Author Topic: Sta odabrati od pocetnih pozicija na Celebrity-u?  (Read 8263 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline idevoz23

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Sta odabrati od pocetnih pozicija na Celebrity-u?
« Reply #15 on: 13/October/2012 »
E ja bih sad bacio tvoju ruku u vatru jer je takav prosjek plate na Celebrity za asst waiter poziciju   :rofl:

Naravno, uvek se nadje neki izuzetak pa se spusti malo ispod 2000, ali 1 od 100.

to mi kazi! :D za pocetak i vise nego dovoljno, a i kolko sam shvatio najbrze cu otic ako se prijavim za as.waitera. Interesuje me je li govoris o konobaru u restoranu ili u baru? I kolko se tesko dobija promocija u Waitera na Celebrityu?

Sto se tice kursa za someliera 250E nije puno, ali predaleko sam od BGa da bih mogao da putujem 5 sedmica + finansijski bi to bilo je****. Ne ceka mi se stvarno vise, da mi je sto prije da idem, tako da cu najvjerovatnije prihvatiti za as.waitera. U svakom slucaju imacu na umu ideju za kurs i promjenu pozicije :D

Ako niko nema neki drugi predlog onda neka bude prijava za as.waitera :)


Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Sta odabrati od pocetnih pozicija na Celebrity-u?
« Reply #16 on: 13/October/2012 »
to mi kazi! :D za pocetak i vise nego dovoljno, a i kolko sam shvatio najbrze cu otic ako se prijavim za as.waitera. Interesuje me je li govoris o konobaru u restoranu ili u baru? I kolko se tesko dobija promocija u Waitera na Celebrityu?

Sto se tice kursa za someliera 250E nije puno, ali predaleko sam od BGa da bih mogao da putujem 5 sedmica + finansijski bi to bilo je****. Ne ceka mi se stvarno vise, da mi je sto prije da idem, tako da cu najvjerovatnije prihvatiti za as.waitera. U svakom slucaju imacu na umu ideju za kurs i promjenu pozicije :D

Ako niko nema neki drugi predlog onda neka bude prijava za as.waitera :)



Assistant waiter je u restoranu, u baru je to "Bar waiter"... Ako ti je zbilja cilj da što prije ideš, dobro... Nisam radio na Celebrityju pa ne mogu reći sa sigurnošću, ali sam radio u restoranu i te pozicije nisu nimalo lake... Zahtjeva snažno tijelo i još jači um. Ako imaš oboje - nemaš brige!

Svu sreću ti želim  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline idevoz23

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Sta odabrati od pocetnih pozicija na Celebrity-u?
« Reply #17 on: 15/October/2012 »
Assistant waiter je u restoranu, u baru je to "Bar waiter"... Ako ti je zbilja cilj da što prije ideš, dobro... Nisam radio na Celebrityju pa ne mogu reći sa sigurnošću, ali sam radio u restoranu i te pozicije nisu nimalo lake... Zahtjeva snažno tijelo i još jači um. Ako imaš oboje - nemaš brige!

Svu sreću ti želim  :uzdravlje:

hvala prijatelju, ovih dana cu javit da me prijavi kao ass.waitera pa kud puklo da puklo :)