Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412529 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1050 on: 25/March/2009 »
Da, mislio sam za na posao na brodu.. I isao sam na taj sajt, u pravu si, oni salju dack-fittere ( to obuhvata sve sitne bravarske popravke na brodu, koliko sam ih ja razumeo..)! Hvala ti puno za informacije, svaka cast! :D
no prob. :uzdravlje: sritno :-))))'

Offline igorNS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Emerald Waterways
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Ex Hotel Manager, now Cruise Director
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1051 on: 27/March/2009 »
ljudi...ako neko ide kojim slucajem za BG u ambasadu 02.aprila a iz Novog Sada je, nek se javi na private pa da se ukombinujemo da idemo zajedno!!!
Sto se mora...nije tesko!!!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1052 on: 28/March/2009 »
Izvinjavam se, slucajno sam poslao komentar sa devojkinog profila.. ( dack-fitter) oT

ovo ce prije biti "deck fitter", dack je patka  :rofl:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1053 on: 28/March/2009 »
ovo ce prije biti "deck fitter", dack je patka  :rofl:

ja bih rekao ''duck'' ipak,ako se slazete,ehhehe   oT
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline dajana

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
  • dajana
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1054 on: 06/April/2009 »
mene zanima šta ako ti u cimera nađu drogu koju kupi tamo negdje? kako sebe opravdati da nemaš ništa s tim? bilo je slučaja da vani kupe po 1kg kokaina i uhvate ih na brodu ?kakav je onda protokol za to? zamisli još stave drogu pod tvoj jastuk? o Bože =""  čuda se događaju
u kabini a kabina je zajednička -()-

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1055 on: 06/April/2009 »
mene zanima šta ako ti u cimera nađu drogu koju kupi tamo negdje? kako sebe opravdati da nemaš ništa s tim? bilo je slučaja da vani kupe po 1kg kokaina i uhvate ih na brodu ?kakav je onda protokol za to? zamisli još stave drogu pod tvoj jastuk? o Bože =""  čuda se događaju
u kabini a kabina je zajednička -()-


pa,naravno,svako moze unijeti neke droge na brod,uz malu nepaznju security-ja,i to je to.Sto se tice nalazenja pod tvojim jastukom,u slucaju da te vide u ''cudnom'' stanju,mogu uraditi vanredni test na drogu,i ako si pozitivna,ides kuci.Postoje random kontrole,mozda jednom u mjesec,dva i uvijek su na sea-day.Sto se tice gledanja pod tvoj jastuk, nemaju pravo da gledaju,tj.da otvaraju zavjesu od tvog kreveta ! .Ako se ti slucajno zadesis u kabini dok je u toku redovna inspekcija kabina,samo zatvori zavjesu na svom krevetu i pritaji se,i bas gledaj hoce li otvoriti zavjesu ili ne...jer mozes se zaliti odmah ako to urade,to je povreda privatnosti. ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1056 on: 12/April/2009 »
 +U+ :-))))' pocela je predsezona u dalmaciji,sunce grije,turisti dolaze,gledaju i odlaze,danas je dosa azamara-jedan cruiser,nije velik,prista je u porat,to je prvi ove szone,a iduci vikend dolazi sea cloud, :run: ma neka samo dolaze,neka trose,neka vide malo i over nase lipote..... eto  tako ce cruiseri nastavit dolazit u nase malo misto,jos bi mi bilo najbije se doma ukrcat..la-laa  adios :)

Offline jellyfishing

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 15
  • "...i'll b back..."
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1057 on: 19/April/2009 »
ej, ljudi.. zna li iko kakav je Liberty ?? mislim... je li dobar prod.. je su li place nize od ostalih, i sl!!!?
hvala

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1058 on: 19/April/2009 »
ej, ljudi.. zna li iko kakav je Liberty ?? mislim... je li dobar prod.. je su li place nize od ostalih, i sl!!!?
hvala

