Posao na Brodu > Viza za posao na brodu

C1/D i B2 viza

(1/20) > >>

legionnaire007:
Pošto mi je drugi puta da tražim C1/D vizu, odlučio sam i poslati zahtjev za B2 vizu. Pošto su uveli neki novi sistem aplikacije, nije mi jasno moram li rezervirati 2 appointmenta za svaku vizu pojedinačno...? Možda je netko bio u sličnoj situaciji skoro... CEO, znaš li ti nešto?  :waiting:

NoraNora:
Mislim da mozes u istom terminu, cak jos bolje jer ces samo jednom platiti $160, a ako ides dva puta, dva puta moras i platiti. Frendica je isla za C1/D i  turističku u isto vrijeme. Ali imaš i besplatan telefon ambasade koji možeš nazvati i provjeriti.

legionnaire007:

--- Quote from: NoraNora on 13/March/2013 ---Mislim da mozes u istom terminu, cak jos bolje jer ces samo jednom platiti $160, a ako ides dva puta, dva puta moras i platiti. Frendica je isla za C1/D i  turističku u isto vrijeme. Ali imaš i besplatan telefon ambasade koji možeš nazvati i provjeriti.

--- End quote ---

Hvala ti Nora :)  Imam opciju preko CSC odabrati još jedan termin koji izgleda, NE MORAM platiti, ali ne vidim svrhu toga, već sam zakazao termin za C1/D vizu i tamo ću pitati za B2 onda.

Besplatan telefon više "ne radi" danas (13:30 do 14:30), a appointment sam zakazao sutra ujutro. Bit će to ok valjda, javit ću što je bilo, možda netko bude u istoj situaciji...

CEO:
Ja sam ju dobio onako usput, mislim da me je pitao jel hoću, ..
Ako se dobro sjećam, netko je opisao da je imao tu situaciju ovdje na forumu.

legionnaire007:

--- Quote from: CEO on 13/March/2013 ---Ja sam ju dobio onako usput, mislim da me je pitao jel hoću, ..
Ako se dobro sjećam, netko je opisao da je imao tu situaciju ovdje na forumu.

--- End quote ---

Sjećam se da si ti rekao da ti je dao usput, ali nisam uspio naći da je netko pisao istu stvar... A ako i jest, vjerojatno prije dok je bila drugačija procedura, sve su zakomplicirali sad, rekao bih...

UPDATE:

odobrili su mi obje vize, C1/D tranzitnu i B2 turističku... Nije bilo potrebno zakazivati 2 termina, samo ispuniti dva različita DS160 zahtjeva, naravno.

Znači, ako netko po drugi puta daje zahtjev za C1/D vizu, može za istu cijenu dobiti i B2 - ako je sve u redu :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version