Posao na Brodu > Viza za posao na brodu

Slika za vizu

(1/4) > >>

alencica:
slika koju uploadam mora biti ista kao ta koju donesem sa sobom ili ne mora?  ima li tko iskustva?

dzidzi:

--- Quote from: alencica on 05/August/2011 ---slika koju uploadam mora biti ista kao ta koju donesem sa sobom ili ne mora?  ima li tko iskustva?

--- End quote ---

Ne moras je uopste uploadad na formularu, nego se fino slikaj ( kako je opisano ) i ponesi sa sobom, oni ce u ambasadi da srede to. Bar sam ja tako uradila prije par dana ^^

NinaDjerlek:
Ako upload-aš sliku na formular ne traže ti sliku u ambasadi. Ja sam ponijela sliku ali je nije niko ni tražio ni uzeo.

alencica:
kako ste uspjeli zavrsit aplikaciju bez da ste uploadali sliku?
sve trazene informacije sam ispunila do kraja i sad od mene trazi da uploadam sliku, bez toga nece da me pusti da dovrsim zahtjev.
jel se to nesto promjenilo ili samo ja nesto krivo radim?  -()-

dzidzi:

--- Quote from: alencica on 05/August/2011 ---kako ste uspjeli zavrsit aplikaciju bez da ste uploadali sliku?
sve trazene informacije sam ispunila do kraja i sad od mene trazi da uploadam sliku, bez toga nece da me pusti da dovrsim zahtjev.
jel se to nesto promjenilo ili samo ja nesto krivo radim?  -()-

--- End quote ---

Kad sam popunjavala aplikaciju, ubacim sliku ali je nije htjelo prihvatiti radi kvalitete ili sta ja znam...i ja fino nastavim, popunim sve.
Na kraju skroz ima negdje opcija da nastavis bez upload-a slike i pise da sliku poneses sa sobom ( oni to na salteru odrade  za sekundu ).
Samo nemoj zaboraviti ponijeti potvrdu da si popunila aplikaciju, ima bar code koji oni trebaju.
Eto nadam se da sam bila od pomoci  :rolleyes:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version