Author Topic: Rijecni brodovi - opcenito  (Read 400519 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline niki

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #375 on: 05/March/2010 »
Niki bok,ja sm ti za masera,sad sam vidio mail,poslali su mi pozivnicu i kartu Amsterdama,treba doći u odijelu i kravati jer je ta gala večera,te sportsku i wellness odjecu jer ujutro vec imas tai-chi ili nordijsko hodanje.... Dobro si rekla,samo sta mi je to odmah i trening koji ce se odvijati na River Duchess(main hotel ship) i River Empress brodovima. Seven days of Amsterdam :yahoo:
Da to je to i ovi moji su imali te treninge...bice ti super,malo pricate na sastanku,malo trenirate..a navece uivaj u carima Amsterdama...joj jedva cekam da vidim ponovo Amsterdam,ludnica..Zelim ti ljep provod.

Offline sanja80

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #376 on: 06/March/2010 »
21.03. Amsterdam, River Queen.
 
Danas stigao ugovor i ostalo, a u pon idem vizu vadit.

andrija, baš mi je krivo zbog tebe :nono:

jesi im odgovorio? :(



DON, ja sam dobila 21. 03. River Queen, ali juče me zvala Martina i pomjerila mi datum i brod, samo još ništa ne znam do ponedjeljka!! -()-

Offline leo02yu

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #377 on: 10/March/2010 »
danas sam bio po vizu i bio sam na medicincki pregled vize koje smo dobile traju 90 dana i rekli su nam u agenciji da ce nam u njemackoj produziti vize dali ima neko iskustvo u produzavanju viza dali ce nam stvarno produzit vize tamo? -()- -()-

Offline niki

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #378 on: 11/March/2010 »
danas sam bio po vizu i bio sam na medicincki pregled vize koje smo dobile traju 90 dana i rekli su nam u agenciji da ce nam u njemackoj produziti vize dali ima neko iskustvo u produzavanju viza dali ce nam stvarno produzit vize tamo? -()- -()-
Imam ja iskustva u produzavanju visa...Inace,kad dodjes na brod predas pasos na recepciju i ne vidis ga dok ne podjes kuci na odmor..i kad budete u Passau u Njemackoj dace vam pasos i poslace vas u tu ambasadu i tu ce vam produziti vize do kraja godine..ili ce vas poslati iz neke druge zemlje...npr.ja sam isla iz Budimpeste za Passao i dali su mi taj dan slobodan ,otisla sam ujutru u 6 a dosla navece oko 11,joj jesam se bila smorila u vozovima i presjedanjima..
i kad vam produze vizu opet ostavljate psaos na recepciji na brodu..a kad idete napolje imacete Boarding Pass...

Offline sanja80

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #379 on: 16/March/2010 »
Samo da pozdravim sve moje forumase!

Ja sam u Rotterdamu, danas moram biti u Amsterdamu do 6 sati na svom brodu, pa......... cujemo se prvom prilikom da vam javim sve detalje!
Eto, drzite mi fige, pozdrav....

Offline Vlado-knezovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #380 on: 16/March/2010 »
pozdrav svima.do prošle godine sam radio na teretnim riječnim brodovima na mjestu upravitelja stroja i imam ovlaštenje za rad na strojevima neograničene snage i veličine broda.razgovarao sam sa damirom ali mi nemože pomoći oko zaposlenja jer radi samo sa ugostiteljskim osobljem.zato vas sve molim ako netko znaza bilo kakav kontakt za brodsko osoblje na riječnim kruzerima neka javi .sretno svima na ukrcaju stari brodar a novi forumaš.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #381 on: 16/March/2010 »
pozdrav svima.do prošle godine sam radio na teretnim riječnim brodovima na mjestu upravitelja stroja i imam ovlaštenje za rad na strojevima neograničene snage i veličine broda.razgovarao sam sa damirom ali mi nemože pomoći oko zaposlenja jer radi samo sa ugostiteljskim osobljem.zato vas sve molim ako netko znaza bilo kakav kontakt za brodsko osoblje na riječnim kruzerima neka javi .sretno svima na ukrcaju stari brodar a novi forumaš.
Samo on line prijave,nijedna agencija ti to ne radi,imaš ovdje linkove na sve kompanije koje se bave riječnim cruisom pa probaj.želim ti sreču,
Imaš i telefone,pa si daj truda i nazovi ih!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline sikimaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #382 on: 19/March/2010 »
zeleo bih da znam da li treba da idem na pregled u medicinu rada ukoliko radim na recnom brodu ,u ugovoru pominju neki sertifikat od svog doktora pa me i to zanima... trebada pocnem da radim 29.03 na ms swiss tiara kao assistent cook pa neki savet ili opis posla koji bi trebao da obavljam , bio bih vam zahvalan

