Author Topic: Da li je bolje krenuti od cistaca u baru, ili bar waiter-a??  (Read 8655 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Ma sve pet ne kazem ja da ostane i da uci engleski glupost je to. Naucit ce na brodu. Ne traze oni tog engleskog bog zna kolko. Sve je to fluent. Bash morash dobro stekat sa engleskim da ne dobish bar waitera.

Ma agencija ko agencija, ne treba njima puno vjerovat. Oni imaju normu koju trebaju popunit sa ljudima i cao. Nema tu neke sentimetalnosti.

Gle ja ti hocu najbolje kao svima nasima shto rade na brodu. Ti odluci shto zelish.

Offline character

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • 'Think big and grow rich'
    • View Profile
Pozdrav svima! Interesuje me rad u baru.
Da li je bolje krenuti od cistaca u baru, ili je bolje traziti poziciju bar waiter-a??
Inace, imam iskustva u konobarisanju... Vasa iskustva, i preporuka sta raditi. Pozdrav

Svatko svoju buducnost kroji  :plovim:

Ne znam sto da kazem, ako ti engleski jezik toliko slab onda prihvati poziciju.
Agencija bi te na brod poslala i kao balerinu da moze  ::yes::
Imaju rupe koje moraju popunit i to je to, nagledao sam se bar waitera koji nisu znali normalnu recenicu slozit na engleskom, tako da nije to toliko upitno...
Samo nemoj se potcjenjivati...

Ja da imam pare prijavio bih se.A nebi se bunio kada bi me "stavili" ili "posavjetovali" da idem za utility.

Niko nije umro radeci u utility  :D

Mogao bi ti kao utility, mozda bi ti mi sa foruma svaki mogli dati po koji $$$ da sakupis za troskove. Samo se prijavi za utility i mislim da ces otici na bord za tjedan dana
'Control your destiny or somebody else will'

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Ja bash zato govorim sto debila puno ima koji gljuplji biti nemogu a rade ko bar waiteri. Svako sa naseg prostora moze biti bar waiter.
Nije to sveto pismo.

Dosla cura iz tajlanda i nezna beknit engleski. Govorim joj ja nesh a ona mene gleda ko da kineski pricam. Cekam ja odgovor neki a ona mene gleda. Ma sou. :D

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Mogao bih,zasto da ne....

Samo ti salji novce   :yeah:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline character

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • 'Think big and grow rich'
    • View Profile
Mogao bih,zasto da ne....

Samo ti salji novce   :yeah:

Evo mozda ce Sef aktivirat neki fond za pomoc prikupljana novca za sobu koja na brod zeli kao bar utility... :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
'Control your destiny or somebody else will'

Offline mbanex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • Life's a journey. Enjoy the ride. ;)
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Regent Seven Seas
  • Recruitment Agency: Jobs on a Ship
  • Job Title: Crew Purser
Pitanje totalno nije na mestu... Naravno da je bolje krenuti kao bar waiter!
Ali isto tako, ako vec ne mozes dobiti tu poziciju trebas prihvatiti utility i krenuti,
jer kuci verovatno samo gubis vreme.
Pozdrav sa Grand Princess-a.
 :plovim:
Oni koji me sreću, misle da ja to putujem. A ne putujem ja. To beskraj po meni hoda...