Vidim da si zainteresovana za Liberty shopove... oTna pravom si mjestu  :pop:
Ja sam isto u shopu,na Celebrity-u.Imam dobrog druga na Liberty-u u shop trenutno,i nisu lose pare,ako 420$ prave sedmicno,sto dodje mjesecno oko 1700$,sto je vrlo dobro. ;D
Ako te nesto jos zanima,pitaj dok sam jos tu,odoh na brod sad u petak,necu vise biti toliko cesto na forumu,kao sad  ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline black_one

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1059 on: 19/April/2009 »
ljudi jel ima ko kakav album na netu sa slikama broda(inside/outside) iz prve ruke ? thx  ;)

Offline jellyfishing

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 15
  • "...i'll b back..."
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1060 on: 20/April/2009 »
Vidim da si zainteresovana za Liberty shopove... oTna pravom si mjestu  :pop:
Ja sam isto u shopu,na Celebrity-u.Imam dobrog druga na Liberty-u u shop trenutno,i nisu lose pare,ako 420$ prave sedmicno,sto dodje mjesecno oko 1700$,sto je vrlo dobro. ;D
Ako te nesto jos zanima,pitaj dok sam jos tu,odoh na brod sad u petak,necu vise biti toliko cesto na forumu,kao sad  ::yes::

hvala mnogo... :)
ja idem 15. maja ( let za New Jersey )!!!
zanima me jos je li ti oni odrede na kojem odjelu ces raditi, tj. koje artikle ces prodavati ili ti biras.. mada sumnjam u ovo drugo!
sretno ti :-))))'

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1061 on: 20/April/2009 »
hvala mnogo... :)
ja idem 15. maja ( let za New Jersey )!!!
zanima me jos je li ti oni odrede na kojem odjelu ces raditi, tj. koje artikle ces prodavati ili ti biras.. mada sumnjam u ovo drugo!
sretno ti :-))))'

Vidi,ako ti je prvi ugovor,naravno da ne mozes birati,i 99,9 % neces biti u nekom od shopova par na pocetku,bices na promo area,to su stolovi sa promocijama ispred,a nekad i unutar shopa.
Ko ti je to rekao da letis u NJ ? ""]] Koliko ja znam,samo tri carnivalova broda se vrte u toj relaciji NY i NJ,prije Legend,sad Miracle i Victory.
Ako letis 15.maja-ukrcavas se u Miami-u 16.-og  :deda:

http://www.carnival.com/Itinerary.aspx?embkCode=MIA&itinCode=WEG&durDays=7&shipCode=LI&subRegionCode=CW&rateCode=PCD&sailingID=52833&sailDate=5/16/2009
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline zbunjena

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Pozdrav od Andromede
« Reply #1062 on: 26/April/2009 »
HELLO LJUDI!!! ja sam se prijavila za Carnival cruisere i imam intervju 28. i 29. u Lovranu. Prijavila sam se za cabin stewarda. Zanimaju me vaša iskustva, sve što mislite da mi može pomoći.....

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Pozdrav od Andromede
« Reply #1063 on: 26/April/2009 »
HELLO LJUDI!!! ja sam se prijavila za Carnival cruisere i imam intervju 28. i 29. u Lovranu. Prijavila sam se za cabin stewarda. Zanimaju me vaša iskustva, sve što mislite da mi može pomoći.....
u opatiji u internet caffeu monokini ne lovranu

Offline tandrchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 14
  • Give yourself the highest standards!
    • View Profile
Re: Pozdrav od Andromede
« Reply #1064 on: 26/April/2009 »
HELLO LJUDI!!! ja sam se prijavila za Carnival cruisere i imam intervju 28. i 29. u Lovranu. Prijavila sam se za cabin stewarda. Zanimaju me vaša iskustva, sve što mislite da mi može pomoći.....
Pozdrav! Ja imam 01. maja interview u Zagrebu za Carnival. Znas li mozda kada bi bilo ukrcavanje, naravno ako bi prosli interview i sve ostalo? Hvala.
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally used up and worn out, shouting: "...MAN, WHAT A RIDE ! "