Offline leo02yu

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #383 on: 20/March/2010 »
zeleo bih da znam da li treba da idem na pregled u medicinu rada ukoliko radim na recnom brodu ,u ugovoru pominju neki sertifikat od svog doktora pa me i to zanima... trebada pocnem da radim 29.03 na ms swiss tiara kao assistent cook pa neki savet ili opis posla koji bi trebao da obavljam , bio bih vam zahvalan
Ja isto idem na 29.03 u keln radio sam lekarski treba da radis sistemacki proveru krvi dali imas  hepatits c e sida test proveru krvi  da ti snimaju srce i neke druge testove meni su plus trazili vakcinu za h1n i tuberkoloza test pitaj dali ti je to potereno jer je moguce bez toga da te ne puste na brod :rtfm: pitaj u agenciji i brze bit ce ti kasnoo
Inace sam na istoj poziciji ko i ti asistent cook
kolko sam ja cuo radi se u kuhinji :yahoo: nije nista strasno neces kopati pozdravljam te i srecnoo :deda:

Offline BLACKY

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #384 on: 21/March/2010 »
zeleo bih da znam da li treba da idem na pregled u medicinu rada ukoliko radim na recnom brodu ,u ugovoru pominju neki sertifikat od svog doktora pa me i to zanima... trebada pocnem da radim 29.03 na ms swiss tiara kao assistent cook pa neki savet ili opis posla koji bi trebao da obavljam , bio bih vam zahvalan
Pozdrav,trebao si dobiti običan formular koji ti tvoja doktorica opće prakse treba ispuniti,potpisati se i udariti pečat. to ti je taj
Medical statemant formular i to je to. neznam da li si za Uniworld kompaniju!!!??'

Offline Harissa

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #385 on: 21/March/2010 »
31,03, MS River Navigator :run:
Ukrcaj u Linzu, zelim da se zahvalim svima sa foruma na mnogobrojnim informacijama koje ste podjelili sa nama,
I naravno veliki pozdrav i zahvala sefu =""
Cim se smjestim javim vam prve utiske pozzzzzzzzzzzz ::yes::

Offline sikimaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #386 on: 21/March/2010 »
Sutra cu sve to da obavim , radim za scylla tours ili ti, ligabue catering service... A sto se tice jos necega , da li mi trebaju crne pantalone da ponesem ? Nesto su mi pomenuli two black pants u ugovoru

Offline leo02yu

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #387 on: 21/March/2010 »
Quote from: sikimaja link=topic=48.msg168 :rolleyes:13#msg16813 date=1269182373
Sutra cu sve to da obavim , radim za scylla tours ili ti, ligabue catering service... A sto se tice jos necega , da li mi trebaju crne pantalone da ponesem ? Nesto su mi pomenuli two black pants u ugovoru

cekaj za ligabue cartering radis i ja isto idem na 29 preko ligabue ali na brod rigoleto trebaju ti crne palntalone i crne cipele bele carape meni su trazili vakcinu h1n1 i tuberkolin test preko koje agncije ides ?

Offline sikimaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #388 on: 21/March/2010 »
da preko ligabue. Pa preko jednog sefa na brodu sam sredio al mi je nejasno dali moram da idem na taj pregled sto  je skup a i traze mi nesto za tuberkulozu pa gde to treba da nadjem .odakle si ti ? cekao sam vizu dugo pa nisam ranije sve stigao. ja polazim iz passau

Offline leo02yu

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #389 on: 22/March/2010 »
da preko ligabue. Pa preko jednog sefa na brodu sam sredio al mi je nejasno dali moram da idem na taj pregled sto  je skup a i traze mi nesto za tuberkulozu pa gde to treba da nadjem .odakle si ti ? cekao sam vizu dugo pa nisam ranije sve stigao. ja polazim iz passau

cuj ja sam iz makedonije danas sam sredio sve dokumente idem za keln preko beograda u subotu u 11 sati moras napraviti taj tuberkuloza test i moras da primis vakcinu za svinski grip jer kada dozdes na brod  oni ce ti traziti karton medicinski te preglede mozes napraviti u svakoj privatnoj dijagnostickoj klinici mene je kostalo to 100e moras imate te hiv testovi i tako daljee ja idem isto preko ligabue :plovim: