Posao na Brodu > FleetPro

River Catering Ltd. - ugovor

(1/2) > >>

FilipS:
dragi forumasi,

stigao mi je ugovor kompanije River Catering Ltd. u kojem stoji kako je net salary 1.200 EUR per month, medjutim nigde se ni u kojem obliku ne spominju tips.

takodje, u dodatku ugovora stoji kako se od mene zahteva da se usuglasim da mi se od svake plate uzme 300 EUR za "food & lodging".

pa mene sada zanima - buduci da u ugovoru nigde ne spominju tips, znaci li to da na tips niti ne racunam?

a u pogledu ovih 300 EUR - kako se sada odjednom "food & lodging" naplacuje?  

""]]

CEO:
Reci mi nešto više o tom "River Catering Ltd". Kakva je to kompanija, imaju web sajt? To preko Ferona? Ideš kao konobar?

FilipS:
River Catering Ltd. - Member of River Advice Group - pretpostavljam da je River Catering Ltd. filijala River Advice Group na Kipru

http://www.riveradvice.com/

Preko Ferona kao Steward.

The floating lily:
Vecina recnih kompanija ima kolektivni tip. A iznos tog kolektivnog tipa nija naznacen u ugovoru, vec u letter of employment.

Rocco_Barocco:

--- Quote from: FilipS on 30/November/2016 ---

takodje, u dodatku ugovora stoji kako se od mene zahteva da se usuglasim da mi se od svake plate uzme 300 EUR za "food & lodging".


a u pogledu ovih 300 EUR - kako se sada odjednom "food & lodging" naplacuje?  

""]]

--- End quote ---

Meni je to isto jako čudno, prvi put čujem za nešto takvo. Možda si nešto krivo interpretirao pa ostao malo izgubljen u prijevodu.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version