Posao na Brodu > Brodske rutine i snalaženje na brodu ~ Ship Routines

Bolovi u nogama

(1/4) > >>

malidjecak:
Htjeo sam se osvrnuti na jednu stvar,
na bol koji u prvih mjesec dana zna da bude takav problem
i da bude tako intenzivan,da dovodi ljude do tacke odustajanja.
Meni se licno desilo,da u toku smjene,dodjem do tacke gdje ne mogu da stojim na nogama od bola.
Mislim da nebi bilo lose razmijeniti iskustva,ko je na koji nacin izlazio na kraj
sa ovom vrstom problema na brodu.Safety shoes,koliko god korisne,
znaju da budu jezivo neudobne,pogotovo nakon izvjesnog vremena.
primjetio sam da vecina ljudi nezna da u medicalu moze da dobije uloske za cipele koje mogu mnogo da pomognu
jer tablete su ok,ali,da li je dobro piti tablete protiv bolova pred svaki izlazak iz kabine,pred svaku smjenu.Idemo razmijeniti iskustva na ovu temu

rocknrolla:
Sjajna tema ...nazalost jos nemam iskustva,ukrcavam se na prvi ugovor u julu.
Dosta sam razmisljao o ovome i prelistavao forum ali nisam uspeo da nadjem nista vezano za ovo.
Nadam se da ce neko od veterana imati poneki savet za nas pocetnike. Poz

xaddr:
obavezno uzmite uloske za cipele. Bez toga cete imati velikih problema. Pogotovo ako cete raditi ko konobari, gdje cete hodati vise neko bilo ko drugi.

direktor:
ne moraju samo veterani da pisu, ima nas koji po ceo dan stojimo na nogama i ovde. Obavezno ulosci kako xaddr, sto udobnije cipele i to je sve sto mozete da uradite. Neku "samomasazu" stopala mozda, na kraju smene  :)

malidjecak:
Ne uopste nisam htjeo diskreditovati bilo koga,samo nisam siguran da i jedan posao,koji mi radimo ovde u sredinama gdje zivimo,sa sobom nosi onakav intezivan bol.Ali u pravu si kako god,mozda neki od nas na forumu znaju jako dobre i djelotvorne nacine za ublazavanje bola u nogama i posebno u stopalima.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version