Author Topic: Pandemija virusa Corona (COVID-19)  (Read 229896 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #690 on: 10/October/2020 »
Mediji od prvog dana njegovog mandata razapinju Trampa. Čovek poput njega daleko od toga da je idealan, ali zaista se protiv njega vodi jako prljava kampanja sve sa pikanterijama iz privatnog života.

Crnci, muslimani, feministkinje i kvazi bela elita će glasati za Bidena i on će verovatno dobiti više glasova. Videćemo ko će dobiti više elektronskih glasova i biti predsednik.

Pa sve ove grupe su bile I protiv busha, a on je cak bio bolesnik koji djeluje. Dva mandata je ko ispicke dobio. Ovaj majmun sad je bolestan na neki klovnovski soumenski nacin u odnosu na onog son of an assholea.

Nema logike kad je zatupljeni narod, glasaci, u pitanju. Ja sam iz bosne usrane. Ako neko ne zna nas sistem, molim vas procitajte kakva je situacija. Necete se pokajat, smijesno je u najmanju ruku.

Hocu da kazem da ce slijepci glasat isto, bez obzira na rezultate il greske koje je jedna il druga il treca administracija napravila. Demokratija ne radi. Ustvari radi tacno onako kako je napravljena, sto je uzasno

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #691 on: 10/October/2020 »
Tramp uopšte nije bolestan...
Budi objektivan.
On vodi drzavu kao biznismen
 Pravi dilove. I to takve dilove gde se dve strane dogovore a on posreduje i zaradi na njihovom dogovoru. Eto ti primer dogovora Srbije i Kosova...

On nije politicar, on je biznismen.
Uostalom, negdd sam cuo jednu recenicu: USA nije drzava, USA je biznis."
Ne znam sta da mislim o tome.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #692 on: 10/October/2020 »

On nije politicar, on je biznismen.
Uostalom, negdd sam cuo jednu recenicu: USA nije drzava, USA je biznis."
Ne znam sta da mislim o tome.

Svaka drzava je biznis za nekoga, najvise za politicare koji drze ruku na srcu kada slusaju himnu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #693 on: 10/October/2020 »
Good luck Costa Smeralda..... :uzdravlje:

https://www.youtube.com/watch?v=NhBgJK5DRmI

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #694 on: 11/October/2020 »
Svaka drzava je biznis za nekoga, najvise za politicare koji drze ruku na srcu kada slusaju himnu.

Tacno. Zato je I izmisljena. Ne da stiti I daje, vec da otima I namete stavlja

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #695 on: 11/October/2020 »
Evo nesto novo ,apropo lekova i lecenja...

https://www.facebook.com/1100508719/videos/10222736707301882/

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #696 on: 11/October/2020 »
Cruise CEOs, Vice President Mike Pence talk COVID-19 and cruises in restart effort :airquotes:


https://amp-miamiherald-com.cdn.ampproject.org/c/s/amp.miamiherald.com/news/business/tourism-cruises/article246350800.html


Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #697 on: 12/October/2020 »
Što je i bilo za očekivati ovog ponedeljka - i Carnival je otkazao ono malo nade što je još držano za novembar za USA tržište i Karibe (par brodova sa isplovljavanjem iz Majamija i Port Canaveral-a - i to je sad zvanično otkazano).

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #698 on: 12/October/2020 »
pa to su im fore :D kao novembar,pa onda otkazu, pa opet nesto,pa otkazu.... igraj use toplo-hladno ,a znamo da do izbora nista biti nece....

