Author Topic: Nasau - Bahamas: ?etvoro ubijenu u pucnjavi u parku  (Read 1911 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
"Nasau -- Četiri osobe su ubijene, a 10 ranjeno kada su, zasad nepoznate, osobe iz automobila otvorile vatru na ljude u parku u Nasau, glavnom gradu Bahama.
Policija je navela da su na grupu ljudi pucali napadači iz tamno sivog automobila marke "honda akord". Jedan muškarac je ubijen na licu mesta, a tri osobe su kasnije preminule.
Kako je prenela agencija AP, 10 ranjenih osoba je u bolnici, a jedna od njih je u kriticnom stanju.
Nekoliko osumnjičnih osoba je privedeno."


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=12&dd=29&nav_category=78&nav_id=794563

P.S. Ovo recimo nikada ne bih ocekivao tamo, ali vodite racuna kada se setkate po gradu.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Nasau - Bahamas: ?etvoro ubijenu u pucnjavi u parku
« Reply #1 on: 29/December/2013 »
Nassau je obična rupa po kojoj štakori šeću poprečnim ulicama.
Čim siđeš sa broda, lokalni diler te zaskoči sa konspirativnim ručnim signalima "Jel pušiš? Hoćeš?..."
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Nasau - Bahamas: ?etvoro ubijenu u pucnjavi u parku
« Reply #2 on: 30/December/2013 »
Evo prije translatlantika smo bili upozoreni bas za Nassau, nikud ici sam, barem trojica cetvorica zajedno, bilo je dosta pljacki i napada raznim hladnim oruzjem... Tako da sam ja odlucio lijepo biti na brodu i prespavati si Nassau :D
iako prosli put kad sam bio u Februaru nije bilo apsolutno nikakvih problema niti sam se osjecao ugrozeno ko npr. u St. Lucia :D

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Nasau - Bahamas: ?etvoro ubijenu u pucnjavi u parku
« Reply #3 on: 31/December/2013 »
St. Lucija je kao da si u sred geta!