Posao na Brodu > Rijecni Brodovi ~ River Ship Jobs

Rijecni brodovi - datumi odlazaka

<< < (2/11) > >>

CEO:
Naslov ove teme je Riječni brodovi - datumi odlazaka  :rtfm:

Tko se ne bude pridržavao kućnog reda - :ban:

Costarico:
Stigao ugovor, sutra sa papirima u Njemačku ambasadu!
Datim ukrcaja 26.03.2011. kraj ugovora 05.01.2012.!  :run:

acerko80:
Costarico...

cestitam..,da pogadjam....Odabrao si Scyllu!?

Costarico:
Hvala čovjek, hvala..

Da, odabrao sam Scyllu, samo iz razloga što mi je sigurica! E sad moram javiti Riverside-u da sam prihavtio drugu kompaniju..biće malo bezveze, al' šta da radim ( znam da sam kod njih već završio za sva vremena, jer je neko već pominjao da ukoliko jednom odbiješ neku kompaniju, ta ista kompanija te više neće prihvatiti na narednim intervjuima!) Dobio sam njemački brod Swiss Gloria i poziciju Laundry steward! U ugovoru piše da imam platu 680 evra, zatim 75 evra mjesečno za prevoz i na kraju ugovora 500 eura premiju za lojalnost!
Kruzevi su uglavnom od  2 i 6 dana, al' ima i nekoliko od 10 i 15 dana..uglavnom Dunav, Rajna, Majna!
Jedino što mi se ne dopada je to što je manji bakšiš na brodovima gdje su njemci, al' hajde ne može baš sve da bude savršeno! :)

Hvala još jednom na svim informacijama!

acerko80:
Ne brini...

Pricat cu ja sa Damirom.,nemoj si ni pomislit da si zatvaras bilo kakva vrata jer na kraju krajeva ti si samo jedan igrac na marketu,kao sta su i oni...Kao sta i oni biraju bolje kandidate.,tako i ti biras bolje uvjete!!!!
Nikakvo zatvaranje vrata..Market za dobre sljakere je uvijek otvoren,samo budi iskren sa Damirom....
Reci mu u glavu sve kako i je......
Bit cu ja tokom sezone mozda u prolazu kroz tvoj brod,pa ti se javim....
Drz se legendo

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version