Author Topic: Century-asst Waiter  (Read 4353 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rokobaroko

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Century-asst Waiter
« on: 12/May/2011 »
Pozdrav svima ,posto sam dobio LOE za 24.07.2011-Century,asst.Waiter ,
moze li mi neko dati neki opis kako je na Century-ju za moju poziciju?
primanja,opis posla,dali se rade sva tri obroka? i sta bi valjalo poneti od kuce?
cipele za posao....pozdrav i unapred hvala!!!!

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Century-asst Waiter
« Reply #1 on: 12/May/2011 »
Aj molim te citaj forum. Sve shto si pito pise ti.


Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Century-asst Waiter
« Reply #2 on: 12/July/2011 »
Natal kralj si ::bin-laden::

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Century-asst Waiter
« Reply #3 on: 15/July/2011 »
Evo vratio  se prije tjedan dana sa Constellationa, bili smo na baltiku 12 dana!!
Čuo sam o Century-u to je sada najstariji brod u CCL,jer su sve ove ostale prodali, na Constellationu koji je millenium klasa hrana je bila 0000,jedino kaj je dobra ekipa.
Naslušat ćeš se o hrani u dining roomu i FOOD QUALITY mislim na reyting,mi smo bili zadnji u floti i hrana za goste je jako loša pogotovo za evropljane!
Ono kaj ti mogu preporučit kad dodješ na brod napravi request za SOLSTICE CLAS jer su oni najbolji lova je dobra i intenary je odličan, javili su mi se frendovi sa Silueta najnoviji brod, kažu da je odlično!!

Offline pankec

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Century-asst Waiter
« Reply #4 on: 15/July/2011 »
Evo vratio  se prije tjedan dana sa Constellationa, bili smo na baltiku 12 dana!!
Čuo sam o Century-u to je sada najstariji brod u CCL,jer su sve ove ostale prodali, na Constellationu koji je millenium klasa hrana je bila 0000,jedino kaj je dobra ekipa.
Naslušat ćeš se o hrani u dining roomu i FOOD QUALITY mislim na reyting,mi smo bili zadnji u floti i hrana za goste je jako loša pogotovo za evropljane!
Ono kaj ti mogu preporučit kad dodješ na brod napravi request za SOLSTICE CLAS jer su oni najbolji lova je dobra i intenary je odličan, javili su mi se frendovi sa Silueta najnoviji brod, kažu da je odlično!!
cao druze,
drago mi je da se javio neko sa ovog broda jer ja idem na njega 2 avgusta,pa me zanima kakva je trenutno lova na tom brodu,cuo sam da je na njemu menadzer neki turcin i da je ok lik i da moze da se dobije promocija posle prvog ugovora.
pozdarav,

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Century-asst Waiter
« Reply #5 on: 16/July/2011 »
Nije ti turčin, EDUARDO je iz Portugala i on baš i neda promocije jer kad sam ja odlazio,otišlo je 6 konobara a došlo ih je 9,trenutno ima viška konobara jer su prodali Mercury i kaj je nevjerovatno svi su očekivali promocijje kad se otvorio novi brod Shilluete,ali uzalud!! A kaj se tiče para sve zavisi o tebi i konobaru,može ti bit 1000 ili 3000 jer ako imaš dobrog konobara koji te neće sje... imat ćeš 3000, i trenutno je bolje bit asst wtr nego waiter,jer asst imaju veće stanice i dobar je intennary,latinosa koliko hoćeš!!! Moja ti je preporuka čekaj svih 6mj da prodje pa onda odluči da li je to za tebe ili nije!! Puno mi pozdravi ekipu iz Srbije od Purgera iz Zagreba!! :uzdravlje: :uzdravlje:

Offline pankec

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Century-asst Waiter
« Reply #6 on: 16/July/2011 »
Nije ti turčin, EDUARDO je iz Portugala i on baš i neda promocije jer kad sam ja odlazio,otišlo je 6 konobara a došlo ih je 9,trenutno ima viška konobara jer su prodali Mercury i kaj je nevjerovatno svi su očekivali promocijje kad se otvorio novi brod Shilluete,ali uzalud!! A kaj se tiče para sve zavisi o tebi i konobaru,može ti bit 1000 ili 3000 jer ako imaš dobrog konobara koji te neće sje... imat ćeš 3000, i trenutno je bolje bit asst wtr nego waiter,jer asst imaju veće stanice i dobar je intennary,latinosa koliko hoćeš!!! Moja ti je preporuka čekaj svih 6mj da prodje pa onda odluči da li je to za tebe ili nije!! Puno mi pozdravi ekipu iz Srbije od Purgera iz Zagreba!! :uzdravlje: :uzdravlje:
ma tako mi je preneo drugar on je na equinox na drugom ugovoru i kad je odlazio dobio je promociju on i jos gomila iz nasih krajeva,ali sad kad je dosao na brod vratiliga da radi kao asst wtr,a da cu da cekam....pa i nemam bas tu nekog izbora.evo ja sam vec par meseci na malti i ovde nije nesto bolje nego u srbiji,vrlo tesko se uzima lova,ima par lokala gde moze da se uzme kinta a ostalo je samo za prezivljavanje,tako da ostaje samo :plovim: