Posao na Brodu > Zdravstveni pregled za brod ~ Medical

Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod

<< < (2/41) > >>

CEO:

--- Quote from: mihajlo021 on 16/January/2008 ---jedno pitanje da se nadovezem oko droge sta biva ako ti se nadje droga u kaseti? a ti tvrdis da nije tvoja niti da je koristis ?
Drugim recima neko ti podmetne i ajd sad ti dokazi

--- End quote ---

Ovo je cisto teorijsko pitanje, drugim rijecima - ne dogadja se.

jousephyne:
Mene zanima da li je neophodno obaviti medical check samo u jednoj, tacno odredjenoj lekarskoj instituciji, sto bi za Beograd bila na Nbg ili ga mogu obaviti i npr u Podgorici ili nekom drugom gradu uz potpuno istu proceduru. Ko odredjuje verodostojnost nalaza i lekarske institucije ? Da li agencija ima neke veze sa tim ?

CEO:
Agencija ima puno veze sa tim.

bluedolphin:
re: kompletna ekipa za okeanske brodove radila je i radi lekraski pregled u Beogradu, Drzavna ustanova, Medicina rada na Novom Beogradu, na Bul.Omladinskih brigada.Lekarski kosta za muskarce 8.240,00 din., za zene 8.800,00 jer imaju pregled vise, kod ginekologa.Dodje se u 7 ujutru, ide se u istoj zgradi od vrata do vrata, od specijaliste do specijaliste, na kraju kod glavne doktorke sa svim nalazima koja popunjava krajnji formular i to je to. Za recne, koliko ja znam, neke kompanije traze neke ne. Ali u svakom slucaju, lekarski pregled za recne je jeftiniji i to mnogo, a znam da ponekad traze samo da se na njihovoj listi lupi pecat lekara, pa ako imate prijatelja lekara... :)

Konfucije:
danas sam zavrsio sa ljekarskim, kod tog batarela. trebam letjeti 19.05., ako sve bude islo po planu ;0

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version