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #699 on: 12/October/2020 »
Igraju se njihove standardne igre uzimanja depozita za buduce kruzeve, i te pare obrcu i krpe rupe. Zamislite koliko svaki dan ljudi bukira neki od kruzeva. I sami znate kako se Amerikanci lepe za sve gde pise "discount". Koliko samo komentara se moze procitati po internetu, npr: "We can't wait our next cruise October 2022" Oni su raznim ponudama i marketinskim trikovima navuceni da daju neki deo love za kruz koji bi trebalo da se desi za dve godine, samo da bi ustedeli nesto ili dograbili dobru kabinu. Ovako zadrzavaju i privlace putnike i drze ih u nadi da ce ici na svoj dugo cekani i planirani odmor. U slucaju da neki faktor poremeti planove kompanije za restart oni otkazu, putnici u vecini slucajeva prebace depozit za neki naredni period jer im je muka da cekaju nekoliko meseci i da se natezu pozivima i mejlovima za refundiranje. Kompanije nisu sigurne kada ce opet poceti da pruzaju usluge, svakako im nije u interesu da otkazuju, imaju faktore na koje ne mogu da uticu. Jednostavno smislili su dobru semu za opstajanje i to dobro funkcionise.

Takodje, nije jos potvrdjeno da li ce No Sail Order biti podignut 1. novembra. Jos uvek se ceka odluka, verovatno do poslednjeg dana. Tako da Carnivalu(i svim ostalim) treba odredjeno vreme da dovede posadu na brodove i pripremi restart, to je veliki proces usled svih ovih restrikcija. Zato su i otkazali i pomerili za decembar, cekajuci zvanicno zeleno svetlo od 1. novembra, da mogu do narednog meseca da pripreme restart.

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #700 on: 12/October/2020 »
Što je i bilo za očekivati ovog ponedeljka - i Carnival je otkazao ono malo nade što je još držano za novembar za USA tržište i Karibe (par brodova sa isplovljavanjem iz Majamija i Port Canaveral-a - i to je sad zvanično otkazano).

Znala sam da ce otkazati. Royal, Celebrity, NCL su otkazali pa nece se Carnival praviti pametan.
Jedino sto mi nije jasno ovog puta je sto su (smatram da su znali da se nece ploviti, samo navlace goste da bukiraju i uzmu pare) poslali sign on date nekim ljudima. Licno potvrdjujem za jedan koji sam licno videla za hostesu za 18 oktobar u St. Marteen :hmm: Cula sam da je dobio i MaitrD i assistant... Oni nisu deo ljudi koji mora biti na brodovima tipa konobar, sobarica....tako da mi je tu nesto cudno.
Takodje u danasnjem obevestenju da se otkazuje su opet napomenuli kao prosli mesec za novembar sad za decembar kao ukoliko zelite volonterski mozete da otkazete kruzeve i za decembar.

Nidje veze :nono:
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline Manolina

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: Carnival cruise Line
  • Recruitment Agency: safe cruise
  • Job Title: Guest Service
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #701 on: 12/October/2020 »

Svi koji ste "trenirali" na kruzerima, sada imate odlicne opcije u vidu rada na jahtama. Za lijepe novce a i manja je frka,...potraznje itekako ima..

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #702 on: 12/October/2020 »
Ako nekome treba posao SPA  dep...MSc..

https://www.careers.msccruises.com/#/

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #703 on: 13/October/2020 »
Svi koji ste "trenirali" na kruzerima, sada imate odlicne opcije u vidu rada na jahtama. Za lijepe novce a i manja je frka,...potraznje itekako ima..

Blago ekipi koja to moze. Bilo bi to super I meni, ali da postoje sve pozicije koje postoje na prekookeancima. Ja bi isto volio na rijecne, pa malo u unutrasnjost evrope, al nema tamo taj jedini poso koji ja znam radit I za koji sam u skolu iso. I koji hocu da radim na kraju krajeva.

Ljudi, postoji li na ijednoj rijecnoj firmi foto tim, pa ono videograf il nesto slicno?

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #704 on: 13/October/2020 »
Pogledaj na zvanicnom sajtu kompanije za koju bi zeleo da radis. Iako postoji ne verujem da nase agencije regrutuju te pozicije pa bi bilo dobro da se javis direktno kompaniji i konkurises.
Koliko vidim konkursi za recne su u toku.
A iako nema zasto mislis da ne bi mogao da radis nesto drugo. Nisu se svi ljudi skolovali za posao koji obavljaju :)
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."