Author Topic: svi troskovi su mi placeni na JP Morgan karticu, ali ja ne mogu da podignem pare  (Read 5624 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Morticia

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Jedno vazno pitanje za sve koji se razumiju u te stvari !

Kuci sam na medical off-u, i svi troskovi su mi placeni na JP Morgan karticu, ali ja ne mogu da podignem pare ( koje su mi jelte, prijeko potrebne! )
Kada god ubacim u bankomat pise mi da mi je password netacan. Na njihovom sajtu nista novo, sto nekih linkova da bi mi opet na kraju rekli to isto!
Upisem mail da mi posalju novi password a ono pise da im taj mail nije u bazi podataka. I ja sad nista ne kontam !!
Poludecuuuuuu !!!  :hehe:
Postoje dva nacina da budes bogat: da stvaras vise ili da zelis manje!

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Nazovi JP Morgan Info i odblokiraj pin ! :wave:

Offline Morticia

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Nazovi JP Morgan Info i odblokiraj pin ! :wave:


Vec sat vremena krstarim po njihovom sajtu i ne mogu naci nikakav broj koji je za klijente van USA !  ""]]
Postoje dva nacina da budes bogat: da stvaras vise ili da zelis manje!

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Probaj brojeve na kartici nemas sto izgubit .

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Moraš da im se javiš sa mejl adrese koju si upisala pri registraciji. To je adresa na koju dobijaš ona obaveštenja da ti je uplaćen depozit.
Ovako ne znaju ko si, da li si stvarno vlasnica kartice ili si je ukrala i pokušavaš da podigneš pare sa tuđeg računa.

Takođe, imaš zaobilaznu varijantu, pod uslovom da imaš devizni račun - sa JP Morgan sajta pošalji sebi novac wire transferom.

Na kraju, svakako direktan razgovor sa korisničkom podrškom bi trebalo da reši problem, najbolje ako možeš da izbegneš veliki trošak međunarodnog poziva.

Offline Morticia

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Moraš da im se javiš sa mejl adrese koju si upisala pri registraciji. To je adresa na koju dobijaš ona obaveštenja da ti je uplaćen depozit.
Ovako ne znaju ko si, da li si stvarno vlasnica kartice ili si je ukrala i pokušavaš da podigneš pare sa tuđeg računa.

Takođe, imaš zaobilaznu varijantu, pod uslovom da imaš devizni račun - sa JP Morgan sajta pošalji sebi novac wire transferom.

Na kraju, svakako direktan razgovor sa korisničkom podrškom bi trebalo da reši problem, najbolje ako možeš da izbegneš veliki trošak međunarodnog poziva.


Problem kod maila je taj sto satro to nije taj sa kojeg sam se prijavila, a jesam! Ne kontam! Devizni racun imam, ali ne znam kako funkcionise wire transfer, ako nemam pristup kartici ?
Hm, neka dva broja su na kartici ali to ostavljam kao zadnju opciju jer bi me poziv kostao kao suvo zlato! :) Ali ako ne bude bilo druge opcije ...
Postoje dva nacina da budes bogat: da stvaras vise ili da zelis manje!

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Za wire transfer ti je potreban pristup sajtu (myprepaidcard.jpmorgan.com). Nadam se da znaš svoj username i password, kao i odgovor na sigurnosno pitanje koje si sama birala.

Kada se uloguješ, ideš na Transfers, pa na Wire Transfers. Pošto će ti to biti prvo slanje na svoj devizni račun, idi na Set Up Account... kad završiš sa unosom podataka, oni će ostati zapamćeni za ubuduće, tako da se to popunjavanje radi samo jednom. Ako nešto od podataka ne znaš, pitaj svoju banku za "instrukciju za uplatu iz inostranstva" - tako se zove, oni će odmah znati šta ih pitaš i brzo ćeš dobiti sve što ti treba.

I na kraju, biraš Send a Wire, kucaš sumu i to je to.

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Ja sam za taj wire funds dobio neke obrasce direktno od njih da popunim. Kada sam ih popunio poslao sam im i cekao sam cela 3 ili 4 meseca da dobijem neke pare. Kada sam se oprostio od toga, pare su legle.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Ja sam za taj wire funds dobio neke obrasce direktno od njih da popunim. Kada sam ih popunio poslao sam im i cekao sam cela 3 ili 4 meseca da dobijem neke pare. Kada sam se oprostio od toga, pare su legle.

Jedno je online varijanta, gde novac stiže za 24h, a drugo su papiri koji se šalju poštom i čekaju u fioci dok neki službenik ne odradi deo sa kucanjem na tastaturi. ;D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zoveš sa skype besplatno, imaš onda i facebook https://www.facebook.com/jpmorgancommunity
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Morticia

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Za wire transfer ti je potreban pristup sajtu (myprepaidcard.jpmorgan.com). Nadam se da znaš svoj username i password, kao i odgovor na sigurnosno pitanje koje si sama birala.

Hvala puno na odgovorima, posebno ovom, username i password znam! Sutra odmah do banke da rijesim to!  :party:
Postoje dva nacina da budes bogat: da stvaras vise ili da zelis manje!