Author Topic: Lije?ni?ki je besplatan jer je to samo papir koji moraš ovijeriti kod svog lije?nika op?e prakse  (Read 1840 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
nije uopce cudno,na mojoj kompaniji isto nema treninga za nove..zasto bi i bilo?Pa nije da ces raditi u nasi..
Mozda je na gccl drugacije(mada malo vjerovatno)troskovi su
60€ viza,lijecnicki je besplatan jer je to samo papir koji moras ovijeriti kod svog lijecnika opce prakse
A rijecna knjizica je samo potrebna nautical dept.tecaj sigurnosti obavljas na brodu i besplatan je!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
besplatan liječnički? erm...
All crew members who are scheduled to come on Central European rivers and Mediterranean & Red Sea ships will be required to complete pre-employment medical examination prior to joining the ship. Examination is on employees' expense. The examination can be conducted through your own doctor. Once the medical examination is complete and approved by the doctor, employees will be cleared to travel. This medical documentation will then be valid for two years. ..sa njihove stranice

za knjižicu odlično.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
....The examination can be conducted through your own doctor..... I ja ti govorim kak je na mojoj kompaniji...ove godine ja cak nisam niti isao do svog doktora po medical..poslao staru..ona ispunila to za 3 min.i to je to,za rijecnu knjizicu ti govorim isto kako je u mojoj kompaniji,mozda je razlicito mada sumnjam
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
pa da, možeš kod svog doktora ili privatno otići to srediti, o tome oni pričaju
ti si već znači prije obavio liječnički, koji ti je drugi puta samo potvrdila doktorica. ja pričam o prvom vađenju liječničkoga koji moraš platiti

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Ja tebi govorim da nikad nisam isao na klasicni lijecnicki..od kompanije dobijes jedan papir koji se zove medical statment i s tim papirom odes kod svoje doktorice,ona to potvrdi i to je to!!!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
fenomenalno, pozlatile ti se riječi i uštedile nam svima 1500 kuna.
iako, nisi ista kompanija, možda je drugačije. čekamo svi upute