Author Topic: Majesty Of The Seas  (Read 3020 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline robeee

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Majesty Of The Seas
« on: 27/May/2011 »
Evo na ovoj brodic iden sutra pa ako netko ima kakvu ideju o ovoj starudiji (1992) neka napise a ako ne ja vam se javim sa dojmovima. Inace bas me zanima na sta to slici jer prosli brod je bio novi (2007) , na dosta foruma i blogova cak pisu o nekakvim duhovima npr. http://www.cosmicsociety.com/majesty.htm i da je brod uklet a imao je i dosta nesreca uuuuuuuuuuuuuu, a kad je kolega vidio na koji brod idem iznenadio se, kad sam ga pitao sto je problem s tim brodom samo je odgovorio nista, nista  :nono:, bas uzbudljivo, ajde cujemo se i zivili, javin vam na sta to slici :uzdravlje:

Offline aleksabl

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Majesty Of The Seas
« Reply #1 on: 22/June/2012 »
drugar prezivi li ove duhove?
ja sutra treba da putujem i da se ukrcam kao fotograf pa hajde napisi malo o iskustvu na tom brodu
pozdrav
Banja Luka u srcu, Vrbas u venama!

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Majesty Of The Seas
« Reply #2 on: 12/January/2014 »
Jedno pitanjce, da se psihicki pripremim :) Mozda je vama koji ste veterani bzv pitanje, ali iz ove moje perspektive (cekajuci polazak na prvi ugovor), nema glupih pitanja.
Imam trening na ovom brodu, znam da je najstariji i da ima kratke ture od 4 dana, pa me zanima, posto nemam iskustva ni pojma kako sve funkcionise, sta kog biiiiiip raditi ceo vikend, svaki vikend dok je brod u luci u Majamiju? :D Ozbiljno, kako ide to sa kratkim putovanjima i "malim" brodovima, kada se putnici ukrcaju u ponedeljak poslepodne, a iskrcaju u petak u ranu zoru? Sta staff radi tokom tih par dana u luci?