Posao na Brodu > Zdravstveni pregled za brod ~ Medical

Pregled za Princess u Hrvatskoj

<< < (3/3)

CEO:
Linda, agencija veli da Princess inzistira na Bermuda medical-u, u zemljama u kojima ima netko ovlašten da ga uradi. A taj neki lik u Dubrovniku je ovlašten, i nitko više u Hr.
Možeš ti da uradiš pregled gdje hoćeš, pa pokušati na prepad.
A ovako ide na prepad:
Dođeš sa xy pregledom pred brod, crew purser izađe da pokupi od vas pasoše i potvrde o pregledu, pokupi 10,20ak komada koliko vas već bude se ukrcavalo u komadu, i povede vas unutra.
Njima je najčešće puna glava svega na dan ukrcaja/iskrcaja, te on/ona samo obraća pažnju na prisustvo pečata, a kada provjere u detalje te papire, brod je već isplovio.
Crew purser/purserica nazove šefa i pita jel ovo ok, šef kaže "jbga nećemu ju sad iskrcavat .." i to je to.
Ovo je iz mog iskustva. Mene su previše trebali da bi me zezali, a možda bi nekog konobara lakše škartirali, .. sve ti je to pitanje ponude i potražnje. Kad si tražena roba, ne pita se za cijenu.  :D

pomagac:

--- Quote from: CEO on 16/October/2016 ---Linda, agencija veli da Princess inzistira na Bermuda medical-u, u zemljama u kojima ima netko ovlašten da ga uradi. A taj neki lik u Dubrovniku je ovlašten, i nitko više u Hr.
Možeš ti da uradiš pregled gdje hoćeš, pa pokušati na prepad.
A ovako ide na prepad:
Dođeš sa xy pregledom pred brod, crew purser izađe da pokupi od vas pasoše i potvrde o pregledu, pokupi 10,20ak komada koliko vas već bude se ukrcavalo u komadu, i povede vas unutra.
Njima je najčešće puna glava svega na dan ukrcaja/iskrcaja, te on/ona samo obraća pažnju na prisustvo pečata, a kada provjere u detalje te papire, brod je već isplovio.
Crew purser/purserica nazove šefa i pita jel ovo ok, šef kaže "jbga nećemu ju sad iskrcavat .." i to je to.
Ovo je iz mog iskustva. Mene su previše trebali da bi me zezali, a možda bi nekog konobara lakše škartirali, .. sve ti je to pitanje ponude i potražnje. Kad si tražena roba, ne pita se za cijenu.  :D

--- End quote ---
Sefe, ovo je moglo pre da se uradi, ali ne vise. Sada sva papirologija ide preko agencije u Napoli. Moraju se sva dokumenta poslati njima pa onda agencija salje u Office u LA sve papier. Kada LA Office odobri onda se salje nazad u Napoli da je odobreno i da se crew memberu salju flight details i joining letter.

Linda, moraces da radis u ovlascenoj ustanovi koju Princess priznaje, inace neces moci da dobijes ukrcaj nazalost.

CEO:
pomagač, i u mojem slučaju je tako išlo kada sam se prvi puta ukrcavao, a poslije više nije bilo tako strogo.
Mada, puno toga se promijeni u 10 godina ...

Linda_semi:
Pomagacu i sefe puno hvala na savjetima :) samo sam htjela cuti iskustva drugih, i onako bih napravila kako mi agencija kaze jer ipak mislim da znaju najbolje :) a sada u nove radne pobjede!!  :plovim:  :run:

dubica:
Ja sam bio 22 Nov u Napulju u Navitrans uredu direktno,i popricali smo o lijecnickom samo Dubrovnik ili Beograd .

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version