Author Topic: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?  (Read 729344 times)

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #270 on: 14/February/2009 »
Pa ajde izdrzi jos malo, nemoj posustati FCB, nije gotovo dok sudija ne svira kraj. Ako Sorbi zna za problem, verovatno ga i resavaju. I ja sam bio odlagan pa odlagan, svi oko mene su mislili da me levate, ali sam se nadao a sad evo karta u dzepu. Drzim ti palceve.



I za ovo si u potpunosti u pravu, svi oko mene misle da necu ici  :D hvala na ljepih rijeci  :uzdravlje:

preki

  • Guest
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #271 on: 17/February/2009 »
Nesto razmisljam... Jel ima neke razlike u primanjima u zavisnosti od toga u kom ti je delu sveta kruz, mislim geografski? Nesto sam nacuo, tako da ne mora biti istina, da je kao Aljaska "berba" para.  -()-   Koliko sam shvatio prijatelja bolji su kraci kruzevi. Valjda gostima bude dosta svega tokom dugog kruza, ne znam. Moze li neko da mi pojasni, ako nije odvise zamarajuce...

Offline J_Miss

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #272 on: 18/February/2009 »
Nesto razmisljam... Jel ima neke razlike u primanjima u zavisnosti od toga u kom ti je delu sveta kruz, mislim geografski? Nesto sam nacuo, tako da ne mora biti istina, da je kao Aljaska "berba" para.  -()-   Koliko sam shvatio prijatelja bolji su kraci kruzevi. Valjda gostima bude dosta svega tokom dugog kruza, ne znam. Moze li neko da mi pojasni, ako nije odvise zamarajuce...
U pravu si sto se tice para! Vidi na vecini pozicija plata ti zavisi od gratuitu! Tj.na sve sto putnici kupe u cenu je uracunato 15% koje idu za nase plate to ti je kao za uslugu! Na kraju kruza ako su putnici nezadovoljni uslugom oni mogu to da otkazu i platice manje sve sto su kupili na kruzu!
 E sad na Aljasci kruzevi su kratki ima mladih ljudi koji su prvi put na kruzu i nema puno Engleza!
 Ljudi koji iza sebe imaju mnogo kruzeva vrlo cesto otkazuju taj gratuiti iz kojekakvih razloga (mnogi samo hoce da ustede)! Na dugim kruzevima putnici postaju nervozni vec su sve videli i polako postaju dzangrizavi (veruj mi to je prava rec) Krompir nije dovoljno kuvan,kafa je hladna,soljica za kafu nije dovoljno vruca i slicno!!!!!! Znaci ciste gluposti pocinju da se izivljavaju! I mnogo cesce otkazuju! Te ti je na takvim kruzevima i plata manja!

Ubedljivo najgori kruz je Hawaii jer imas 8 dana na moru i 5 luka pa te putnici ubiju! Ako neko moze da bira neka samo bezi od Havaja jer je katastrofa i za novac i za rad! Svi putnici su ti na brodu 8 dana u jednom kruzu pa te ubiju u pojam veruj mi!

preki

  • Guest
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #273 on: 18/February/2009 »
Trebao bih onda biti jako zadovoljan  :yahoo:  Kruzevi su mi izmedju pet i sedam dana, sem jednog gde s prelazi Atlantik i traje 14 noci.  +U+  Ma, bice u redu sve. samo da se krene. Sitno, 017.

