Author Topic: Dobio posao za Viking River Cruises ... i proveo cijelu sezonu na "on hold"?  (Read 4500 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Prosle godine sam videla da je dosta ljudi ostalo na on holdu i da vecina nije ni otisla....

Tko je prošao interview, dobio posao za Viking River Cruises .... i onda proveo cijelu sezonu na "on hold" "stand by" i nije pozvan?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Da kazem za brata i druga.
Moj brat je znao kad ima ukrcaj nakon treninga u martu, dok je drug bio "on hold" 2 meseca i za to vreme je primao platu.Kako on kaze ostvario mu se Srpski san (lezis a platu primas  :money: )

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
....dok je drug bio "on hold" 2 meseca i za to vreme je primao platu......

gdje da se prijavim?  :clapping:  =""
nabijem te...

Offline sashenka

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
kako je mogao primati platu? Sta je bilo poslije , da li je poceo raditi?

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
kako je mogao primati platu? Sta je bilo poslije , da li je poceo raditi?

poslije kad ti daju ukrcaj das otkaz  :rofl:
nabijem te...

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
kako je mogao primati platu? Sta je bilo poslije , da li je poceo raditi?
Poceo je, ukrcao se bio.Taj "hold" je u proseku mesec, dva maksim.

Offline oblacic

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Jedan momak iz Novog Sada je kao assistant waiter proveo celu sezonu na on holdu...niko ga nije zvao :nono

Provereno znam (pitala sam Damira) da je prosle sezone troje ljudi sa pozicijom receptionist ostalo cele sezone na on hold..Niko iz Vikinga ih nije zvao. Pri tome bio je organizovan intervju u Varni u aprilu (cini mi se) 2012 i momak koji je prosao za receptionista bio je na brodu za pet dana, dok nase ljude niko nije kontaktirao a ocigledno je da im je ta pozicija trebala...

Koliko vidim pravila nema, ostaje nam samo da se nadamo i mislimo pozitivno!

Offline Bore Lee

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Jedan momak iz Novog Sada je kao assistant waiter proveo celu sezonu na on holdu...niko ga nije zvao :nono

Provereno znam (pitala sam Damira) da je prosle sezone troje ljudi sa pozicijom receptionist ostalo cele sezone na on hold..Niko iz Vikinga ih nije zvao. Pri tome bio je organizovan intervju u Varni u aprilu (cini mi se) 2012 i momak koji je prosao za receptionista bio je na brodu za pet dana, dok nase ljude niko nije kontaktirao a ocigledno je da im je ta pozicija trebala...

Koliko vidim pravila nema, ostaje nam samo da se nadamo i mislimo pozitivno!
Damir je jasno rekao i objasnio..ako će firma koga zvati sa ON HOLDA da će to najvjerovatnije biti iz neke od zemalja iz EU,gdje  imaju odmah radnu dozvolu..tj ne moraju čekati da im radnik iz Hrvatske ili Srbije izvadi vizu, tj. radnu dozvolu što zna potrajati oko 4 tjedna..dok im se radnik iz EU, tj. Bugarske,Slovačke ili ne znam koje već zemlje, može odmah priključiti..Jer kad uzimaju radnika sa ON HOLDA, to je obično hitno,jer je netko dao/dobio otkaz, ozljedio se, razbolio ili nešto tako...

Offline oblacic

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
 To sto si napisao mi je jasno. Ono sto sam ja pokusavala reci je to da se intervju unapred zakazuje bar mesec dana.. Znaci oni su unapred znali da ce njima za mesec, dva trebati radnik na odredjenoj poziciji pa svejedno nisu zvali nase ljude.