Author Topic: Rijecni brodovi - opcenito  (Read 400512 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline gab

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #300 on: 12/February/2010 »
hej ljudi! evo i ja sam dobila mail i zvao me je damir jutros. dakle, isto, riješili su sve, ali trenutno su u mogućnosti zaposliti samo 15 kandidata koji idu odmah a ostali kasnije. sljedećeg (valjda) tjedna će javiti koji su na fiksnom a koji na stand by angažmanu. dečko i ja smo odlučili da svakako izvadimo vizu pa ćemo vidjet za dalje. damir je rekao da se njegova provizija plaća poslije, ukoliko je stand by u pitanju.

jedino mi nije jasno kako da sredim vizu bez ugovora.. ali eto, valjda ćemo svi znati više sljedećeg tjedna.

sretno nam svima a vi ostali forumaši, drž'te nam palčeve! :uzdravlje:

 :moli:

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #301 on: 12/February/2010 »
ima nas 32 znaci oko 50°sada 50% poslije a nadajmo se..... :pop1:
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline sabina

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #302 on: 15/February/2010 »
Lijepi pozdrav,

Također kao i većina vas ia ja sa na čekanju za odlazak na brodić, dobila sam taj dotični mail i sada čekam.
Pa dok čekamo, jel ima netko tko je već bio na tim brodovima, da nam kaže nekoliko riječi o radu i boravku tamo?

pozz

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #303 on: 15/February/2010 »
Lijepi pozdrav,

Također kao i većina vas ia ja sa na čekanju za odlazak na brodić, dobila sam taj dotični mail i sada čekam. Pa dok čekamo, jel ima netko tko je već bio na tim brodovima, da nam kaže nekoliko riječi o radu i boravku tamo?

pozz
Pozdrav Sabina
Od mene si dobila pozivnicu
Što se tiče uniworlda,ne vjerujem da če ti netko reči puno o njima,jer koliko sam skužio mi smo prvi koji idu raditi za njih preko riversidea
Riverside postoji tek 2 godine,i dosad su navodno slali samo na riveradvice,i nekakav river catering.
Imaš pod sekcijom Riječni brodovi iskustva jedne cure koja je radila na Riječnim brodovima,"Pogled iz potpalublja"
Možda ti to dočara malo život na rijeci
I ja čekam,dobio fiksni datum,ali sad čekam da vidim što če biti!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #304 on: 16/February/2010 »
Pozdrav,

Evo meni su javili da sam dobila fiksni datum i da cu u 3 mjesecu ici na brod. Kazu da nas je samo 8 dobilo fiksni datum. Ima li jos netko da su mu javili u kojoj je grupi?

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #305 on: 16/February/2010 »
Pozdrav,

Evo meni su javili da sam dobila fiksni datum i da cu u 3 mjesecu ici na brod. Kazu da nas je samo 8 dobilo fiksni datum. Ima li jos netko da su mu javili u kojoj je grupi?
Meni ništa nisu javili tako da sumnjam,vjerovatno čekanje -()-
Čestitam!!!!!!
Jesu ti mail poslali ili su te zvali?
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #306 on: 16/February/2010 »
Hvala puno na cestitki!
Mene je zvala gospodja Martina iz agencije i rekla da sam ja i nas jos 7 dobili fiksni datum, s polaskom u 3 mjesecu, a ostali su stand by s ukrcajem do 5 og mjeseca. Rekla je da ce kopiju ugovora poslati meilom veceras ili sutra ujutro, a original ugovor cu dobiti jedno 10 ak dana pred odlazak i tada moram napraviti vizu u njemackoj ambasadi. Nije mi nesto previse rekla, jer ce mi uz sve to poslati jedno popratno pismo kako i sta dalje. Bitno da sam u prvoj grupi. Ima jos nade ledeni, jer mozda nije jos svih uspjela nazvati.
Takodjer svima zelim sretno i da se svi sto prije ukrcamo. Ako je jos nekome javljeno da je dobio fiksni datum neka se javi. Oni koji su stand by, neka se ne brinu jer gospodja kaze da ce se svi ukrcati do 5 og mjeseca, zvucala je uvjerljivo, pa valjda ce biti kako kaze.

Offline sanja80

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #307 on: 16/February/2010 »
Pozdrav svima,

Samo da Vam javim...... i ja sam danas dobila poziv od Gospodina Damira da sam u grupi sa fiksnim datumom.
Kada uplatim proviziju, u toku ove sedmice dobicu ugovor i garanciju za vizu.
Do polovine Marta bi trebali biti na brodu.

Offline sagitarius

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #308 on: 16/February/2010 »
Zdravo svima,

evo i ja sam resio da prihvatim poziv za forum.

Cestitam  Luni i Sanji, i pitanje za Sanju, da li su i njoj nesto rekli u vezi stand by ljudi?

Offline sanja80

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #309 on: 16/February/2010 »
Isto sto i Luni, svi cemo se ukrcati do maja!
Ali ako to nesto znaci, a pretpostavljam da znaci, nekoliko ljudi koji su bili na spisku je odustalo od ovog posla.
Tako da se broj kandidata smanjio, a samim tim povecala mogucnost odlaska za sve ostale :)

Offline gab

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #310 on: 16/February/2010 »
evo i mene je damir jutros zvao da mi javi da sam u prvoj grupi s fiksnim datumom.   :run:
dragi mi je ostao za sljedeću grupu.  :nono:


 :plovim:

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #311 on: 16/February/2010 »
čestitke svima koji su dobili fiksni datum, a nadam se da ce nam se i oni sa stand by uskoro pridruziti  :)

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #312 on: 16/February/2010 »
Upravo sam dobila meilom, kopiju ugovora i broj racuna na koji moram uplatiti za vizu  :banana:

Tako da cu vec sutra to uraditi, pa da mogu sto prije uraditi i vizu  :yahoo:

Offline gab

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #313 on: 16/February/2010 »
ej, mene je poziv jutros probudio tako da sam pola informacija čula kroz san  oT
kad je on rekao da trebamo uplatiti proviziju?


*btw, ako ide neko iz sarajeva, neka mi se javi.

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #314 on: 16/February/2010 »
Prvo ti moraju na meil poslati dio kopije ugovora i podatke kako njima uplatiti proviziju.
Kada njima uplatis proviziju od 1825 kn, onda ti oni postom salju original ugovor i upute kako napraviti vizu.
Sto prije njima platis proviziju, prije dobivas ugovor i radis vizu jer se na vizu ceka oko 2 tjedna, pa da se ne bi desilo da ti je datum polaska prije nego sta vizu dobijes.
Tako da ako su ti vec na meil poslali podatke za platiti proviziju, uplati sto prije, da mozes aplicirati za njemacku vizu.