Author Topic: 28.07.2013. Beograd- Rim >>> Celebrity Reflection  (Read 1702 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Eto, drustvo, iako sam rekla da se vise necu vracati, usla sam u poslednji mesec pre odlaska na moj 3.ugovor.
Pokusala sam da ostanem kod kuce za stalno, i cak isla na probni rad za jedan slabo placen posao, ali nije islo.
Cak je suprug pokusao da me ubaci kod njega u MUP-u, ali gde god pokusas odgovor je uglavnom isti.....daj pare.....
Izgleda da je doslo vreme da samo onaj ko ima minimum 5000 E moze da nadje pristojan posao.
I tako posle ozbiljnog vaganja resim da se vratim, pa sta bude..... i necu vise nikad reci, ne vracam se vise.....zivot je pun iznenadjenja......
A letim iz Bg-a za Rim 28.07.u 6.30h uvece, tamo imam overnight i 29.07 krece jos jedna avantura zvana rad na brodu....
Dobro je i to sto ce dosta ljudi sa kojima sam bila na proslom ugovoru biti i sada samnom, a narocito moja divna cimerka iz Makedonije......
Eto, ako jos neko leti tada neka se javi, bar da ne idem sama.....

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Meni  je odma upalo u oko da odradjujes treci ugovor i jos imas supruga  :D Svaka cast  :-))))'
audaces fortuna iuvat

Offline Mina Harker

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Dok je ljubavi i poštivanja, dotle je i braka. Suprug odrađuje drugi ugovor i još se volimo kao i prvog dana. Sretan put i mirno more nmajm!  :plovim:

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Sretno nmajm, znam da je sigurno teško otići i ostaviti obitelj iza sebe, ali izdržat ćeš ti!

Svu sreću ti želim i mirno more!  :uzdravlje:

Offline stobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Dolazim i ja krajem Septembra na Reflection-u. I ja kao i ti ostavljam porodicu kuci, al je meni ovo prvi put. Vidimo se i sretno.
You are the creator of Your own destiny. It's You vs. You.

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Hvala svima,svi ste divni i puni podrske. Nije lako,oni koji su bili znaju,a oni koji tek treba da idu videce...ali,zivot je to i vecita jurnjava za prokletim novcem..... :money:

stobi,dobrodosao u nasu familijiu na Reflection....videces,ekipa je super,uglavnom su to ljudi koji vole druzenje. Nadam se da si saznao sve sto si zeleo da znas o svojoj poziciji. Srecan put i vidimo se na Rf-u.......