Author Topic: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...  (Read 130826 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #165 on: 31/March/2010 »
Šefe ovo što si napisao je i meni doktor rekao al to vise neide tako... pitao i bio osobno na odjelu za transfuziju, ako daješ krv nije ih briga koja si grupa, al ti naprave test za sidu i sifilis i tak to al ne i krvnu grupu, probao sam ja ovo sto si ti napisao neide vise to tako, moraš da platiš...a Cuki ovo da si sam upišeš neznam baš jer tu imaš i pečat bolnice, odjela,glavne doktorice, datum, poseban pečat krvne grupe

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #166 on: 31/March/2010 »
Šefe ovo što si napisao je i meni doktor rekao al to vise neide tako... pitao i bio osobno na odjelu za transfuziju, ako daješ krv nije ih briga koja si grupa, al ti naprave test za sidu i sifilis i tak to al ne i krvnu grupu, probao sam ja ovo sto si ti napisao neide vise to tako, moraš da platiš...a Cuki ovo da si sam upišeš neznam baš jer tu imaš i pečat bolnice, odjela,glavne doktorice, datum, poseban pečat krvne grupe
Ako daješ krv nije ih briga koja si krvna grupa!!!!!!!!!!!!
Gluposti!!!!!!!!!!!
U knjižici donora krvi ti piše i krvna grupa,tako da ne stoji to što pričaš,a reci mi da im nije bitno kako ti kažeš kako bi znali kome dati koji tip krvi kad mu je potrebna?onako od oka?po boji?
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline cuki23

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #167 on: 31/March/2010 »
Puč,dakle nama je bilo rečeno da kod predaje papira za pomorsku predamo i papire za grupu krvi ako imamo.
Ja sam im predao papir iz Zavoda za transfuziju iz Petrove na kojem ogromnim slovom stoji A - (neg) , a oni su mi vratili pomorsku sa tim djelom praznim.
Tko je tu lud??
Na tu crtu praznu sam upisao A - (neg) i bok!

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #168 on: 31/March/2010 »
ma ko njih je...ja svoju pomorsku poslao natragu u Rijeku jer su mi krivo prezime upisali...mamu im na roštilj okrenem... :tuctuc: :tuctuc:

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #169 on: 31/March/2010 »
A ledeni a ako imas knjizicu onda bi si valjda ponio na ljecnicki da mi upisu.Bio ja i probao tako i znam sto su mi rekli... a ledeni a sto ako ti je prvi put da daješ krv a neznaš koja ti je krvna grupa oce ti vadit krv?To su dve različite stvari, prvo ti saznaj koja ti je krvna grupa pa davaj krv, kuzis, bio sam i znam sto su mi rekli... a jedino ako su lagali, jer sam i ja tako htio napravit, bar za kobasicu i pivu besplatnu poslije. A Cuki izgleda da su se sje*ali....

Ovako bi to trebalo izgledat valjda.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #170 on: 31/March/2010 »
A ledeni a ako imas knjizicu onda bi si valjda ponio na ljecnicki da mi upisu.Bio ja i probao tako i znam sto su mi rekli... a ledeni a sto ako ti je prvi put da daješ krv a neznaš koja ti je krvna grupa oce ti vadit krv?To su dve različite stvari, prvo ti saznaj koja ti je krvna grupa pa davaj krv, kuzis, bio sam i znam sto su mi rekli... a jedino ako su lagali, jer sam i ja tako htio napravit, bar za kobasicu i pivu besplatnu poslije. A Cuki izgleda da su se sje*ali....

Ovako bi to trebalo izgledat valjda.
Da možeš biti i donor ako neznaš koja si krvna grupa,ti njima krv,oni tebi sendvić,čašu vina crnog i knjižicu za dva dana s krvnom grupom,
vjeruj mi znam to,donor sam vec 11puta
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #171 on: 31/March/2010 »
Gle ja ovo kaj sam napisao nisam izmislio da se razumijemo, a to kaj si davao krv svaka cast !!! A mozda je najbolje da svako kad bude isao u svom gradu po to kad dođe nek pita tako da... eto ja sam rekao svoje iskustvo od danas pa nek si svako uzme i pita kako želi!

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #172 on: 01/April/2010 »
Evo da se malo uključim, jučer sam dao otkaz i sad sam napokon slobodan!
Ma ekipa sa kakvim se vi glupostima zamarate, o nekakvim krvnim grupama, šef će vas bacit u BLA,BLA!!
Jel ima tko kakve info kad ko ide na brod i kak se priprema, to je tema ovog topica!!
Evo bio sam u Ponedjeljak u EP i reko mi je Andrej da mogu ić 10.4 na Millennium ili Summit, Millennium ide na Aljasku a Summit na Carribe!!
Odustao sam jer mi je to prebrzo, pa ako netko hoće ić nek nazove EP.
I nemojte se raspravljat o banalnim stvarima!!!!!!!!!!! oT oT

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal, Celebrity...
« Reply #173 on: 01/April/2010 »
Lifi pa jel to moze tako da biras sam brod i datum?
Nemoj da se nesto naljute pa da cekas i cekas... ja sam u agenciji rekao da hocu sto pre, uradio lekarski i cekam, vec sam poceo i da se pripremam polako, poluspakovan a nemam pojma kada idem  :)

Offline MAMAGAJO

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
  • U gotta risk it to get a bisquit!
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #174 on: 01/April/2010 »
Sefe, nema se sta slusat! Zaribao sam interview!
Lipi, zasto si odustao!
This is Your last chance to start living!!!!!

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #175 on: 01/April/2010 »
Nisam odustao, jedva čekam otić na brod, ali tek sam jučer dao otkaz, a u tjedan i pol nemogu sve stić!
Imam brdo stvari koje još moram riješit i poplaćat!!
A kaj se tiće biranja, ja sam dobio takvu ponudu što ne mora bit i kod drugih, nema ljutnje sve je pod kontrolom!!
Sad je sezona odlazaka, bit će datuma!
Andrej je dobar agent s njim se da sve dogovorit!!
A kaj se tiče tebe MAMAGAJO, da to nije ono kaj smo pričali kad smo se sreli u Tkalči!!

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #176 on: 01/April/2010 »
Mene su zvali drugi tjedan idem do njih i vjerojatno do kraja tjedna plovim!!! =""

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Ekipa mart 2010 Royal,Celebrity...
« Reply #177 on: 02/April/2010 »
aj super, valjda bu neko isti dan ko i ja.....

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #178 on: 06/April/2010 »
evo novosti putujem preksutra,četvrtak ''Equinox'' Zagreb-Amsterdam-Detroit-Miami  :party: ja i jos jedna djevojka za sad

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #179 on: 06/April/2010 »
evo novosti putujem preksutra,četvrtak ''Equinox'' Zagreb-Amsterdam-Detroit-Miami  :party: ja i jos jedna djevojka za sad

 :uzdravlje: