Author Topic: Sound/Lounge technician na kompanijama sem RCCL  (Read 6521 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lksndr

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Trenutno sam na RCCL, i kompanija je oduzela tehnicarima i jos nekim 2 stripe oficerima solo kabine ...
Pre toga smo imali solo kabine i manje plate (1900), sada nemamo solo kabine a plate su ostale iste, te bih hteo da apliciram za ostale kompanije jer cujem da je recimo na karnivalu za sound techa 2500 ...

Zna li ko sta vise o platama tehnicara na ostalim kompanijiama i uslovima zivota generalno?

poz

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Sound/Lounge technician na kompanijama sem RCCL
« Reply #1 on: 09/February/2013 »
    
Izvinte a šta je to Lounge technician  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Poz
« Reply #2 on: 09/February/2013 »
Light pretpostavljam :)

Offline lksndr

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Sound/Lounge technician na kompanijama sem RCCL
« Reply #3 on: 09/February/2013 »
U pozoristu rade sound i light tech, dok u ostalim loungevima radi lounge tech i svetla i zvuk ...

Offline lajchi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: CCL
  • Job Title: ETM
Re: Sound/Lounge technician na kompanijama sem RCCL
« Reply #4 on: 10/February/2013 »
Na Carnivalu ti sound tech, kao i ostali techovi ima placu 2350usd svaka 4 tjedna ili ti ga 1175 svaka 2 tjedna, sto je naravno bez bonusa, tako da se jos da dodatno zaraditi. Niti na carnivalu nemas single cabinu, ali je zivot opusten...

Offline lksndr

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Sound/Lounge technician na kompanijama sem RCCL
« Reply #5 on: 10/February/2013 »
Da znam da nema single kabina, ali je plata veca, i zivot dosta opusteniji ... mada ono, sve zavisi od tvojih nadredjenih ...
Na osnovu cega se dobijaju ti bonusi?

Vidim da radis na karnivalu, imas li neki kontakt preko kojeg mogu da apliciram mozda?

pozdrav

Offline lajchi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: CCL
  • Job Title: ETM
Re: Sound/Lounge technician na kompanijama sem RCCL
« Reply #6 on: 10/February/2013 »
Bonus su ti vjencanja i grupe.

Znaci postavis mikrofone i ozvucenje, ovisi o grupi/vjencanju i tamo sjedis za miksetom i cekas da zavrse. To ti je placeno 50$ na sat, s tim da cim prekoracis pola sata, placaju ti puni sat.

Kontakt za zaposljavanje nazalost nemam posto sam preko agencije rjesavao. Imaju valjda neki human resources mail, pa im tamo posalji CV...

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Sound/Lounge technician na kompanijama sem RCCL
« Reply #7 on: 10/February/2013 »
Na Carnivalu ti sound tech, kao i ostali techovi ima placu 2350usd svaka 4 tjedna ili ti ga 1175 svaka 2 tjedna, sto je naravno bez bonusa, tako da se jos da dodatno zaraditi. Niti na carnivalu nemas single cabinu, ali je zivot opusten...


Huh jbt koja razlika...pa to je skoro 500$  na mjesec vise od iste pozicije na Royalu....a gdje ona prica o "ozbiljnosti" Royala i "socijali" Carnevala(u smislu da su najjeftiniji sa kruzevima...royal drzi nivo i bla bla bla).

Offline lksndr

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Sound/Lounge technician na kompanijama sem RCCL
« Reply #8 on: 11/February/2013 »
Kako je na azamari za tehnicare? Cuo sam da ni azamara ni celebrity tehnicari nemaju mnogo vise para od rccl?

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Sound/Lounge technician na kompanijama sem RCCL
« Reply #9 on: 11/February/2013 »
Kako je na azamari za tehnicare? Cuo sam da ni azamara ni celebrity tehnicari nemaju mnogo vise para od rccl?

Bar prema ugovoru ista situacija kao i sa Rccl.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Sound/Lounge technician na kompanijama sem RCCL
« Reply #10 on: 11/February/2013 »
Trenutno sam na RCCL, i kompanija je oduzela tehnicarima i jos nekim 2 stripe oficerima solo kabine ...
Pre toga smo imali solo kabine i manje plate (1900), sada nemamo solo kabine a plate su ostale iste, te bih hteo da apliciram za ostale kompanije jer cujem da je recimo na karnivalu za sound techa 2500 ...

Zna li ko sta vise o platama tehnicara na ostalim kompanijiama i uslovima zivota generalno?

poz

HAL ti ima SOUND TECHNICIAN, LIGHT.TECHNICIAN, RIGG.TECH, LOUNGE TECH, svi su solo u kabinama, mislim da nisu stripe pozicije i posto su entertainment dep nisam previse sa njima u doticaju pa ti place ne mogu reci, ali kako apliciras na LINKU mozda ti sami kazu
 

Offline lksndr

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Sound/Lounge technician na kompanijama sem RCCL
« Reply #11 on: 13/February/2013 »
Hvala na inputu ljudi, ovu kompaniju nisam ni imao na umu za apliciranje ... Video sam par brodova ali nikad nisam cuo nista o njima. Odlicno, jos jedna sansa :)
Ajde ko zna jos kompanija da moze da se aplicira pisite slobodno :)