Offline storek

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #274 on: 19/February/2009 »
pozdrav moreplovci i oni koji ce tek biti.Ja sam na Carnival legendu i upravo pisem iz svoje kabine.
Moslim sta da kazem jos 4 kruza i kuci .
22 Mart

preki

  • Guest
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #275 on: 19/February/2009 »
Moslim sta da kazem jos 4 kruza i kuci .
22 Mart
Pa kazi nesto motivisuce za buduce moreplovce. Sta radis, radno vreme, kakva je plata, gde plovis, nostalgija, drustvo je... sve sto je tebe zanimalo pre nego si otisao. Ako moze   :)

Offline storek

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #276 on: 20/February/2009 »
Ka prvo svak kome se pruzi prilika da ode neka ne razmislja ni trenutka, nego pravac brod.U svakom slucaju ce za mesec dana zaraditi onoliko koliko je ulozio pa kome se nesvidja kuci moze kada hoce. Jedino sto ni je krivo u celoj prici je to sto ovo nisam uradio u 22 a ne sada u 35 .Inace kod kuce sam ostavio zenu i dvoje dece Sina pd 8 godina i cerku od 4. ali je*iga covek mora da se zrtvuje. Inace radim kao Audi Visual staff , tj snimatelj na brodu i jos sto sta plata mi je 1800 i ako si skroman moze da se ustedi oko 1500 dolara mesecno.Mada video sam klince od 20 godina koji potrose platu na raznorazne gluposti i js odu kuci pez dinara, pa pamet u glavu.Nostalgija da za porodicom ali to sam kompezovao tako sto se vidjamo preko neta bar 2 nedeljno.

Znaci ljudi sta da vam kazem, probajte nista ne boli.


I na kraju zahvali bi se coveku koji je dosta ucinio da se odlucim na ovaj korak a to autor ovog foruma, da njega nije bilo jos bih sedeo u mom gradu i radio za 200 evra i razmosljao kako da skrpim pocetak i kraj meseca.A sada razmisljam koji cu auto da kupim , posle ipak samo 6 meseci.

Inace ja se vracam 14 maja na Holiday

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #277 on: 20/February/2009 »
Tako je storek, jelda nista ne boli.
Svi smo veliki ljudi, pa mozemo poslije jednog ugovora reci hocemo li opet ili ne.
 :plovim:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline VEGA

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
  • veni, vidi,vidi,vidi..........
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #278 on: 20/February/2009 »
Ka prvo svak kome se pruzi prilika da ode neka ne razmislja ni trenutka, nego pravac brod.U svakom slucaju ce za mesec dana zaraditi onoliko koliko je ulozio pa kome se nesvidja kuci moze kada hoce. Jedino sto ni je krivo u celoj prici je to sto ovo nisam uradio u 22 a ne sada u 35 .Inace kod kuce sam ostavio zenu i dvoje dece Sina pd 8 godina i cerku od 4. ali je*iga covek mora da se zrtvuje. Inace radim kao Audi Visual staff , tj snimatelj na brodu i jos sto sta plata mi je 1800 i ako si skroman moze da se ustedi oko 1500 dolara mesecno.Mada video sam klince od 20 godina koji potrose platu na raznorazne gluposti i js odu kuci pez dinara, pa pamet u glavu.Nostalgija da za porodicom ali to sam kompezovao tako sto se vidjamo preko neta bar 2 nedeljno.

Znaci ljudi sta da vam kazem, probajte nista ne boli.


I na kraju zahvali bi se coveku koji je dosta ucinio da se odlucim na ovaj korak a to autor ovog foruma, da njega nije bilo jos bih sedeo u mom gradu i radio za 200 evra i razmosljao kako da skrpim pocetak i kraj meseca.A sada razmisljam koji cu auto da kupim , posle ipak samo 6 meseci.

