Author Topic: Rijecni brodovi - opcenito  (Read 400516 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #390 on: 12/April/2010 »
Konačno došao red izgleda i na mene!
Zvao Damir,dal sam spreman iči,šalju ugovor ak jesam!
več sam se oprostio sa rječnim i eto,konačno lijepe vijesti!
Sad imam trojbu
riječni,celebrity ili disney,na prva dva sam primljen,a vjerujem i na Disney,upravo stigao s razgovora
Doduše za Disney ukrcaj je tek za 6-7mj  jer ovo su bili razgovori za novi brod koji ide van u 1mj.
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #391 on: 12/April/2010 »
Bravo ledeni, ja bih na tvojem mjestu palio na riječni, pa još uvijek ima vremena za Disney ako se riječni pokaže lošim

Novi Disneyev brod ne bi trebalo propustiti, to će za biti doživljaj za čitav život  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #392 on: 14/April/2010 »
26.04.river queen konačno,hvala šefe!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline arija7

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #393 on: 15/April/2010 »
cestitam ledeni,za river queen samo pohvale slusam.DON je tamo evo skoro mj dana i jako je zadovoljan sa svime.zna li itko ista, hoce bit sta uskoro od posla na riveradviceu?jesu koga zvali? :moli:

Offline niki

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #394 on: 15/April/2010 »
cestitam ledeni,za river queen samo pohvale slusam.DON je tamo evo skoro mj dana i jako je zadovoljan sa svime.zna li itko ista, hoce bit sta uskoro od posla na riveradviceu?jesu koga zvali? :moli:

....izgleda jos nista..svi smo na big cekanju..

Offline Sux

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #395 on: 15/April/2010 »
....izgleda jos nista..svi smo na big cekanju..

eto ja sam isto za riveradvice i isto cekam,dobio sam mail u ponedeljak i kao do kraja tjedna nas 5 sto nas je ostalo bi trebali bit rasporedjeni,a u dodatku ugovora sto sam dobio je pisalo do 15.4 da bi trebao bit ukrcaj..pozicija je bar waiter,a jel netko zna zasto se ceka,i hoce li se nesto dogodit uskoro?

Offline leydon

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #396 on: 15/April/2010 »
ljudi jel zna neko nesto za ovaj interviju 04. i 05. maja koji ce se odrzati u zg,,,hvala unapred,posto sam se ja vec prijavio za taj,pa imali neko da ide,,,,,,pozz

Offline sabina

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #397 on: 19/April/2010 »
26.04.river queen konačno,hvala šefe!

Pozdrav,

Imam pitanje, jel ti to fiksno da ideš, ja sam isto konačno dobila ugovor, sa istim datumom, ali su mi rekli da to nije fiksno, to je datum da vizu mogu izvaditi, a išla bi u roku mjesec dana?

Offline gab

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #398 on: 20/April/2010 »
dragi forumasi, veliki i veci pozdrav iz linza sa river beatrice, uniworld! :)

vec ce skoro mjesec dana kako sam ovdje, ali se radi toliko puno da sam vecinu vremena prumorna za sve, cak i internet.. :) tako da ce konkretan report morati sacekati... :)

hvala svima na pomoci, sefu takoder.. i sretno svima. ako netko treba bilo kakve informacije neka se javi.

-ledeni, ti ides skupa s mojim deckom. :)


Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #399 on: 27/April/2010 »

-ledeni, ti ides skupa s mojim deckom. :)


Neznam kad ide tvoj dečko ali ja eto ipak 09.05.river ambassador Amsterdam!
I šefe obećavam čim dođem do neta slijedi iscrpan izvještaj o svemu!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kuda idu izgubljeni ... dobivatelji posla
« Reply #400 on: 27/April/2010 »
Neznam kad ide tvoj dečko ali ja eto ipak 09.05.river ambassador Amsterdam!
I šefe obećavam čim dođem do neta slijedi iscrpan izvještaj o svemu!

ledeni, računam na tebe, ne moraš ni žuriti, neka se slegnu utisci, ali biće mi drago čitati, bilo dobro ili loše, samo da su friške informacije.
Tolika je plejada onih koji su pisali i pisali po forumu, nalomili stotine postova, a onda kada su dobili posao i otišli na brod - tajac, muk, nestadoše ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline didulaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #401 on: 27/April/2010 »
Helloooo ljudi pa jel ziv iko od ovih sto su za stand-by za rijecne brodove..niko nista ne pise ..ima li iko kakvih informacija??
pozz..

ja sam prije kojih dva tjedna slala mail u riverside i rekli mi da nema još niš...kontam ih ovih dana opet zvat pa javim ak
šta novog kažu

Offline miami

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #402 on: 29/April/2010 »
Bravo ledeni, ja bih na tvojem mjestu palio na riječni, pa još uvijek ima vremena za Disney ako se riječni pokaže lošim

Novi Disneyev brod ne bi trebalo propustiti, to će za biti doživljaj za čitav život  :deda:

Novoizgradjen brod nije moja preporuka bas....
Ipak treba pustiti da taj novi brod 'zastari' dok se ne izbaci ( citaj: napravi ) jos noviji !
iz jednostavnog razloga sto novi brod kad se izgradi sve oci su uprte u taj brod i mi radnici ,ukljucujuci i menadzment, su konstantno pod reflektorima. To stvara masovni stres i sve veci pritisak na radnom mestu.
Setite se kako obozavaju statistike i lestvice da se sve i svasta uporedjuje.
Ako novoizgradjeni brod nije na prvom mestu te lestvice po guest comments-ima i sveukupnim ocekivanjima...raspascete se od posla ! Ako je na trecem ili petom mestu mesecima svi ispastaju : extra dutties, manje slobodnog vremena, nije ih briga za time sheet.
Imala sam nesrecu da odem na Norwegian Pearl dok se jos doradjivao enterijer u shipyardu u holandiji. Super nam je bilo prvih mesec dana nakon sto smo isplovili a kad su stigli rezultati iz Miami offica - nismo dostigli ocekivanja i odjednom je svaki supervisor dobio rogove , samo im je bic falio. 2 meseca mi je raspored bio takav da tih 2 meseca nisam izasla na kopno. Tad mi je bilo jasno zasto su se neke kolege videvsi da su dobili nov brod odmah trazili drugi ugovor,premestaj, sve da izbegnu nov brod sve sa komentarom ' videcete sta znaci nov brod !  no;;;

Zalutah i ja na temu recnih brodova...dvoumim sse : recni- laundry ili bar waiter okean..,recni mi se svidja ako je tacno da 2 meseca radis pa odmor 7 dana jer mi se ne odsustvuje od kuce puno a i kratka pauza od 7 dana dobro dodje ako si na ivici da napravis masakr na brodu  :D

**pricam sama sa sobom..onako....**



Offline didulaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #403 on: 29/April/2010 »
Ispravak 2 mjeseca brod a 14 dana doma,i tih 14 dana dobijaš  30€po danu,odnosno oko 420€dok si na tom godišnjem!

nama je Martina na intervjuu rekla da se sam jednom u sezoni dođe kući al vjerovatno to ovisi od kompanije do kompanije

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #404 on: 29/April/2010 »
nama je Martina na intervjuu rekla da se sam jednom u sezoni dođe kući al vjerovatno to ovisi od kompanije do kompanije
Moguće ja govorim za Uniworld,a koliko ja znam i grand circle line ima isto to,a i harrisa s ovog foruma koji je na avalonu je rekao da je i kod njih isti princip,sad za riveradvice neznam ali nekak mislim da i tamo je isto,ali neču tvrditi,nisam siguran!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]