Posao na Brodu > Dioptrija

imam malih problema sa desnim okom

(1/2) > >>

mornarac:
Ljudi jedno pitanje u vezi medical-a.
Naime imam malih problema sa desnim okom, levo je 100% zdravo, ali desno sam operisao pre 5-6 godina neku
deciju kataraktu i na tom oku vidim nekih 80%, da li ce to predstavljati problem?

Posto kod polaganja lekarskog za voznju nije predstavljalo, a voznja je opet odgovorniji posao dosta...
Razmisljam da im dostavim otpusnu listu
iz bolnice kao potvrdu da je radjena operacija  i da je takva situacija...Sta vi mislite?
Pozdrav

Seaman:

--- Quote from: mornarac on 21/November/2011 ---Razmisljam da im dostavim otpusnu listu
iz bolnice kao potvrdu da je radjena operacija  i da je takva situacija...Sta vi mislite?

--- End quote ---

Ja mislim da ne trebas nista dostavljati. Cekaj, vidi prvo hoces li proci medical, a sigurno hoces, ako si za vozacku prosao, proci ces i ovde, isti je princip.
Ne diraj probleme sve dok ne postoje.

CEO:

--- Quote from: Seaman on 21/November/2011 ---
Ne diraj probleme sve dok ne postoje.

--- End quote ---

 ::yes::

mornarac:
Ok ljudi hvala,
samo me interesuje jos da li se medical prvo plati pa se radi, ili se na kraju placa ako se prodje, mislim
da ne naglasavam na pocetku problem  ;D

Pozdrav

Seaman:

--- Quote from: mornarac on 21/November/2011 ---Ok ljudi hvala,
samo me interesuje jos da li se medical prvo plati pa se radi, ili se na kraju placa ako se prodje, mislim
da ne naglasavam na pocetku problem  ;D

Pozdrav

--- End quote ---

U vecini slucajeva se placa unaprijed. Ja sam radio na vise mjesta, ali navescu 2: kod dr Batarela u Zagrebu se placa negdje u sred pregleda, tj. pred sami izlazak kod njega na finalni pregled i popunjavanje formulara od cruise line-a, a vec si prethodno obavio sve preglede, samo je jos njegov (internisticki) ostao. Na medicini rada u Beogradu se placa odmah, dole na salteru na samom ulazu, pa onda radis preglede.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version