Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 414529 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #315 on: 12/April/2008 »
lol... idi bolje za gift da nebude hrane na sve strane :) moj savet iskreno...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

0303

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #316 on: 12/April/2008 »
Pa, da Gift mi je zelja, ali ako ocene da moj English nije fluent, moram imati neku opciju.
Postoji li water koji je samo za pica, bez hrane?

Offline mailbox unavailable

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #317 on: 12/April/2008 »
Onaj ko radi u Baru taj je samo za pica znaci ti kokteli i mixevi, a onaj ko je u restoranu oni ti sluze hranu i pice, inace hrpa nasih ljudi je u baru i restoranu
550 Requested action not taken: mailbox unavailable

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #318 on: 14/April/2008 »
sefe nemoj se sekirati oapli ce te kap covece sta cemo posle bez tebe  oT oT oT oT oT
na glupa pitanja neodgovaram !!!

suba

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #319 on: 16/April/2008 »
E ljudi imam jedno pitanje. Zovem se Stojan i iz Novog Sada sam. Naime, planiram da odem na brod i trenutno vadim svu potrebnu dokumentaciju. Najverovatnije cu ici preko agencije sea iz Beograda. Ima li neko iskustva sa njima u BG-u? Takodje, nisam nesto bas pri parama i mislim da necu moci da platim let i ta sranja ostala! Jel postoji mogucnost da mi to agencija plati, pa da ja njima kroz moj rad na brodu vratim te pare? Hvala, unapred zahvalan Stojan iz NOvog Sad...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #320 on: 16/April/2008 »
Jel postoji mogucnost da mi to agencija plati, pa da ja njima kroz moj rad na brodu vratim te pare?
Hvala, unapred zahvalan Stojan iz NOvog Sad...

Bojim se Stojane, da takve agencije nema, koja bi te "stipendirala".
Suvremeni kapitalizam se uvukao u sve pore ...  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

suba

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #321 on: 16/April/2008 »
Znaci ne gine mi dizanje kredita ;-) hehehe   oT   .... E a ako dignem kredit, koliko mi para odprilike treba za sve te zavrzlame, jer predpostavljam da kad dodjem na brod, opet moram imati neke pare da bi preziveo do prve plate, zar ne???

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #322 on: 16/April/2008 »
Znaci ne gine mi dizanje kredita ;-) hehehe   oT   .... E a ako dignem kredit, koliko mi para odprilike treba za sve te zavrzlame, jer predpostavljam da kad dodjem na brod, opet moram imati neke pare da bi preziveo do prve plate, zar ne???

zavisi na koji prekookeanski ili recni ?

E ljudi imam jedno pitanje. Zovem se Stojan i iz Novog Sada sam. Naime, planiram da odem na brod i trenutno vadim svu potrebnu dokumentaciju. Najverovatnije cu ici preko agencije sea iz Beograda. Ima li neko iskustva sa njima u BG-u? Takodje, nisam nesto bas pri parama i mislim da necu moci da platim let i ta sranja ostala! Jel postoji mogucnost da mi to agencija plati, pa da ja njima kroz moj rad na brodu vratim te pare? Hvala, unapred zahvalan Stojan iz NOvog Sad...

e moj sinko gde si ti krenuo poz sa naselja poseti nekog zelenasa ili banku jel tu opciju mozes samo da sanjas...
to nije dobrotvorna ustanova svi mi radimo za pare.... izvini ako sam vulgrano ovo napisao ali tako je kako je...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

suba

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #323 on: 16/April/2008 »
Pa za prekookeanski! Nisi vulgarno napisao, i ja razmisljam isto tako, i da je tesko danas zaraditi svoj dinar....a ja sam spreman na sveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee =""

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #324 on: 16/April/2008 »
Pa za prekookeanski! Nisi vulgarno napisao, i ja razmisljam isto tako, i da je tesko danas zaraditi svoj dinar....a ja sam spreman na sveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee =""

nemoj na sve :) ljudi ce svasta pomiliti od d***ta preko bubrega :)))

treba ti 700-1000 evra jbg a sad treba nadjes ko ce te spozorisati taj kes dva meseca dok nesteknes sumu novaca da to odmah varatis...
sto se tice odela m&m ima finih stvari po povoljnim cenama kod hotela vojvodine ja licno kupio pantalone 2000 din fine su...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

suba

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #325 on: 16/April/2008 »
Nisam iz bih, nego iz Srbije
Kako mislis dva meseca da me sponzorise???? Pa dignem kredit ili pozajmim da mogu da platim sve troskove putovanja i mesed dana zivota tamo!/ Zar ne???

funkcija uredi ima svoju car a nepisati duple postove

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #326 on: 16/April/2008 »
Nisam iz bih, nego iz Srbije
Kako mislis dva meseca da me sponzorise???? Pa dignem kredit ili pozajmim da mogu da platim sve troskove putovanja i mesed dana zivota tamo!/ Zar ne???



ja sam iz Novog Sada.... pa sta ima veze, elem pa nemozes ostai bez prebijenog dinara... zavisi koja pozicija i vodi racuna pricamo o dolarima a ne evrima...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

suba

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #327 on: 16/April/2008 »
Lol, pa i ja sam iz NS-a   :-))))'

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #328 on: 16/April/2008 »
Lol, pa i ja sam iz NS-a   :-))))'

 eto drago mi je zelim ti svu srecu u ovoj avanturi
na glupa pitanja neodgovaram !!!

suba

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #329 on: 16/April/2008 »
Jel imas tu MSN il tako nesto, ovako mi sporo da se dopisujem