Author Topic: Zdravo, ma?ioni?ar ovdje  (Read 5572 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Zdravo, ma?ioni?ar ovdje
« on: 26/January/2010 »
Pozdrav evo da se predstavim ukratko. Eto iz Hrvatske sam, Zagreb i imam 22 godine, te me zanima rad na kruzerima.
Stoga imam jedno pitanje koje neznam u koju grupu smjestiti jer se nigdje ne spominje ovakav posao.
Dakle pošto sam mađioničar već nekih 14 godina, nekih 7,8 sa pro. iskustvom u radu kao mađiončar za restorane, rođendane, korporativne zabave i slično, ne mogu još zbog faksa skroz se prebaciti u prof. vode.  Imam iskustvo u radu u turističkoj animaciji 3 godine. Pričam 2 jezika aktivno (engleski, njemački) + 1 jezik pasivno.
Pa me zanima gdje da se javim ukoliko želim raditi kao mađioničar, htio bih raditi ove godine od reciimo možda 8 mjeseca ili možda slijedeće kada god.
Znam da na borodovima ima u skolpu zabavae walk around mađioničari, koji zabavljaju za večerom ili tako....
Jel me tko može malo bolje uputiti..
Hvala na odgovorima..

(stranica i forum su zakon)

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Zdravo, ma?ioni?ar ovdje
« Reply #1 on: 26/January/2010 »


http://carnivalentertainment.com/welcome.html



Samo zelim da pohvalim trud, mnogo vezbe treba uloziti da bi trik ili cak tacka ispali dobri za oko, znam posto volim malo i sam da ucim te trikove , ali cisto onako amaterski za pokazati drustvu...    :D

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Zdravo, ma?ioni?ar ovdje
« Reply #2 on: 26/January/2010 »
da znam, ali gdje ići na prijave i slično..kako početi...
Prijatelj, kolega je prošle godine bio najbolji mađiončar u floti carnivala. A pošto imam znanje, vještinu, sposobnost želio bih se i ja okušati, pošto sam mlad mogu si dopustiti takva putovanja i odvajanje od doma, kad ću ako neću sada, mislim da bih se vratio sa velikim iskustvom i doživljaijma, jer kak bi rekli stari..kad ću ako ne sada..(pa mu možda uzeti titulu ove ili slijedec godine)
Do njega ne mogu jer je na brodu mislim.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Zdravo, ma?ioni?ar ovdje
« Reply #3 on: 26/January/2010 »
Pozdrav evo da se predstavim ukratko. Eto iz Hrvatske sam, Zagreb i imam 22 godine, te me zanima rad na kruzerima.
Stoga imam jedno pitanje koje neznam u koju grupu smjestiti jer se nigdje ne spominje ovakav posao.
Dakle pošto sam mađioničar već nekih 14 godina, nekih 7,8 sa pro. iskustvom u radu kao mađiončar za restorane, rođendane, korporativne zabave i slično, ne mogu još zbog faksa skroz se prebaciti u prof. vode.  Imam iskustvo u radu u turističkoj animaciji 3 godine. Pričam 2 jezika aktivno (engleski, njemački) + 1 jezik pasivno.
Pa me zanima gdje da se javim ukoliko želim raditi kao mađioničar, htio bih raditi ove godine od reciimo možda 8 mjeseca ili možda slijedeće kada god.
Znam da na borodovima ima u skolpu zabavae walk around mađioničari, koji zabavljaju za večerom ili tako....
Jel me tko može malo bolje uputiti..
Hvala na odgovorima..

(stranica i forum su zakon)

Evo ti pogledaj ovo, ovo je od site od mog poznanika sa proslog broda, on je madjionicar, pa ga pitaj kako i gdje se aplicira.
http://www.AdamTrentMagic.com

Adam je veoma pristojan decko, vidi, posalji mu email i pitaj ga.

Pozdrav
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Zdravo, ma?ioni?ar ovdje
« Reply #4 on: 26/January/2010 »
evo poslao mail, ima li koja agencija koju bih mogao posjetiti

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Zdravo, ma?ioni?ar ovdje
« Reply #5 on: 26/January/2010 »
evo poslao mail, ima li koja agencija koju bih mogao posjetiti

Probaj ovu, spominju i kruzere ... stranica im se malo duže učitava

http://www.carpe-diem.hr/Zaposljavanje.aspx
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Zdravo, ma?ioni?ar ovdje
« Reply #6 on: 26/January/2010 »
da znam, ali gdje ići na prijave i slično..kako početi...
Prijatelj, kolega je prošle godine bio najbolji mađiončar u floti carnivala. A pošto imam znanje, vještinu, sposobnost želio bih se i ja okušati, pošto sam mlad mogu si dopustiti takva putovanja i odvajanje od doma, kad ću ako neću sada, mislim da bih se vratio sa velikim iskustvom i doživljaijma, jer kak bi rekli stari..kad ću ako ne sada..(pa mu možda uzeti titulu ove ili slijedec godine)
Do njega ne mogu jer je na brodu mislim.
prijavi se kod suzi (a priori)znam da je samnom na interviewu bio jedan madionicar
i otisao je na brod odmah poslije interviewa su mu rekli da napravi lijecnicki i to

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Zdravo, ma?ioni?ar ovdje
« Reply #7 on: 26/January/2010 »
da ta prijava nije bila u rijeci ili tamo negdje...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Zdravo, ma?ioni?ar ovdje
« Reply #8 on: 26/January/2010 »
da ta prijava nije bila u rijeci ili tamo negdje...

A PRIORI
Suzana Viskic Zagar
suzana.zagar@ri.t-com.hr
098/178-37-42
Lovran
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)