Author Topic: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?  (Read 728565 times)

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Offline mikele

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #120 on: 08/November/2008 »
panonski mornar ili panonski p....r.  naucio i ti da koristis forum a :banana:
A ti brate Vlade ko dobra mlada sa svima pregovaras oko sobe... e pa otici ce moj ludi DJOKO kuci pa cu te pitam sa kim ces....IZDAJNICE.
e mornar cekam ja tebe brate moj pa kad stignes ok.
 a rakiju ponesite pa APP ako prodje prodje. dajte malo carinicima i vozi misko. ZIVI BILI PA SE VIDELI :run: :run: :run:     

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #121 on: 08/November/2008 »
Ej Ljudi, nemoj neko stvarno da se zezne pa da ponese flasirano pice tj, domacu rakiju u originalnoj ambalazi, za kafu i moze nekako da prodje valjda, a za rakiju obavezno da se promeni ambalaza, najbolje da bude plastika od 0.5 l za ice tea recimo jer najvise lici. I onda moze da prodje. Ako ce neko da donosi rakiju neka ponese malo od svega. sljivu obavezno, moze i kajsija a i viljamovka ne bi bilo lose. Shefe reci nesto na ovu temu ako vec nisi. Ima li sanse da prodje ovako u plastici od 0.5 l.
Pozdrav svima.

Divlja kruska, tek pecena, a ko dusa!! :)
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #122 on: 08/November/2008 »
conquest ,carnival jel ima ko da se ukrcava  u luci galveston,texas.ako ima da je neko na tom brodu stize u nedelju jedan moj dobar drug mali je mlad i prvi mu je put pa ......

ljudi imal koga ?

daj malo suradnje i razumjevanja

pomazem jednoj dusi u bjelom svetu sos


Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #124 on: 09/November/2008 »
...15/11/2008 - Los Angeles - Norwegian Star...

Offline zoki85

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #125 on: 09/November/2008 »
i fakat nema nikoga da iz zagreba ide za 9 dana za miami? :(....nije vrag da cu morati sam putovati tako dugo :P

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #126 on: 10/November/2008 »
Ide li netko mozda 06.12.08. preko Pariza na brod?

Captain Hook

  • Guest
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #127 on: 12/November/2008 »
Ej Ljudi, nemoj neko stvarno da se zezne pa da ponese flasirano pice tj, domacu rakiju u originalnoj ambalazi, za kafu i moze nekako da prodje valjda, a za rakiju obavezno da se promeni ambalaza, najbolje da bude plastika od 0.5 l za ice tea recimo jer najvise lici. I onda moze da prodje. Ako ce neko da donosi rakiju neka ponese malo od svega. sljivu obavezno, moze i kajsija a i viljamovka ne bi bilo lose. Shefe reci nesto na ovu temu ako vec nisi. Ima li sanse da prodje ovako u plastici od 0.5 l.
Pozdrav svima.
________________________________________________________________________________________________________
HEheheeee Vlade sta se sekiras brate nosim cijo bidon od 5 litara hehehhe bice pice j`` heheheeee a za kafficu ne obecavam nista jel ti ja kaffu ne pijem ali rakiju zderem hehehehehheheeee daj pomognite ovoj dusi tu gore sto trazi spasa u bjelom svjetu hehehehe valjda ce neko naisti bez brige i bice suradnje do jajaaa heheheheeeeee
VLADEEEE!!! cekaj me na 12 buraz bices vani daj nemoj me ostavit hehehe da se neizgubim na Diamondu jako mi losa kordinacija hehehehee pozzz rakijasi

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #128 on: 12/November/2008 »
danas me zvalli iz ep i stiglo mi je employment letter  juppppiiii =""    :banana: 
ono bas sam uzbudjena, pa da podjelim silno uzbudjenje.neznam tacan datum al su mi rekli oko 15 decembra .carnival fascination stizem!!!!!!!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #129 on: 12/November/2008 »
danas me zvalli iz ep i stiglo mi je employment letter  juppppiiii =""    :banana: 
ono bas sam uzbudjena, pa da podjelim silno uzbudjenje.neznam tacan datum al su mi rekli oko 15 decembra .carnival fascination stizem!!!!!!!

Bravo rankic! Doci ces na brod za vrijeme najvece smjene, kada se mijenja u prosjeku preko 100 clanova posade.
Bice ti lakse nego da dodjes sa uobicajenih 30-50

Sretno!  :uzdravlje:  :banana:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #130 on: 12/November/2008 »
danas me zvalli iz ep i stiglo mi je employment letter  juppppiiii =""    :banana: 
ono bas sam uzbudjena, pa da podjelim silno uzbudjenje.neznam tacan datum al su mi rekli oko 15 decembra .carnival fascination stizem!!!!!!!

Cestitam !!!! Puno srece na "Fun Ships"...
A vacation slijedi bas na ljeto.......................  :run:

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #131 on: 13/November/2008 »
danas me zvalli iz ep i stiglo mi je employment letter  juppppiiii =""    :banana: 
ono bas sam uzbudjena, pa da podjelim silno uzbudjenje.neznam tacan datum al su mi rekli oko 15 decembra .carnival fascination stizem!!!!!!!

Cestitam!

Svi se nadamo tom pisamcetu u skorijoj future :)

pozdrav!!
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #132 on: 13/November/2008 »
Ne brini za prijatelja, snaci ce se on ima dosta nasih na Conquestu :-)

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #133 on: 13/November/2008 »
hvala dobri ljudi bez vas i bez foruma nista nebi bilo ovako! :uzdravlje:

Captain Hook

  • Guest
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #134 on: 15/November/2008 »
E bas tako neko manje neko vise te uputi ali dobijes pravi odgovor u pravom trenutku
________________________________________________________________________________________________________

Hey a ja sam tako uzbudzen pa me nostalgija majke mi pocela lupat a jos nisam krenuo i to da vidis neznam vako me znaju svi da sam cvrsta osoba da se nedam da mogu izdrzat svaku barijeru ali nekako se ne osecam tako onaj stari ja neznam dal je ovo zbog polaska ,neiskustva ili godinama (21) ljudi nikad se nisam oseco ovako daj HELLP Sefe Foruma malo sam izgubljen ali drzim se ko pijaviica sad zasad a ima do polaska jos mjesec dana nemogu da se prepoznam ...

PS: Vuk ne kvici ko Pas tako je mudrac reko