Author Topic: Da li Employment Power salje na Princess  (Read 2408 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Odin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Da li Employment Power salje na Princess
« on: 26/August/2012 »

Zanima me da li Employment Power salje na Princess, s obzirom da bih trebao ici kao fotograf, a citajuci forum, izgleda da je na Princess-u nekako najbolje za fotografe.
Unaprijed hvala.

Pozz

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Da li EP salje na Princess
« Reply #1 on: 26/August/2012 »
koliko sam ja upućen, ne... ako želiš informaciju iz prve ruke, siguran sam da u agenciji sami najbolje znaju gdje šalju, a gdje ne  :D
Once a sailor, always a sailor.

Offline Odin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Da li EP salje na Princess
« Reply #2 on: 26/August/2012 »
koliko sam ja upućen, ne... ako želiš informaciju iz prve ruke, siguran sam da u agenciji sami najbolje znaju gdje šalju, a gdje ne  :D

Hvala za info :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Da li Employment Power salje na Princess
« Reply #3 on: 26/August/2012 »
Employment Power nema nikakve veze sa Princessom.
http://www.employment-power.com/links/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Odin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Da li Employment Power salje na Princess
« Reply #4 on: 26/August/2012 »
Hvala sefe

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Da li Employment Power salje na Princess
« Reply #5 on: 26/August/2012 »
A sto se odlucujes bas za EP?, imas nekoliko agencija u Srbiji koji salju na Princess, proverene su agencije, prelistaj malo forum..... :D

Offline Odin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Da li Employment Power salje na Princess
« Reply #6 on: 26/August/2012 »
A sto se odlucujes bas za EP?, imas nekoliko agencija u Srbiji koji salju na Princess, proverene su agencije, prelistaj malo forum..... :D

Ovo je prvi put da idem na brod, i nekako mi se EP cinila kao dobra opcija. A uskoro trebam ici u Zg na foto kurs i zavrsni razgovor.

Ali hvala, bar da znam za ubuduce :D

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Da li Employment Power salje na Princess
« Reply #7 on: 26/August/2012 »
aham....pazi ja sam cuo od jednog fotografa, koji je inace bio samnom na Princess kompaniji (inace je ovde poznat na forumu kao Tsunami) a on je obisao sve moguce kompanije Image, Carnival i sad je na Princess on kaze da mu je od svi Princess najbolji imas fixnu platu i ne moras da se lomis za target od prodaje slika, kao recimo kod Image...tako da jos jednom razmisli da li ces preko EP da ides, za Princess ti ne treba nikakav kurs, placas samo proviziju agenciji i sve ukupmo moze da te izadje oko 700 evra max tok recimo kod EP oko 1000 evra....a taj kurs koji EP organizuje je zivo s****nje nemozes ti za dva dana nista da naucis, ok objasnice ti sta i kako se radi na brodu ali smatram da je cisto uzimanje para...pricam ti iz licnog iskustva jer sam ja prosao kroz sve to i znam sta je jer sam hteo i ja da idem na brod kao fotograf, pa su se stvari iskomplikovale da ne objasnjavam sada i jos jedno oni u EP su mi skroz neprofesionalni po pitanju rada, konkretno gospodin Tomislav. meni on licno nije pomogao oko dobijanja posla, pisano je vec po forumu o njemu i EP agenciji, opet kazem ne branim ni jednu agenciju niti radim za nekoga samo iznosim svoje misljenje. :deda: