Author Topic: ja sam danas radio ljecnicki za pomorsku knjizicu  (Read 1966 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sashko

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Evo ja sam danas radio ljecnicki za pomorsku knjizicu i za ukrcaj na GCCl, ovi iz GCCL-a traze sljedece:slikanje pluca,ekg srca,pregled na spolne bolesti,stolica za tuberkulozu,vadjenje krvi da vide dal imas Hepatitis,droga test,itd....rekao mi je doktor otprilike 1000 kuna.


Jel zna neko mozda dali mogu tu rijecnu knjizicu napravit tako da im posaljem postom dokumente pa da mi oni isto tako posalju knjizicu jer sam iz Rijeke i radim tako da bas i nestignem da odem do Siska ili Vukovara?

Jeste mozda vidjeli u ugovoru pise da placaju prijevoz do tamo u vrijednosti do 400 eura i isto toliko kad se vracas na kraju ugovora,pa nisam skuzio dal nakon 3/4 mjeseca koliko sam tamo kad idem doma na tih 3 dana po mjesecu to jest 12 dana dali oni placaju prijevoz ili je u mom trosku?

Offline bob_rock

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
ja sam danas radio ljecnicki za pomorsku knjizicu
« Reply #1 on: 16/January/2013 »
Da, lekarski moze kod svog doktora da se zavrsi, tako da se, u tom slucaju, ne placa. I recna knjizica je samo za nautical department, kao sto kaze ledeni6.

Offline bob_rock

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
ja sam danas radio ljecnicki za pomorsku knjizicu
« Reply #2 on: 16/January/2013 »
Evo ja sam danas radio ljecnicki za pomorsku knjizicu i za ukrcaj na GCCl, ovi iz GCCL-a traze sljedece:slikanje pluca,ekg srca,pregled na spolne bolesti,stolica za tuberkulozu,vadjenje krvi da vide dal imas Hepatitis,droga test,itd....rekao mi je doktor otprilike 1000 kuna.


Jel zna neko mozda dali mogu tu rijecnu knjizicu napravit tako da im posaljem postom dokumente pa da mi oni isto tako posalju knjizicu jer sam iz Rijeke i radim tako da bas i nestignem da odem do Siska ili Vukovara?

Jeste mozda vidjeli u ugovoru pise da placaju prijevoz do tamo u vrijednosti do 400 eura i isto toliko kad se vracas na kraju ugovora,pa nisam skuzio dal nakon 3/4 mjeseca koliko sam tamo kad idem doma na tih 3 dana po mjesecu to jest 12 dana dali oni placaju prijevoz ili je u mom trosku?

Znaci treba recna knjizica i za kitchen steward? Nije samo za nautical department...

Offline sashko

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
ja sam danas radio ljecnicki za pomorsku knjizicu
« Reply #3 on: 16/January/2013 »
Kako se ne placa ? Da ako imas dopunsko osiguranje ako ne je*iga svaki pregled placas.Jel mi mozes molim te objasnit posto mi je ovo prvi put da se ukrcavam pa jos nekuzim te sve pi***rije sta je to nautical departmant? Izgleda da mi treba rijecna knjizica kad su mi poslali u mailu neku formu i di mogu ic to napravit..lud sam ovo mi je prvi put i skroz sam izgubljen.hehehe

Offline bob_rock

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
ja sam danas radio ljecnicki za pomorsku knjizicu
« Reply #4 on: 16/January/2013 »
Kako se ne placa ? Da ako imas dopunsko osiguranje ako ne je*iga svaki pregled placas.Jel mi mozes molim te objasnit posto mi je ovo prvi put da se ukrcavam pa jos nekuzim te sve pi***rije sta je to nautical departmant? Izgleda da mi treba rijecna knjizica kad su mi poslali u mailu neku formu i di mogu ic to napravit..lud sam ovo mi je prvi put i skroz sam izgubljen.hehehe


Mi smo izgleda pisali prethodne postove u isto vreme... :)

Tvoje informacije ce ipak biti tacnije posto su ti vec poslali mail sa daljim koracima, moje su bile samo pretpostavka....

Nautical department su ti kapetan i njegova posada...znaci ne mi (konobari, kuhinja, housekeeping), koji spadamo u hotel department. Hvala u svakom slucaju sto si nas obavestio sta treba od ovih analiza.

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
ja sam danas radio ljecnicki za pomorsku knjizicu
« Reply #5 on: 16/January/2013 »
hrvatsko osnovno zdravstveno osiguranje sigurno ne pokriva snimanje pluća i EKG, za ovo ostalo nisam sigurna. znači ipak se plaća...