Author Topic: Rijecni brodovi - opcenito  (Read 400517 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Sux

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #405 on: 29/April/2010 »
Moguće ja govorim za Uniworld,a koliko ja znam i grand circle line ima isto to,a i harrisa s ovog foruma koji je na avalonu je rekao da je i kod njih isti princip,sad za riveradvice neznam ali nekak mislim da i tamo je isto,ali neču tvrditi,nisam siguran!

koliko ja znam za riveradvice svaki mj. imas 4 dana slobodna,samo kao imaginarno i tako ih skupljas,sto znaci da za 8 mj. mozes skupit 32 dana koja ako ne iskoristis ti plate,samo da su neozbiljni jesu....
ja cekam vec 15 dana preko ugovorenog roka,i jos me ne zovu,nitko nezna zasto...
navodno smo samo nas troje ostali da cekamo i kao stavit ce nas na brodove kao dodatne konobare,zasto to nikom nije jasno,a ni kad ce se to desit se nezna...

Offline Marija_st

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #406 on: 01/May/2010 »
dragi forumasi, veliki i veci pozdrav iz linza sa river beatrice, uniworld! :)

vec ce skoro mjesec dana kako sam ovdje, ali se radi toliko puno da sam vecinu vremena prumorna za sve, cak i internet.. :) tako da ce konkretan report morati sacekati... :)

hvala svima na pomoci, sefu takoder.. i sretno svima. ako netko treba bilo kakve informacije neka se javi.

-ledeni, ti ides skupa s mojim deckom. :)

eto, kad si se vec ponudila za informacije... ja bi trebala ici na intervju za cabin steward za uniworld.  
dali mi mozes reci sto ce mi bit na intervju, kako da se pripremim i na sto da pazim.
svi kazu da je intervju prelako proc, a ja nisam prosla na jednom. imas li kakav savjet ili dali se sjecas pitanja s intervjua?
i ako nije problem da malo opises poziciju jer bas i nema puno informacija o tome sto se radi, placama,itd pa me zanima informacija iz prve ruke.
Hvala!!

Offline sabina

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #407 on: 01/May/2010 »
Lijepi pozdrav svima,
Samo da vas obavijestim da konačno i ja idem,  brod Rivar Queen 12. 5. mi je ukrcaj. Zanima me, od onih koje su tamo, što su si ponjele za uniformu, smeđe i crne hlače i crne i smeđe cipele? Pitam za Cab Stu. Hvala

Offline didulaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #408 on: 01/May/2010 »
zanima me dal je itko zaposlen ko je bio na onom intervjuu 22.3 u Zg,pošto svi neke ugovore udobili a mi još ništ?  :(

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #409 on: 01/May/2010 »
zanima me dal je itko zaposlen ko je bio na onom intervjuu 22.3 u Zg,pošto svi neke ugovore udobili a mi još ništ?  :(
ne,evo još nas troje iz 11mj i onda vi!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline didulaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #410 on: 02/May/2010 »
ne,evo još nas troje iz 11mj i onda vi!
hehe...taman nagodinu  oT

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #411 on: 04/May/2010 »
No gdje ste kandidati?Kako je prošao interw.danas?
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Miss J

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #412 on: 05/May/2010 »
Evo ovdje mozete pisati o zaposljavanju na rijecne brodove.

Razlika izmedju kruzera i rijecnih brodova je povelika, pa shodno tome i posebna tema.
Znas li mozda nudi li neka kompanija krace ugovore, 3-4 meseca i kako da se informisem o tome? Hvala unapred

Offline Marija_st

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #413 on: 06/May/2010 »
bok svima, evo ja se vratila sa intervjua iz zg, prosla sam na intervjuu i trenutno cekam da mi jave detalje, kazu da ce bit iduci tjedan. Jeli jos netko prosao? Ja sam za cabin stewardess se prijavila.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #414 on: 06/May/2010 »
bok svima, evo ja se vratila sa intervjua iz zg, prosla sam na intervjuu i trenutno cekam da mi jave detalje, kazu da ce bit iduci tjedan. Jeli jos netko prosao? Ja sam za cabin stewardess se prijavila.
Čestitam Marija,i nicky je javila da je prošla,isto ta pozicija!
Sad se naoružaj sa živcima!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #415 on: 07/May/2010 »
Došao je i taj dan,sutra put u Amsterdam. :plovim:
Htio bi se osobno zahvaliti svima na forumu,jako puno bitnih informacija sam dobio,prvenstveno od Šefa foruma, kojem se iskreno zahvaljujem na svemu.
Ja znam dobiveno vratiti,i neču biti kao nekakvi članovi ovog foruma koji su tipično balkanski uzeli a nisu znali vratiti,pa ovim postom obećavam da ču čim stignem do neta,napisati u detalje sva iskustva sa broda,bilo da su loša ili dobra.
Svima želim što brži ukrcaj,a oni koji jesu već na brodu mirno more ili rijeka,svejedno!
Pozdrav od ledenog!  :run: :run:
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #416 on: 07/May/2010 »
Srećan put i drži se, i naravno dobar ulov ti želim!

Siguran sam da dosta ljudi, kao i ja, žele da čuju tvoj izveštaj... Preporučujem ti da ne pišeš prvih dana dok se sve ne slegne, već posle jedno mesec dana, kako bi korisnici imali preciznije i "hladnokrvnije" informacije.

Pozdrav

Offline Marija_st

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #417 on: 07/May/2010 »
sritno ledeni!!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #418 on: 07/May/2010 »
Sretno ledeni  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #419 on: 24/May/2010 »
Sretno ledeni  :uzdravlje:
Evo nakon 2 tjedna da napisem prve dojmove sa river ambasadora
Jako puno se radi u prosjeku 13-14 sati dnevno,ali to je za moju poziciju,koja je najgora moguca,ali ne kukam,jedini balkanac sam na brodu,
placa mi je 700eura plus tip koji je na ovom brodujako dobar,oko 200 eura tjedno,ekipaje ok i cuga se svako vecer,
Za 2 tjedna mi mjenjaju brod jer sam ovu sezonu jumper,mjenjam na 3 broda,prvo idem na beatrice,ak se ne varam k tebi luna,pa se vidimo,a onda valjda na queen,
Uglavnom,sve u svemu sam zadovljan,osim sto su cigarete skupe za popi***ti,eto net smo ja i cimer kupili,umts mreza,25eura mj.5 gb
i to bi bilo zasad to,ah da hrana je sasvim uredu,jedemo sto gostima ostane,a to je ok.
puno  pozdrava od ledenog,a iscrpni izvjestaj dolazi kad nadem vremena....
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]