Posao na Brodu > Zdravstveni pregled za brod ~ Medical

Pregled za Princess u Hrvatskoj

<< < (2/3) > >>

pastryman:
ooo pa lega mi smo komsije... ja sam inace iz dakova i sve sam obavio u beogradu ali sam trenutno u st pa mi se neda sad kuc pa u beograd a ostao bi jos malo na moru dok mogu...

IVAN87:
Pozdrav
Radim z princess i moram da obnovim ljekarski.

Dobio sam od kompanije da mogu odradit u Zagrebu dr.lukin al sam citao ovde da taj vise neradi i da nije validan ljekarski,pa dali je ko tu radio ljekarski u skorije vrijeme i koiko je ljekarski

Prije sam isao na bosanski pasos jer sam iz bosne a sad idem na hrvatski pasos i dali ce mi sad trebat pomorska knjizica na ljekarskom (ja je nemam) jer su mi iz neke klinike u splitu rekli da treba.

shinzo27:
Da li na kraju lijecnicki od Dr.Lukina za Princess vrijedi ili ne?! Moze li netko konacno potvrdit to ""]]

gogo_ca:
Da kompanija prihvata taj medical...doktor je od juce na odmoru,koliko sam ja razumeo naredne dve nedelje

Linda_semi:
 :wave: Ja se isto ukrcavam peko Safe cruise-a i poslali su mi da se lijecnicki ne moze obaviti nigdje drugdje osim u Dubrovniku ili u Bg.. Inace sam iz Rijeke pa mi je malo to cudno jer znam da ima i kod nas ovlastenih klinika gdje se moze obaviti norveski lijecnicki pregled.. Sad, sto vi mislite, ako ja napravim ipak medical tu hoce li mi se to vazit?! Posto je norveski i klinika ima ovlastenje za Princess cruises... Uopce ne kuzim zasto KAO nije moguce nigdje drugdje...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version