Posao na Brodu > Rijecni Brodovi ~ River Ship Jobs

Rijecni brodovi - opcenito

<< < (2/93) > >>

Bllizard:
a jesi li imao prethodnog iskustva kao pastry,meni je u EP-u receno da na recne brodove salju samo ljude sa prethodnim iskustvom na brodu??
Cestitam na poslu

mihajlo021:

--- Quote from: Bllizard on 01/March/2008 ---a jesi li imao prethodnog iskustva kao pastry,meni je u EP-u receno da na recne brodove salju samo ljude sa prethodnim iskustvom na brodu??Cestitam na poslu :-))))' :-))))'

--- End quote ---


mogu i ljudi koji nemaju predhodno iskustvo.... nije tacno....

COOkie:
Ovako:
Radi se od prilike oko 10-ak sati u proseku,znaci mozes da radis jedan dan 5 sati,a drugi dan 14 sati...zavisi od obima posla naravno...Gosti su sve Amerikanci penzioneri,jer je sama kompanija u nekoj asocijaciji penzionera...ja sam primljen na relaciji Amsterdam-Crno more,tacno je to da se pomaze na grugim pozicijama ali to je mizerno samo po potrebi cak se i ne oseti to,znaci nije strasno,to jest ako ti pomognes nekom pomoc ce ti biti uzvracena....prosek plata je oko 800 e   s tim sto se baksis deli na celu posadu koju cini 50 ljudi na jednake delove,sto od prilike izadje 500-800 e,deli se na nedeljnom nivou,znaci mesecno si dobar oko 1200-1300-1400 e...3 meseca se radi pa 15 dana slobodan,mozes da iskoristis odmor a i ne moras pa ti se ugovor umanjuje...sluzi se oko 130 gostiju... !
Nije istina da treba da imas iskustvo prethodno na brodu, plate su svima priblizne nije velika razlika izmedju radnika u platama,pricam za osoblje koje nema neku veliku funkciju...KUHINJA-oko 15-ak zaposlenih znam da ima 1 Pastry chef,oko 8 cook's,1 executive,ostalo pomocnici...
Na primer imam 24 godine,6 god. iskustva kao poslasticar u 2 hotela i 3 restorana od toga u 1 restoranu ovom poslednjem kao Pastry supervisior ukljucujuci i cold galley,engleski solidan dovoljan za sporazumevanje ali dovoljno poznavanje terminologije u kuhinji...na interview bitno je pricati da si brz,team worker, interesovanje oko same kompanije i naravno dovoljno poznavanje svog posla...
To je sve cega sam se setio u trenutku,pa kome je jos nesto ne poznato neka pita...
Hvala   !

mivesca:
Upravo mi je Sinisa iz Zagreba rekao da je za recne sad problem posto u Srbiji sad ne radi nemacka ambasada,zbog sengen vize,i da na celom brodu radi samo jedan bar-waiter,i da vec imaju spremljenu ekipu za odlazak,sledeci polazak tek u 7-8 mesecu

big mama:

--- Quote from: mivesca on 03/March/2008 ---posto u Srbiji sad ne radi nemacka ambasada,zbog sengen vize

--- End quote ---

Pocinje  5 og da radi !  http://www.belgrad.diplo.de/Vertretung/belgrad/sr/Startseite.html


--- Quote from: mivesca on 03/March/2008 ---,i da vec imaju spremljenu ekipu za odlazak,sledeci polazak tek u 7-8 mesecu

--- End quote ---

Tako kasno ??? Steta... -()-

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version