Author Topic: Obrazovna struktura posetioca foruma  (Read 29952 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re:
« Reply #45 on: 26/February/2014 »
evo ja pristajem da budem "rob" drage volje za 1200 dolara mesecno u tudjini jer sam u rodjenoj drzavi rob za 200 evra! manja prava imam ovde kao radnik i covek nego na bilo kojem brodu! inace sofija ta tudja,strana,americka ,cija god go**a ne smrde nista drugacije ili vise od ovih ovde tako da ko god moze treba i mora da bezi odavde!!!

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока

Pa takve oni i cekaju ... a onda im se ogadi 1200$ pa pricaju kao Sofija. Nije novac jedina motivacija valjda?

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re:
« Reply #46 on: 26/February/2014 »
Nije novac jedina motivacija valjda?

kad nemas da kupis hleb da jedes verovatno jeste..ne stoji bezveze ona nasa "Trbuhom za kruhom:  :hmm:

Offline borut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re:
« Reply #47 on: 26/February/2014 »
kad nemas da kupis hleb da jedes verovatno jeste..ne stoji bezveze ona nasa "Trbuhom za kruhom:  :hmm:


Svatko ima svoju motivaciju zasto je na brodu. Jedino sto se treba pazit je to da se ne ostane na brodu iz straha da se nemoze nac nesto bolje. Uvijek ima bolje. Mozda ne financijski, ali nakon nekog vremena novac nije vise motivacija.

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re:
« Reply #48 on: 26/February/2014 »

Svatko ima svoju motivaciju zasto je na brodu. Jedino sto se treba pazit je to da se ne ostane na brodu iz straha da se nemoze nac nesto bolje. Uvijek ima bolje. Mozda ne financijski, ali nakon nekog vremena novac nije vise motivacija.

slazem se s tobom..to je mozda jos jedna prilika da ti se otvore vrata za nesto drugo  :yeah:

Offline sashenka

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #49 on: 26/February/2014 »
Imam srednju cetvorogodisnju skolu tehnicar drumskog saobracaja i kada bih mogla naci posao u struci sasvim sigurno bih to studirala, a ovako, kad znam da ne mogu, radim na brodu i imam 10 puta vecu platu nego svi moji prijatelji. Zadovoljna sam time, radicu dok budem mogla, nije posao iz snova ali je dobro placen.... cabin stewardess. Kad mi dosadi to, kod kuce cu pokrenuti nesto privatno i opet dobro. A mozda cu tad biti u mogucnosti da zavrsim fakultet iz svog zadovoljstva i iz zelje za obogacivanjem sebe a ne zbog trcanja za parama :)

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re:
« Reply #50 on: 26/February/2014 »
kad nemas da kupis hleb da jedes verovatno jeste..ne stoji bezveze ona nasa "Trbuhom za kruhom:  :hmm:

Ajmo bez patetike. Za hleb uvek ima samo ljudi cekaju posao na birou.
Trci za poslom, uci, adaptiraj se, prekvalifikuj se. Samo dobra volja i zelja za napredovanjem!  :run:

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #51 on: 26/February/2014 »
Nadjoh upravo CEO-ov post, zvuk govori vise od slike :)
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=4491.0

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re:
« Reply #52 on: 26/February/2014 »
Ajmo bez patetike. Za hleb uvek ima samo ljudi cekaju posao na birou.
Trci za poslom, uci, adaptiraj se, prekvalifikuj se. Samo dobra volja i zelja za napredovanjem!  :run:

hahah nemoj da si smesan..ja sam upravo u petak ostala bez posla posto se ta radnja zatvorila jer je firma likvidirala...sa 7 godina radnog iskustva ako verujes ne mogu da nadjem posao ...  :nono: i to pri tom trazim ne sa fakultetom nego kao obicna prodavacica... o kakvom ti napredovanju pricas..i da bukvalno mislim da nemas za hleb jer ovaj gazda verovao ili ne nije mi platio plate od novembra tri plate i Da- ne mogu da ga tuzim posto sam preko omladinske..msm sa 27 god i omladinska..pff..  -()- da nemam prijatelje koji su uvek tu ili rodbinu ne bih verovatno ni za hleb imala...ali bez preterivanja ikakvog...

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #53 on: 28/February/2014 »
Uvek mozes da radis kao obicna prodavacica, samo napisi u CV da nikada nisi radila, da nemas radnog iskustva ni fakultet, da imas jaku zelju i volju, da si spremna na izazove i neplaceni prekovremeni rad, u zavodu upisi srednju skolu u radnu knjizicu i deluj srecno kada ti ponude minimalac. Proverena fora. Sto gluplje izgledas bolje prolazis na intervjuu. Ako bas ne nadjes nista javi se na pm mozda mogu da te ubacim kod drugarice da radis za minimalac naravno.

Pitanje je samo da li to zelis da radis. Ako pogledas oko sebe videces da ljudi "uspevaju" i bez "veze" ali sa malo drugacijim stavom o zivotu. Srecno!

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #54 on: 02/March/2014 »
. možes ti biti  :airquotes: obrazovan kolikogod hoćes, ali ako nemas love na računu, nisi nitko i nista. mojplan je  ,i nista drugo,
najbolje I lova I obrazovanje -()-
meni je drago sto imam drzavni fakultet cisto da ne trpim torturu ovih sa privatnih kad pocnu da masu sa diplomama :neee:
 :smack:

Offline zlo20

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #55 on: 20/March/2014 »
zavrsio za hotelijersko turistickog tehnicara (nesto kao gimnazija sa 2 strucna predmeta i 4 strana jezika)....nista korisno mi nije donjela jer u struci nisam nikad radio niti cu vjerovatno ali zato konobarim ko zmaj hahah