Inace ja se vracam 14 maja na Holiday

Bravo storek.....hvala ti za ovakav post....puno mi znače ovakvi postovi!  =""
Hoću da idem na brod......[

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #279 on: 26/February/2009 »
E pa drugari, stigao i meni plan leta! :)

12.mart. 06:40 h Belgrade - Frankfurt 08:55 h
            09:55 h Frankfurt - Miami 15:05 h

13.mart 07:00 h Grand Princess - Ukrcavanje!! :)

(na Grandu cu da budem prvo na nekoj obuci, valjda 7 dana, pa onda moze bit bidne ostanem, a moze me bace na neki drugi kruzer)

Neke "servisne" informacije:

- "Dosao" na forum 29. septembra. 2008.
- Prvi kontakt sa nekom agencijom (Safe Cruise) u oktobru 2008.
- Preliminarni Intervju prodjoh 21. novembra 2008. Beograd
- Finalni intervju 17. decembar Budapest
- Employement letter stize 03.februara (51 dan nakon finalnog intervjua)
- Plan leta dobih 25.februara (16 dana prije ukrcavanja)
- Ukrcavanje 13.mart 2009. (3 mjeseca nakon finalnog intervjua)

Pozdrav svima, Hvala svima i javite se,a ako neko ide (a vec nas 4 ide zajedno iz BG) i ko je na Grandu!
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

Offline stari vuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #280 on: 27/February/2009 »

E pa drugari, stigao i meni plan leta! :)

12.mart. 06:40 h Belgrade - Frankfurt 08:55 h
            09:55 h Frankfurt - Miami 15:05 h

13.mart 07:00 h Grand Princess - Ukrcavanje!! :)

(na Grandu cu da budem prvo na nekoj obuci, valjda 7 dana, pa onda moze bit bidne ostanem, a moze me bace na neki drugi kruzer)

Neke "servisne" informacije:

- "Dosao" na forum 29. septembra. 2008.
- Prvi kontakt sa nekom agencijom (Safe Cruise) u oktobru 2008.
- Preliminarni Intervju prodjoh 21. novembra 2008. Beograd
- Finalni intervju 17. decembar Budapest
- Employement letter stize 03.februara (51 dan nakon finalnog intervjua)
- Plan leta dobih 25.februara (16 dana prije ukrcavanja)
- Ukrcavanje 13.mart 2009. (3 mjeseca nakon finalnog intervjua)

Pozdrav svima, Hvala svima i javite se,a ako neko ide (a vec nas 4 ide zajedno iz BG) i ko je na Grandu!

jedan mali savet samo, kad sletis na aerodrom u frankfurtu pozuri da stignes do tvog izlaza za sledeci let, najbolje je da pitas odmah na kom gate ti je let za miami, obicno ces morati da ides sa malim vozicem, a sat vremena moze biti jako malo vremena, veruj na rec ja sam uvek trcao, ali je najvaznije da znas koji izlaz(gate) ti je sledeci let i samo pratis znake i isto imas televizore koji ti kazu gde treba da ides. Grand Princess mi je bio 3 brod na kome sam radio, ogroman brod, sretan put i uzivaj.......:)

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #281 on: 27/February/2009 »
jedan mali savet samo, kad sletis na aerodrom u frankfurtu pozuri da stignes do tvog izlaza za sledeci let, najbolje je da pitas odmah na kom gate ti je let za miami, obicno ces morati da ides sa malim vozicem, a sat vremena moze biti jako malo vremena, veruj na rec ja sam uvek trcao, ali je najvaznije da znas koji izlaz(gate) ti je sledeci let i samo pratis znake i isto imas televizore koji ti kazu gde treba da ides. Grand Princess mi je bio 3 brod na kome sam radio, ogroman brod, sretan put i uzivaj.......:)


Hvala lijepo! Valjda cu ubodem na taj izlaz, cetvoro nas je pa ce se organizujemo nekako :)
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #282 on: 27/February/2009 »
Evo jos jednom. 8. march(iduca nedjelja) idem na Carnival Destiny. Let: zagreb-pariz-miami.

Offline Trampi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #283 on: 28/February/2009 »
ja idem tog datuma nazad na disney, zagreb-frankfurt-orlando! Mozda se vidimo u zagrebu ujutro osmoga??!

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #284 on: 01/March/2009 »
 Na koj brod Disney-a ides? Ja sam bio na magicu 10 meseci, sada ganjam nesto drugo :plovim: