko zna?pa et,provjerit ce me.sacekat cu tih par sedmica da vidiim sta ce se desavati,ak bude definitivno odbijenica,idem sam,pa nek ona dodje zamnom,al nadam se da ce sve bit ok
stvarno i meni je prvi put da cujem takvo nesto , ta zena je konzularka ona radi vec 5 - 6 godina dole ne znam sta je sad to u vezi njeali ajde mozda nas zajedno stave da idemo  :run:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.