Author Topic: Da li je Feron javio nekom kako je prošao intervju sa Uniworldom?  (Read 10021 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
De si ti bio s njima na intervju u bg ili?

U bg-u sam bio tu si dolazili i ljudi iz hrvatske takodje bilo ih je bas mnogo

Offline SlavkoMl

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
ognjene moze li privatna poruka zanima me tvoje misljenje?

Offline Nick_85

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Da li mi koji smo primljeni startamo od pocetka sezone?

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
ognjene moze li privatna poruka zanima me tvoje misljenje?

moze slobodno pitaj

Da li mi koji smo primljeni startamo od pocetka sezone?

Svi oni koji su do sad dobili ugovore startuju od pocetka sezona,mi stariji radnici smo dobili vec ugovore.
To sto ste dobili taj mail da ste prosli intervju i da se medju prvima ne garantuje vam ugovor od pocetka.
Trebate da budete svesni da ne primaju samo radnike iz srbije ove godine nego i iz Madjarske,Bugarske,Hrvatske i Rumunije i to ne mnogo,naravno najvise im trenaju konobari i stateroom attendant sto je i logicno ali ukupan broj je veoma mali tako da iz svake zemlje eventualno po 20ak primaju a koliko se ljudi prijavilo.
Ne zelim da demoralisem ali ako vec do sad niste dobili ugovor za pocetak verovatno ni necete nego vas cuvaju u rezervi da menjate ljude kad budu pocinjali odmore,mada i to vam se ok jer kad jednom potpisete to je to usli ste u kompaniju i pocinjete sledecu sezonu od pocetka

Offline Anchi1987

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Evo i ja da javim da je i meni stigao mail da iz Ferona da sam pozitivno ocenjena i da sam prvi izbor ali bez ugovora, kao i vecina koliko mogu da vidim. Na to sam pitala agenciju sta to znaci i koliko se ceka, iz njihovog iskustva, na sta su mi oni rekli da takve prognoze ne mogu da daju a pogotovo ne u ovoj industriji. Bzvz. Ne znam sta da mislim, sreca pa me posao ceka na brodu na kojem sam vec dve godine. Mada, moram da priznam da je predtsavnik kompanije koji me ispitivao lepo rekao da je jako tesko dobiti posao na recepciji i da sve zavisi od slobodnih mesta a i od ostalih kandidata koje tek treba da ispitaju. Eto, nadamo se da ce neko slomiti nogu pa da ga zamenimo  ;D

Offline anjat

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Ja sam prosla intervju pre godinu dana, I jos uvek cekam  :embarrased:
Ima li jos neko da ceka toliko dugo? Da li da se nadam ugovoru ove godine ili ..

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ja sam prosla intervju pre godinu dana, I jos uvek cekam  :embarrased:
Ima li jos neko da ceka toliko dugo? Da li da se nadam ugovoru ove godine ili ..

 :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Nick_85

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Stigao ugovor danas od uniworlda :uzdravlje:

Offline Nefertiti

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Samo da javim da meni nije stigao nikakav mail, dok sama nisam pitala sta se desava samnom (nisam isla preko agencije) i dobila odgovor da sam na cekanju  :)
Moze da se desi i da ne jave iz nekog razloga... eto ako neko nije dobio odgovor, neka pita sam za svaki slucaj