Author Topic: SEZONA 2013 - Ko gde ide?  (Read 54267 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #120 on: 19/February/2013 »
avion bg-amsterdam..ili budimpesta-eindhoven pa vlak..ili drito vlak zg amsterdam pa opet vlak ali to ti nebih preporucio jer traje 24 sata i 2 min :neee:
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #121 on: 21/February/2013 »
Stigao mi je poziv za trening 11-18. marta  ;)

Offline sashenka

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #122 on: 21/February/2013 »
Znaci ipak ima trening ???????
Onda svi novi trebaju na trening je li tako ???

Offline BM

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #123 on: 21/February/2013 »
ja znam da trening imaju samo management departmant a svi ostali tj. novi u kompaniji  imaju u sklopu otvaranja broda..... a ko ide na sredini sezone nema.... tako sam cula od mnogih,ne drzite me za rec  :smack:

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #124 on: 21/February/2013 »
Prošle godine su svi novi išli na "trening" 7 dana, stavio sam pod navodima zato što je 3 dana pravi trening a ostala 4 fizikalisanje tj. utovar opreme u nove brodove.

Offline BM

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #125 on: 22/February/2013 »
Ja sam bila prosle godine 7 dana na treningu,nije bilo bas tako....samo smo prvi dan fizikalisali jer su brodovu bili przni (zajend osu bili dokirani sun i helvetia) a ostale dane su nas razvlacili....uopste nije bilo potrebe da budemo toliko.
Bilo je  housekeepera,i delili su nas u grupe.....vise smaranje,iskreno.... daju ti 100 pauza dnevno da bi ti razvukli na ceo dan a stvarno ne znam kakva im je organizacija ove godine....

Offline Vrana

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 102
  • Like a rolling stone.
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Viking Cruises
  • Job Title: Guest Services Manager
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #126 on: 22/February/2013 »
Ipak ima ove godine trening  :D
11.03. - 18.03 Koblenz
If you're not having fun, you're doing something wrong.

Offline BM

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #127 on: 22/February/2013 »
ja znam da ti imas svoje misljenje ali pitaj bolje nekoga ko je vec bio ....a ne da nagadjas....verujem da nisam jedina koja ce ti ovo isto reci ...bez ljutnje  :rolleyes:
ja cu ti reneti moje iskustvo prosle godine sa treninga.....jaa ne mogu da garantujem da ce tako biti i ove ali sve je moguce
Mi smo rintali samo prvi dan jer je brod prazan pa ga moras napuniti za tih 7 dana... mnogo para su bili ulozili u trening...
Jako puno ljudi bude na trening..racunaj i madjare,bugar,rumune,nas....svi koji su novi u kompaniji pa ti podeli posao na toliko ljudi....mi smo se prakticno trkali da nadjemo slobodnu kabinu da nemastis krevet jer nema st da se radi....
Tebi je ceo dan popunjen..... 08-18/18:30 radis ali imas bezbroj pauza po pola sata i nije ti samo rintanje.... u toku dana imas razna predavanja od po sat vremena....uoznavanje kompanije, marketing.....itd.
Posto su svi novi,konobari i kuvari su morali na nekom vezbati,tako da smo imali rucak i veceru u restoranu,sve full....sve sto su gosti jeli tokom sezone to smo i mi na treningu.. pili ona njihova jeftina vina  ;) konobari su se ophodili prema nama kao da smo gosti...
Cabin stew. je bilo najvise...dele te u grupe od po par ljudi 6,7.....
bar je bio otvoren do 01:00 i sve je bilo gratis...pivo,vino,sokovi....jer su SVI morali da vezbaju kao da su stvarno gosti na brodu.... a mi smo spremali njihove kabine
Iskreno,nama je bilo super......i verujem da ce ti dosta njih to potvrditi....uvece mozes izaci van broda u grad
Ja sam prenela kako je nama bilo, a sad kako su ove godine to zamislili ne znam  ;) videcete
Pozz

Offline rassta

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #128 on: 22/February/2013 »
Cekajte bre ljudi...kakav trening?suzan(hr u vikingu) nam napisala pre par nedelja da nema treninga?kako to sad od jednom?u totalnoj sam konfuziji... ""]]

Offline igorNS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Emerald Waterways
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Ex Hotel Manager, now Cruise Director
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #129 on: 22/February/2013 »
ja znam da menadzment ima sastanak sad u Kelnu od 3-10.3. da bi se pricalo o novim stvarima za predstojecu sezonu, koje su izmene i tako dalje.. Za trening za crew nisam cuo nista. Znam samo sto sam cuo na brodu prosle godine, da nekada ima a nekada nema treninga za pocetak sezone. Recimo mom bratu i devojci nisu nista javili za trening. Treba samo da se jave na otvaranje broda, nekih 7 dana pred pocetak prvog kruza. Ali u tih 7 dana ce biti otvaranje broda, plus loading..tako da je neko mozda to pomesao sa treningom. Nemam pojma..  :uzdravlje:
Sto se mora...nije tesko!!!

Offline rassta

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #130 on: 22/February/2013 »
prvo kaze nema trening,da bi nam upravo stigla pozivnica za tening???sta reci? 12.03-19.03 odin. jos neko?

Offline BB

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #131 on: 22/February/2013 »
Rassta,najverovatnije i ja idem tad,ali mi Susan jos nista nije javila.Juce me je zvala i rekla da idem 12.03.,ali treba mailom da mi posalje gde da se javim... ???

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #132 on: 22/February/2013 »
Meni je trening 11-18-03. na Bragi i poslali su mi predugovor.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #133 on: 22/February/2013 »
Rassta,najverovatnije i ja idem tad,ali mi Susan jos nista nije javila.Juce me je zvala i rekla da idem 12.03.,ali treba mailom da mi posalje gde da se javim... ???
Pretpostavljam tesko je biti trol?
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Vrana

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 102
  • Like a rolling stone.
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Viking Cruises
  • Job Title: Guest Services Manager
Re: SEZONA 2013 - Ko gde ide?
« Reply #134 on: 22/February/2013 »
Ah da,ide li 'ko na Skadi na trening?  :D
If you're not having fun, you're doing something wrong.