Author Topic: Crew 23.05.2013 Beograd, Kouzon, da li su neki ve? bili na glavnom intervjuu?  (Read 3651 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fresh Seaman

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
  • Everything you do, don't do it for free.
    • View Profile
U julu sam dobio na mail neka tehnička pitanja, opšta pitanja vezana za poziciju za koju sam aplicirao Asst. Stateroom attendant, na koja sam odgovorio nekoliko dana kasnije i od tad ništa. Dosadan sam, zovem ih kulturno..2-3x mesečno, ali odgovor je uvek da se prirpemam polako i da će uskoro intervju.  Znam da oni nisu ti koji određuju intervju ali plaatio sam trening i aplikaciju i ne bih da se prijavljujem za neku drugu agenciju ali...još ću da razmislim.   -()-
Zanima me da li je još neko iz ove grupe, u sličnoj situaciji ili da li su neki već bili na glavnom intervjuu?  :hmm:

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Za koju kruz kompaniju si aplicirao,jer 04.10.2013 je glavni ili ti finalni intervju za Princess.  :uzdravlje:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Fresh Seaman

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
  • Everything you do, don't do it for free.
    • View Profile

Offline Tacili

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Hmm, meni je 3.10 finalni za Princess... U Safe Cruise Beograd...  :???:

Offline Sparrow

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
U aprilu ti je bio glavni intervju za Celebrity tako da bi naredni trebao da bude krajem godine... Oni odprilike imaju 1 ili 2 intervjua godisnje...
moguce je da ti u medjuvremenu zakazu skype intervju ako im hitno bude potreban radnik na toj poziciji... Ja sam od preliminarnog do glavnog
cekao mesec dana ali zato sad bas dugo cekam ukrcaj, kolege koje su dugo cekale glavni otisle su na brod u roku od mesec dana nakon glavnog,
moje neko misljenje je da svi jednako cekamo, neko ceka duze na glavni intervju a neko kasnije datum...

Offline Fresh Seaman

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
  • Everything you do, don't do it for free.
    • View Profile
Pretpostavljao sam da je tako...i Jovana, iz kouzona, mi je rekla da će mi javiti termin za skajp intervju, čim njima zatrebaju radnici na toj poziciji.  :moli:
Ako ništa drugo..imam vremena da spremim engleski kako valja..  :rolleyes:

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Malo kasnim sa postovima, ali rekoh da se i ja javim na ovu temu.
imao sam preliminarni u septembru i prosao, posle sam imao proveru sa atanasom preko skype i to prosao, ali od glavnog jos nista...
Posle provere obicno posalju na glavni, ali ovaj put je kompanija odlucila da nece assistent waitere vec snak attendente za glavni u Skoplju, tako
da mi ne preostaje nista drugo nego cekati..
U medjuvremenu da li si imao glavni intervju?

Offline Fresh Seaman

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
  • Everything you do, don't do it for free.
    • View Profile
Glavni sam prošao u novembru, i 5ak putujem za Hjuston.  :pilot: