Posao na Brodu > Zagreb

Privatna Internisticka Ordinacija Dr. Vedran Batarelo, Zagreb

(1/12) > >>

dario101:
PRIVATNA INTERNISTIČKA ORDINACIJA DR. VEDRAN BATARELO, specijalista interne medicine
Adresa: Vrbanićeva 56, 10000 Zagreb
OIB: 87577852011
Tel. 01 466 3096
Mob. 098 275 509
Email: vedran.batarelo@zg.t-com.hr
Radno vrijeme: Pon-Pet 7:30-15:00h

Ovdje se može obaviti pregled za kompaniju Carnival bilo koji radni dan ali uz prethodnu najavu na telefon kod medicinske sestre.
Opseg pregleda: vađenje krvi, RTG snimanje pluća + pregled za pomorsku knjižicu.
U slučaju rada sa hranom, potrebni su dodatni pregledi.

Kada sljedeći tjedan obavim sve vezano za liječnički pregled, javim vam se sa najnovijim vjestima :)

CEO:
yep, evo i linka dr vedran batarelo

mixy:
Hvala na tome!
Oćekujem(o) skorašnji izvještaj pošto i ja moram obaviti lječnički u sljedećih 10-ak dana za Carnival, jer putujem 2.11.
Hvala još jednom! :)

dario101:
Kako sam u utorak (04.10.2011.) u Privatnoj Internističkoj Ordinaciji Dr. Vedrana Batarela obavio Liječnički pregled (Medical examination), javljam se sa iscrpnim informacijama o tijeku pregleda:

Dolazak pred ordinaciju u 08,30h (radno vrijeme od 08,30-15h i po dogovoru), sam doktor i sestra kasne i u ordinaciju ulazimo desetak minuta kasnije

Nakon upoznavanja, odmah se kreće na posao:

- ispunjavanje Medical examinationa dobivenog u agenciji EP (samo ono što smijem ja ispuniti ostalo će kasnije Dr. Batarelo)
- plaćanje kompletnog liječničkog pregleda (1.400kn), a čak se dobiva i račun
- odlazak na vađenje krvi i rentgensko slikanje pluća u: Polikliniku Bonifarm (Laginjina 16, 10000 Zagreb), cca 300m od ordinacije
- povratak u ordinaciju sa slikom pluća i epruvetom sa uzorkom krvi (nakon cca 50min)
- obavljanje ostalih pretraga u samoj ordinaciji od strane doktora: popunjavanje Medical examinationa (pregled vida, uha, sluha, rada srca, disanja, refleksa, davanje urina...)
- odlazak na ispunjavanje psiho testa u: Polikliniku Bonifarm (Hondlova 2/10, 10000 Zagreb), cca 1km od ordinacije

Trajanje ukupnog liječničkog pregleda: 08,40h - 13,00h
Kašnjenje na posao u 14h zbog gužve u gradu - nenadoknadivo  no;;;

mixy:
Hvala na informacijama!  :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version