Author Topic: Sezona 2017  (Read 5339 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Lelica

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Sezona 2017
« on: 12/May/2017 »
Cao ljudi..Da li je neko u skorije vreme dobio poziv da ide na brod?Sa dosta ljudi kontaktiram sa ovog foruma i bas dosta ima na cekanju,svi smo imali neke datume,koji su omaseni uglavnom odavno..Sta se to desava,ima li neko nekih informacija?

Offline maestro

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #1 on: 12/May/2017 »
I meni to interesira.Poslao sam mail kompanije,oni traze strplenje,i kao za razlike od prosle sezone,sad imaju manje otkaze od radnike,pa traze da cekamo i budemo strpljivi.Pitam se celo vreme zasto tako,ocekivao sam "fair play" jer ja sam platio i proviziju agenciju i vizom...i mislim da ni je ovo korektan deloven odnos...ali...

Sent from my D5103 using Tapatalk


Offline Lelica

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #2 on: 12/May/2017 »
Ne znam nista za porez,to treba mozda njih pitati,a i u ugovoru ima svasta nesto sto se tice pravila kompanije,i jos neki dokument gde pise sve u vezi tog njihovog socijalnog..A sto se tice toga sto ne pozivaju,imam par prijatelja na brodovima i Boga mi sevaju otkazi non stop..Ali generalno po meni nisu dobro odradili nista,ljudi koji imaju dosta iskustva sede kuci a oni koji su novajlije odu na brod,vide da je tesko i posle dva dana kuci..Glupo je sto smo sve odradili,imas potpisan ugovor za sezonu 2017. a oni ne zovu..

Offline Alex2017

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #3 on: 25/May/2017 »
Evo za sve nas koji jos uvek cekamo poziv da se ukrcamo na brodove G&P.
Juce sam po drugi put poslala mail Geraldine u HR sa pitanjem kada mogu ocekivati datum ukrcaja jer je prilicno uznemiravajuće da jos uvek ne znam kada ce biti ukrcaj!

Na zalost - odgovor je isti kao i prvi put kada sam slala:

Hvala na interesovanju, skroz vas razumemo i bas nam je žao ali jos uvek nemamo informaciju za vas vezano za ukrcaj! Dacemo sve od sebe da vam ponudimo zadatak što pre! ....

Drugim rečima...ništa novo! :waiting: :waiting:  :hmm:

Offline maestro

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #4 on: 25/May/2017 »
Jezivo

Sent from my D5103 using Tapatalk


Offline Danijel89

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Job Title: Plumber
Re: Sezona 2017
« Reply #5 on: 26/May/2017 »
27. Marta sam imao glavni intervju za poziciju plumbera, 28. sam dobio mail od agencije da sam prosao i od tad nista, slao sam mail ali rekose 'bice, polako' ..
Nemamo puno izbora osim da cekamo :-)

Offline el ninjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #6 on: 29/May/2017 »
Dobre vesti.... Ukrcavanja su pocela.. 31 Maj  Scenic Crystal  ::yes::
Svima zelim sto brzi ukrcaj, dosta smo cekali...

Offline Lelica

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #7 on: 29/May/2017 »
Hvala ti Boze da neko ima lepe vesti :) Srecno,javljaj kako je tamo :) kad su ti javili i koja si pozicija? :)

Offline maestro

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #8 on: 29/May/2017 »
Ihuuu sretno...ajde i za nama sta brze :-D

Sent from my D5103 using Tapatalk


Offline el ninjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #9 on: 30/May/2017 »
 Hvala.....Javili su mi 17 Maja, pozicija
 Restaurant Bar Steward. ..Javljam kakva je situacija
čim ugrabim malo vremena ..  oT

Offline karolinafaras

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #10 on: 30/May/2017 »
Ćao svima! Ja sam zvala danas River Star agenciju jer sam čula da oni regrutuju ljude za G&P. Tačno je. Samo što i oni imaju masu ljudi koji takodje čekaju poziv i ne mogu ništa da učine. Svakako, poguraće prvo svoje ljude a ne nas padobrance.  Zvala me je danas i Gerdaline iz G&P, pošto sam joj se popela na glavu da mi objasni o čemu se radi i da znam da pljušte otkazi i da su izgubili dosta brodova a i da se ljudi sutra ukrcavaju na Scenic Criytal. Bila je očiglesno zatečena mojom informisanošću, i tačno je da su izgubili dosta brodova... povukli su ih iz sezone i to je napravilo konfuznu situaciju... tačno je da ima mnoooooogo ljudi koji čekaju!! I da se ljudi ukrcavaju sutra svakako... pričala mi je da postoji neki problem sa našim vizama  :hmm: Da su predvidjene za Ronu, Senu..i ne znam koje reke.. a da se sad rade brodovi koji samo plove Dunavom, Majnom, Rajnom.. nisam je razumela.. u 5 sekundi mi je izdeklamovala 10 rekla :D Tako da, ovi što idu sutra, potpisali su ugovor u Martu, pa tako ja gledam ako sam po njenim rečima potpisala ugovor u Aprilu, idem tek za mesec dana!  oT Nadam se da sam bar nekako pomogla.... i srećno svima koji idu!

Offline Lelica

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #11 on: 31/May/2017 »
Ove nase vize koje imamo su Nemacke vize sto znaci da jesu za Dunav,Rajnu i Majnu a nisu za Senu,Ronu i ostale..Mi smo potpisali ugovor u januaru illi pocetak februara ne znam tacno ali smo vizu poslali pocetkom aprila..U sustini meni samo nije jasno kada ukucam allcruisejobs,da izadje oglas da traze i dalje cabin stewarde,a gomila ih jos uvek ceka kod kuce..

Offline maestro

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #12 on: 01/June/2017 »
Plasi me samo jedno,da sezona pomine i mi da budemo samo kolateralnu shtetu,jer mi smo na stand by,sa vrzane ruke da druge ponude prifatimo.Ja se nadam da to scenario se neostvari...

Sent from my D5103 using Tapatalk


Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #13 on: 01/June/2017 »
Plasi me samo jedno,da sezona pomine i mi da budemo samo kolateralnu shtetu,jer mi smo na stand by,sa vrzane ruke da druge ponude prifatimo.Ja se nadam da to scenario se neostvari...

Sent from my D5103 using Tapatalk

Zar si već potpisao neki ugovor? Ako nisi, onda ti ruke nisu vezane.

Offline maestro

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Sezona 2017
« Reply #14 on: 01/June/2017 »
Naravno da sam potpisao ugovor i poslao ga natrag,samo sta neizvesnost koja se stvara cekanje dovodi do opadanje moral ljudi koji zele raditi.Ali sta je tu je,ne moze se nista uraditi ali da se bude strpljiv

Sent from my D5103 using Tapatalk