Author Topic: Novi kola?...  (Read 2121 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Yellow/Respect

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Novi kola?...
« on: 19/December/2011 »
E ovako... prije svega da pozdravim sve prisutne i odsutne,i pošto mi je običaj predstavljanje prilikom učlanjivanja na bilo koji forum, pa nek tako bude i ovdje...
-Zovem se Josip... živim u Mostaru...prije par dana prijatelj mi je ubacio bubu u uho...znači RAD NA BRODU, jest da sam i prije čuo za to, ali sad je bilo iz prve ruke...
Mislim da je to mana i prednost..nebih trebao vaditi pomorsku knjižicu pošto imam prebivalište u BiH, ali me muči, gdje bih aplicirao za posao...još listam forum i troumim se između Sarajeva, Zagreba ili Splita (bila je neka agencija i dole čini mi se). a tu je i viza..neznam gdje bih aplicirao.. u Sarajevu kao osoba koja živi u BiH, ili u zagrebu, kao Državljanin Hrvatske.?!

- Na početku sam imao milijun pitanja.. na pola od toga sam našao odgovor, a na pola još tražim, tako da: pripremite prste.

- Sad malo o poslu... vidim da malo ljudi aplicira za Bar Waitera, Servera, ili Barmena.. neznam zašto, zato što je teško dobiti te poslove, ili zato što se radi na procenat...sad neznam jesam li ja bezobrazan ili što, ali želio bih ići na jedno od tih mjesta..
-Živio sam u Zagrebu 8 godina tijekom studija i poslije.. znači sam sam radio, i školovao se, neznam kako to zvuči, ali vjerujte mi za*****ano je pravo...naravno stari me je upisao, slao para dok je imao, a kasnije je počelo štekati i morao sam naći posao.. i tako sam počeo raditi po skladištima, po kafićima, čistio snijeg i sl.
Nisam se žalio radio sam...moj trud je "nagrađen" poslom u Hypo banci, nadzornik sigurnosti, info desk, kreditni službenik, i šećer na kraju vozač uprave, obišao sam pola Europe,. naučio jezik, upoznao kulturu.....to sam sve postigao svojim trudom radom i zalaganjem, da ne bude da na brod idem da se zje*ajem.

- Zapeo sam u ovoj vukoje*ini u Mostaru, neznam ni koji sam se ku.ac vratio...radim u Mercedesu, kao prodavatelj auta, i NISAM ZADOVOLJAN.

-Fali mi rad, disciplina, kultura, multikulturalnost, upoznavanje svijeta i ljudi, učenje jezika..putovanje na mjesta koja gledam samo na reklamama.... i zato sam se odlučio na brod.
Nisam se još prijavio nigdje, regao sam se na forum da se upoznam s onim što me čeka, i još jednom da ponovim NE BOJIM SE POSLA.

-Hvala šefu foruma  i oprostite na XXXXXX izljevu emocija, XXXXXX uzelo me....

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Novi kola?...
« Reply #1 on: 19/December/2011 »
. vidim da malo ljudi aplicira za Bar Waitera, Servera, ili Barmena.. neznam zašto, zato što je teško dobiti te poslove, ili zato što se radi na procenat...s

To nije tvoj problem. Ja mislim da se ljudi boje raditi za procenat. Apliciraj i dobićeš priliku.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Novi kola?...
« Reply #2 on: 19/December/2011 »
moj savjet ak vec volis taj rad, red i disciplinu prijavi se za Cunard kao bar waiter, placa je odlicna i znas da ako radis u losem baru imas dobre pare a opet malo vise vole disciplinu i red...stoga...

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: Novi kola?...
« Reply #3 on: 30/December/2011 »
Prijatelju ja sam aplicirao prije mjesec ipo isto tako razmisljao gdje cu aplicirat zvao sarajevo prijedor niko nista jarane ne mrda.  :waiting: :hmm:
I opalim za zagreb kod gosn-a Tomislava iz EmploymentPower tako da ne pokusavas nista u BiH ne gubi vrijeme.
Zapali za Zagreb. ;)
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline Yellow/Respect

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Odg: Novi kola?...
« Reply #4 on: 05/January/2012 »
Tako će ti i biti, pošto sam često u Zagrebu...