Author Topic: Da li možeš na osnovu access card-a podizati novac kada si u Bosni?  (Read 5882 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline VelaVrata

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Znači, Carnival može i ŽELI uplaćivati plaću na račun u HR? E ta informacija mi je nedostajala, hvala ti  :uzdravlje:

moze, ali o tebi ovisi zelis li ;)

edit: nema na cemu, drago mi ako sam pomogla, samo ti zaradjuj, i pazi tko ce sve za to i u kojim kolicinama saznati, znas onu: ne drzi sva jaja u istoj kosari



Offline Boki83

  • Registered
  • *
  • Posts: 86
    • View Profile
pretpostavljam da onda koristis ebanking, bas gledam vrste accounta i to mi se cini kao najbolji izbor... istraziti cu svakako kad budem u USA, hvala ti još jednom na info  :uzdravlje:

Iz BoA će ti doći na brod, ne možeš da ih promašiš, uvjek sjede u crew messu i imaju tonu postera ispred sebe.  :deda:
Oni će ti objasniti kako da podesiš račun - e banking, paperless statements i kako da uplaćuješ novac na karticu. Ukoliko odlaziš na šalter u banku da uplatiš ili deponuješ ček, tu će ti naplatiti održavanje računa. Međutim, ako transferuješ sa svoje crew kartice, koristiš direktan depozit ili na ATMu uplatiš lovu, održavanje računa je besplatno.
BoA fino radi kod nas, provizija je gotovo zanemarljiva u odnosu na ono koliko zarađuješ.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Hvala Vam mnogo, VelaVrata i Boki83 - zbilja ste pomogli  :uzdravlje:  Uskoro letim pa se treba pozabaviti i "sitnicama", koje bas i nisu sitnice :D
Once a sailor, always a sailor.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..