Author Topic: Preliminarni intevju i obuka. Safe Cruise. Princess i A P&O. 7 i 8 Oct. 2012  (Read 21236 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jigsaw92

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Da li neko zna da li jos uvek moze da se prijavi za Utility Cleaner?  :D

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Da li neko zna da li jos uvek moze da se prijavi za Utility Cleaner?  :D

nazoves agenciju i pitas  :smack:
Better to fight for something than live for nothing.

Offline Jigsaw92

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
nazoves agenciju i pitas  :smack:

Znam zvacu ih sutra nego sam mislio da li sad neko zna ko je vec bio tamo ;)
 

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
samo da napomenem, da ne bude zabune s obzirom da je naslov malo izmenjen, preliminarni intervju je 7.okt. a 8.okt verovatno kreće obuka.  :pop:

Offline Nenabgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Ja poslala CV u
... pa sta bude...  :pop1:

Offline Fikko

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Da se i ja najavim, stizem na trening za fotografe od 8-11og.  ;)

Hvala vam na informacijama za hostele, to ce mi biti potrebno.

off topic> Sta ce se tacno raditi na ovom treningu, te sta ce se raditi na finalnom intervju-u? Malo me svi ti eventi zbunjuju  :embarrased:
Neki ljudi nikada ne polude, kako dosadne živote oni mora da vode.

Offline Umek

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Ja cu danas saznati da li cemo se druziti na treningu, nervoza je na nivou, valjda ce proci ok.

Za divno cudo, komp resio da poludi bas kada sam seo da biram fotke za portfolio i nisam mogao da izvucem nista sa harda, jedva sam iscupao nekih 10 ok fotki, i to uglavnom iz zadnje serije kada sam fotkao drugaricu plus sa diska neke... Valjda nece praviti problem zbog toga...
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog!

Offline nole

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
@Fikko:
to ti je trening za sve, ne samo fotografe. svi ćemo biti tamo.
za hostele....većini tamo treba smeštaj. ne znamo ni mi šta ćemo tačno uraditi. kontali smo kad se nađemo tamo, skupimo društvo bar 5-10 i idemo u taj hostel na Dorćolu što su spominjali.  :D tako da ajd s nama!  :uzdravlje:

ne znam šta će se raditi. slušaćemo neka predavanja. trebamo pomno da pratimo, vatamo beleške malo.

za finalni intrevju, koliko sam ja skontao, neće biti sada odma posle treninga, nego ćemo izgleda malo čekati. jel ste i vi tako shvatili?

@Umek:
to će sve proći kako treba. :) znamo da ti praviš extra fotke i svideće im se! ajd da se vidimo na preliminarnom!

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
sad ste i mene naveli na razmišljanje da iz istre dopalim dole u bg xD

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
za koje pozicije?

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
javite se Safe Cruise agenciji i pitajte ih dal možete da dođete tek tako.

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
takodjee dolazim ! :D bar utillity !

Better to fight for something than live for nothing.

Offline Shoperka

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Dolazim i jaa  :party: Pretpostavljam da ste svi vec dobili mailove, i da znate da je u Centraluu

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Deo email-a od agencije Safe Cruise:

"Preliminarni intervju za Princess Cruises bice odrzan u Beogradu  u utorak 9.oktobra 2012.
Preliminarni intervju ce se odrzati u Hotel Central u Beogradu-Zemun, ulica Glavna 10.

Treba da budete u utorak 9.oktobra 2012.godine u Hotelu Central u 10,30h ujutru.

Ako prodjete preliminarni intervju, idete na trening koji pocinje istog dana nakon peliminarnog intervjua u Hotelu Central u Zemunu, ulica Glavna 10.
Trening traje do 11.oktobra.
Zvanicnu skriptu za trening dobicete na e-mail do kraja sutrasnjeg dana."


Inace na preliminarnom intervjuU ce proveravati znanje engleskog jezika, postavljati opsta pitanja i pitanja vezana za posao koji te radili.
U mailu je takodje napomenuto da kandidati koji "prodju" taj preliminarni intervju nastavljaju sa obukom.

Citiracu ih: "Preliminarni je slican finalnom intervjuu, pitace Vas o Vasem radnom iskustvu, skolovanju, proveriti engleski jezik...Ko je spreman i ima 90% sanse da dobije posao, ide na trening."

Takodje, u samom mailu su i formulari (aplication form, personal data form, aplication gastro, interview notes) koje treba popuniti, odstampati i potpisati. Formulare popunjene u elektronskoj formi treba poslati agenciji na email i ujedno poneti sa sobom iste te formulare odstampane i potpisane na sam preliminarni intervju.

Za kraj jos jedan citat: "Vezbajte engleski, pripremajte se po pitanjima za intervju i vidimo se na preliminarnom intervjuu.
Ne morate biti skroz formalno obuceni, npr. pantalone i kosulja je dovoljno. i naravno, pozitivan stav, osmeh na lice OBAVEZNO. :) "


MRZIM PANTALONE I KOSULJE!! MRZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM!!!!
DAJTE MI FARMERKE ILI TRENERKU I POPECU SE NA VRH SVETA! :D
E da, vidimo se u hotelu Central :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.