Author Topic: Za kompanije Princess Cruises i P&O Australia otvorene su slede?e pozicije:  (Read 11778 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nole

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Nema Umeka, sprema se valjda za razgovor.  :D Umek se prijavio za fotografa. I kakve veze ima dal su mu javili telefonom ili mailom?

Hvala ti. Ba si ljubaznaaa.  :D
Pa pitao ga cisto da znam kako javljaju.

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Hvala ti. Ba si ljubaznaaa.  :D
Pa pitao ga cisto da znam kako javljaju.

Nema na čemu.  :D

Offline Umek

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
@ Mirem: malopre sam razgovarao sa svojim odrazom u ogledalu, nije lose bilo :D

@ Ostali drugari: Sve ovo se desava brzo, ja sam poslao svoj CV tek pre par dana, konkurisem za posao fotografa.  Razmenio sam par mejlova sa Safe Cruise agentom (nisam pitao za ime), tacnije nakon prvog gde mi je receno da posaljem svoj CV, usledio je drugi gde sam upitan kako stojim s engleskim jezikom (ona europass tabela je bezveze) pa sam u par recenica odgovorio i treci gde sam upitan za poznavanje fotografije, takodje odgovor u par recenica, i nakon toga mi je stigao mejl s pitanjem da li bih mogao da dodjem 26. Septembra (26.09.) u 15:30 u Beograd na razgovor.

Dakle za 5 dana! Jos sam zatecen... Moracu brzinski da obezbedim adekvatnu garderobu i pripremim fotke, valjda ce 10 komada biti ok.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog!

Offline Lemi

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Cao drugari, zanima me da li ima jos nekog na forumu da se prijavio za bar department i da li ima neke informacije o preliminarnom intervjuu posto u ovoj temi nije navedeno da su im trenutno potrebni kandidati za bar. Ja sam konkurisao za waitera i odmah mi je receno da cu verovatno za tu poziciju cekati malo duze.  :rolleyes:

Offline nole

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Cao drugari, zanima me da li ima jos nekog na forumu da se prijavio za bar department i da li ima neke informacije o preliminarnom intervjuu posto u ovoj temi nije navedeno da su im trenutno potrebni kandidati za bar. Ja sam konkurisao za waitera i odmah mi je receno da cu verovatno za tu poziciju cekati malo duze.  :rolleyes:

Imas ih na fb. Tamo su napisali u postu da ove pozicije nisu popunjene...
Nadajmo se skorijem intervjuu!  :run:

Offline Lemi

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
I na fb-u je napisano isto sto i ovde, da im od osoblja za bar treba jedino "Bartenders (Female only - with ship experience) ". Ili postoji jos neka fb grupa? :)

edit: izvinjavam se, sad videh da su ispod naveli da su to pozicije koje jos uvek nisu popunjene.

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
@Umek:
tebe su verovatno zvali na probni intervju i na dogovor. da vide dal si ok kandidat. jel si ti već njima poslao dokumenta? ako nisi, onda je to to. pa to je opuštencija totalna. ne brini ništa. meni je taj intervju bio mnogo lakši nego što sam mogao da zamislim. al to ti onda nije intervju sa Princess nego dogovor sa Safe Cruise.
puno sreće!!!  :D to će sve proći super!  :uzdravlje:

Offline Umek

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
To je to, izvinjavam se na dezinformaciji :smack: Ostaje samo jos da se dogovorim sa SC, zamolio sam ih da mi pomere termin za dan-dva, imam tog dana ispit i nema sanse da stignem :P Planiram da putujem vozom, koliko je udaljena zeleznicka stanica od te lokacije, zna li neko?
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog!

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
ljudovii da se ne zbunjujete,meni je prije agent rekao da ce mozda biti posebno za svaku poziciju tako da ako fotografi imaju 26. moze biti da bar ima 27 ili 28 sep...dane sam naveo eto odprilike ne znam tacno nista  :hmm:
Better to fight for something than live for nothing.

Offline nole

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
To je to, izvinjavam se na dezinformaciji :smack: Ostaje samo jos da se dogovorim sa SC, zamolio sam ih da mi pomere termin za dan-dva, imam tog dana ispit i nema sanse da stignem :P Planiram da putujem vozom, koliko je udaljena zeleznicka stanica od te lokacije, zna li neko?

 Nekih 20-ak min prevozom.  Hvataj bilo koji prevoz koji ide ka uscu. Pitaj prolaznike kada stignes gde staje recimo 16, 65, 75, mislim da i 71 ide tamo.
Kada prodjes usce, imas jos 2 stanice i onda silazis. Videces benzinsku pumpu, nastavis samo pravo. Zatim sledi ta zgrada, penjes se stepenicama, ides desno. Udjes u mali prolaz i videces njihovu kancelariju. :D
Nadam se da sam ti pomogao.
 srecnoo

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Nekih 20-ak min prevozom.  Hvataj bilo koji prevoz koji ide ka uscu. Pitaj prolaznike kada stignes gde staje recimo 16, 65, 75, mislim da i 71 ide tamo.
Kada prodjes usce, imas jos 2 stanice i onda silazis. Videces benzinsku pumpu, nastavis samo pravo. Zatim sledi ta zgrada, penjes se stepenicama, ides desno. Udjes u mali prolaz i videces njihovu kancelariju. :D
Nadam se da sam ti pomogao.
 srecnoo

Njemu je najbliza stanica autobusa 16, 65, 71... Zeleni venac sto je po meni gubljenje vremena kad mu je lakse da saceka preko puta zeleznicke stanice autobus br 83. Smernice ostaju iste kao sto su vec navedene.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
e da. ako izlaziš na glavnoj staroj železničkoj stanici, onda pređi ulicu i hvataj 83 ili 78. pređeš most, onda vidiš ušće i SIV sa desne strane, tamo je puno drveća i travnjaka i na kraju tog parka kod benzinske stanice izađeš, pre ili posle benzinske, sve je to tu. i onda pratiš onu mapicu što su ti oni poslali. al to ti je odma tu, zgrada-2 plus minus.   :yeah:
nemoj ići na 16, 65, 71, jer ti ne prolaze pored železničke stanice, nego pored zelenog venca.

ja sam uglavnom išao peške od stanice do Safe Cruise-a i razgledao grad.   :run:

Offline nole

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Njemu je najbliza stanica autobusa 16, 65, 71... Zeleni venac sto je po meni gubljenje vremena kad mu je lakse da saceka preko puta zeleznicke stanice autobus br 83. Smernice ostaju iste kao sto su vec navedene.

Daa, da. Nije mi 83 pala na pamet u momentu. Sry.  oT