Author Topic: NCL - Popis odobrene photo opreme (ZASTARJELO)  (Read 6001 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Cisto da razjasnimo te ""bonuse"" da ne bude dalje zabune.
Jedino na brodovima poput HAL-a gde ti je plata 0$ i iskljucivo od prodaje zavisi kolika ce ona biti, mozemo polemisati o tome, kod svih ostalih a posebno kod Image ti bonusi su smesni i nisu vredni trosenja tastature.
Osim ako ne pricamo o Ass i menadzerskim pozicijama.

Primera radi ja sam na Image-u za jednu nedelju prodao 3 Canon G10 kamere(499$ komad), jednu mi je ""koleginica"" iz RSA spakovala na svoj racun(team spirit at its best) a za ove dve sam dobio 2$ :money:
 
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Blah, to je totalna bijeda  :pad: al ništa čudno, to je kao u svakoj tvrtki - korist od prodaje ubiru šefovi. Dakle, što si bolje poziciniran, to je bolja plaća. Zato treba ganjati promocije, a kažu da se na NCL-u brzo napreduje i možeš mijenjati departmente, što je isto  ;) al, dobro, treba još proći final intervju i doći na brod, a dotad...
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
To je za mene i najbitnije, da mozes napredovati shodno tvom angazmanu i zeljom a time.

Posto ces medju prvima proci taj skype talk, postavi utiske ovde ili otvori novu temu.
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
O absolutley, prošla, ne prošla, slijedi post. Iz EP-a još ništa ne javljaju za datum, al pretpostavljam da će photo department ugovoriti intervjue 7-8.11, kad se regruteri vrate u Miami (tako Mina reče, da će biti natrag). Samo da ne budem morala opet u Zagreb, zbog troška. Keep in touch!
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.