Author Topic: Waiter - Ass. Waiter na Royal Caribbean [meni, dressings, pitanja]  (Read 5190 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sale1976

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
moze li neko da mi posalje jedan Meni sa Royal-a, neki sto jednostavniji i nekoliko najcescih dressinga?
Imao sam predintervju sa Kouzonom i nisam prosao zbog gore navedenog. Kazu da naucim Americka jela i dressinge i jos sto sta pored toga,kao da sam aplicirao za sefa kuhinje a ne za Ass.Waiter. Jel moguce da ce mi toliko traziti na glavnom intervjuu????
Ako ima neko ko je u skorije vreme prosao za Royal neka postavi neka vanredna (bez onih uobicajenih) pitanja koja su mu postavili na intervjuu.
 :waiting: :waiting: :waiting:

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Re: Waiter-Ass.waiter na Rojal Caribbean UPOMOC
« Reply #1 on: 03/March/2012 »
moze li neko da mi posalje jedan Meni sa Royal-a,neki sto jednostavniji i nekoliko najcescih dressinga? Imao sam predintervju sa Kouzonom i nisam prosao zbog gore navedenog. Kazu da naucim Americka jela i dressinge i jos sto sta pored toga,kao da sam aplicirao za sefa kuhinje a ne za Ass.Waiter. Jel moguce da ce mi toliko traziti na glavnom intervjuu????
Ako ima neko ko je u skorije vreme prosao za Royal neka postavi neka vanredna (bez onih uobicajenih) pitanja koja su mu postavili na intervjuu.
 :waiting: :waiting: :waiting:


Sta se oni nafurali pa odmah traze menu, i dressinge...
Preliminarni koliko znam je cisto upoznavanje i testiranje engleskog, pa ako zadovoljavas, onda ides na trening, i tamo te uce za finalni interview... Boze!
What goes around comes around

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile

Sta se oni nafurali pa odmah traze menu, i dressinge...
Preliminarni koliko znam je cisto upoznavanje i testiranje engleskog, pa ako zadovoljavas, onda ides na trening, i tamo te uce za finalni interview... Boze!
Dizu se standardi iz dana u dan...  -()-
Za koju godinu ce se morati prolaziti i poligraf pre intervjua  :rofl:

Zato hvatajte svoje mjesto na brodu dok ne pocnu rigoroznosti sa intervjuima.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kazu da naucim Americka jela i dressinge i jos sto sta pored toga,kao da sam aplicirao za sefa kuhinje a ne za Ass.Waiter.
Jel moguce da ce mi toliko traziti na glavnom intervjuu????





http://www.royalcareersatsea.com/jobs/apply/RCI011312WA
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sale1976

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Sefe hvala. Jasno mi je da sve ovo Ass.Waiter mora da zna,normalno,ali bi se mogli malo zapitati kako neko sa ovih prostora moze sve da zna o SAD jelima,salatama,vinima iz Californije......Nikad jos nisam ni video ni jeo supu sa avokadom ili supu od borovnica sa bananom i to im je kao predjelo,uzas. Kad budem na brodu 7 dana radio onda cu nesto i znati a ovako skoro nista. Trudim se da naucim sto vise ali mi nesto tesko ide,ipak je praksa zakon


    niko nema sa Royal da se javi???
 

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Imam ja kompletan meni sa Royal-a.
Javi mi se u inbox i ostavi mail.

Offline sale1976

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile