Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 414349 times)

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #225 on: 30/March/2008 »
Hvala vam na informacijama sutra cekam novi dan  za koji cu izdvojiti da zovem SEA AGENCY .POZZZZ ZA DVA DRUGA :)
.

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #226 on: 30/March/2008 »
Sefe foruma koji posao da kaze mkad me pitaju da bih hteo da radim da l im itreba neki sertifikat za fitness instructora?
Koji posao da  kazem?
.

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #227 on: 30/March/2008 »
Da evo sad je ovo 3 post .Dobro reci mi kako ide to sa intervjuom da l ije to kad  nazovem agenciju ioni me zovuili je posle kao neki intervju?Kako tece intervju sta me pitaju? ITD.Ajd ne bi da te smaram al mi samo reci cisto onako preko k... kako to ide   TNX
.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #228 on: 31/March/2008 »
Da evo sad je ovo 3 post .Dobro reci mi kako ide to sa intervjuom da l ije to kad  nazovem agenciju ioni me zovuili je posle kao neki intervju?Kako tece intervju sta me pitaju? ITD.Ajd ne bi da te smaram al mi samo reci cisto onako preko k... kako to ide   TNX

pozoves agenciju
dogovorite se(cv i ostale bahanalije koje treba poneses)
oni ti ponude radna mesta
u zavisnosti od muzickih zelja imas i nemas trening
ides na intrevju, posle ako si prosao ides po lekarski posle po vizu sedas na avion svatas da si debelo zaj*** sto ides na prekookeanski (dolar pada)  odgulis 8 meseci ko crnac svatis da recni brod prava stvar za tebe i svatis da treba da ides na recni o tome u drugoj epizodi... mix prodaje pamet, mada ako ukljucis koju sivu celiju svatices da sam upravu srecno
na glupa pitanja neodgovaram !!!

SEAMEN

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #229 on: 31/March/2008 »
Znam ja da je bio intervju,ali samo za Steiner,nisam siguran nesto za Starboard....ali nema veze,...milsim da je cak i MALO providno predstavljati se pod drugim imenom....zar ne mislis i ti tako bluedolphin?
pozdrav

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #230 on: 31/March/2008 »
...milsim da je cak i MALO providno predstavljati se pod drugim imenom....zar ne mislis i ti tako bluedolphin?
pozdrav

 :pop:  b00/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bluedolphin

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #231 on: 31/March/2008 »
za seaman:
..........ovaj nick koristi nas gomila, imamo zajednicki nick, kako ko ode, ostavlja drugima password, ali to se vec i zna, objasnjeno je vec ranije, zelimo ti sve najbolje :-))))'

Snorky

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #232 on: 31/March/2008 »
Pozdrav svima! Primljena sam za posao fotografa i trebala bih krenuti u Miami po

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #233 on: 31/March/2008 »
Da evo i ja sam se mal odao u pustolovinu i poce oda citam forum sve ima kak oje CHEF rekao :-))))' .
E sad, malo sam vishe zagrizao za taj DISNEY ne znam sto al cini m ise da bih mogao da radim  WITH CHILDREN i kak ocujem dobro je PAY !Ali gledam i neke druge pozicije koje bih hteo da radim naravno nije ovo bunar zelja pa sta ubodem to dobijem.
Evo ja sam odvojio neke poslove nadam se da zelite da cujete:-BAR SERVER-svidja mi se pozicija jer je dobar baksis nacuo da  se moze uzeti do 3000 bucks :hekla:
                                                                                    -YOUTH CONSELLOR-vidim da je potrebno imati iskustvo urad usa decom (NADAM SE DA NE TREBA DIPLOMA ="") i tu mogu sebe naci
                                                                                    -DINNING ROOM STAFF(MAITRED)
Evo upravo su me zvali iz EMPLOYMENTA iz ZG i naveo sam ove poslove kao ovde  ali kazu potrebno je iskustvo i sertifikati i rekli su m ida se javim sinis u sredu u hotel ESPLANADA da popricam sa njim.
Evo SEFA bih pitao Sta ja sad da radim?Ko zna sta ce mi ponuditi od poslova ?I jedno glavno pitanje za CHEF za koje poslove mogu konkurisati koji ne traze sertifikat?     ;D
.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #234 on: 31/March/2008 »
Da evo i ja sam se mal odao u pustolovinu i poce oda citam forum sve ima kak oje CHEF rekao :-))))' .
E sad, malo sam vishe zagrizao za taj DISNEY ne znam sto al cini m ise da bih mogao da radim  WITH CHILDREN i kak ocujem dobro je PAY !Ali gledam i neke druge pozicije koje bih hteo da radim naravno nije ovo bunar zelja pa sta ubodem to dobijem.
Evo ja sam odvojio neke poslove nadam se da zelite da cujete:-BAR SERVER-svidja mi se pozicija jer je dobar baksis nacuo da  se moze uzeti do 3000 bucks :hekla:
                                                                                    -YOUTH CONSELLOR-vidim da je potrebno imati iskustvo urad usa decom (NADAM SE DA NE TREBA DIPLOMA ="") i tu mogu sebe naci
                                                                                    -DINNING ROOM STAFF(MAITRED)
Evo upravo su me zvali iz EMPLOYMENTA iz ZG i naveo sam ove poslove kao ovde  ali kazu potrebno je iskustvo i sertifikati i rekli su m ida se javim sinis u sredu u hotel ESPLANADA da popricam sa njim.
Evo SEFA bih pitao Sta ja sad da radim?Ko zna sta ce mi ponuditi od poslova ?I jedno glavno pitanje za CHEF za koje poslove mogu konkurisati koji ne traze sertifikat?     ;D

mico idi kao sobar ili prerac sudova za pocetak...za sve jednu poziciju ti je potrebno iskustvo a YOUTH CONSELLOR potrebno ti je diploma pedagoga, za ove dve ti treba skola ko moja ili ti ugostiteljska... eto ti odgovor na brzaka... da se puno nemucis...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #235 on: 31/March/2008 »
svadje na pp ako imate jedno drugom nesto za reci !!! bolje napisite nesto korisno nego sto se prepucavate 
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #236 on: 31/March/2008 »
Hvala na HELP  jedino m isad ostaje -()- da zavrsim neki kurs pa na SHIP .LOL -()-
.

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #237 on: 31/March/2008 »
Imam jedno pitanje : Sinisa iz employmenta mi je rekao da sutra dodjem u hotel esplandau u beogradu na razgovor.
Rekao m ije da ponesem  CV na engleskom .Da l itrebam da nosim jos 2 slike i fotocopiju pasosa i dal trebam da budem kao u odelu ili je ovo samo informativni razgovor?
To pitam jer mi nije jasno dal trebam da  nosim ostale dokumente ili to tek kad bude bio pravi INTERWIEW?
.

Offline bluedolphin

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #238 on: 31/March/2008 »
...hotel Esplanada je u Zagrebu, ne u Beogradu oT

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #239 on: 31/March/2008 »
Imam jedno pitanje : Sinisa iz employmenta mi je rekao da sutra dodjem u hotel esplandau u beogradu na razgovor.
Rekao m ije da ponesem  CV na engleskom .Da l itrebam da nosim jos 2 slike i fotocopiju pasosa i dal trebam da budem kao u odelu ili je ovo samo informativni razgovor?
To pitam jer mi nije jasno dal trebam da  nosim ostale dokumente ili to tek kad bude bio pravi INTERWIEW?

Ak te zove u Esplanadu, nemoj doci
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)